Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 362 of 395 FirstFirst ... 262 312 352 360 361 362 363 364 372 ... LastLast
Results 7,221 to 7,240 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7221 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by KMZ View Post
    Da, design lab va fi disponibil si in Romania.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
    Support Oficial Xbox in Romania? A zis ceva ? de genu' ?

  2. #7222 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Nu au spus nimic de store. Oricum asta e un pas important din pct meu vedere, asta inseamna ca suntem in atentia MS.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  3. #7223 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Din cate am observat au extins serviciul in toate tarile din UE. Probabil are legatura cu vreo directiva europeana sau tratat semnat cu UE... in orice caz, vestea este una foarte buna si m-a luat prin surprindere.

  4. #7224 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am venit azi de la schimbul 2 si am vazut pe drum ca nu merg luminile pe strada.am dat sa intru in casa se aprindeau greu becurile.cred ca a fost luat curentul
    am dat sa aprind consola s-a stins dupa 1 min.era stins si ledul de la sursa semn ca nu intra curent cu toate ca desktopul merge fara probleme
    cand are curent,cand nu mai intra si tot asa
    calda nu este deci nu este ventilatorul plin de praf si printre solutii spune ca sa scot complet pe bucati sursa de alimentare daca a fost luat curentul dintr-o data si sa astept 2 min ca sa se reseteze nu stiu ce
    curios daca va merge ca o am de 3 ani consola
    n-a mers aceea solutie

    ce ciudat,nu o ating dupa ce se stinge consola.ma uit la sursa si are ledul stins.dupa 1 -2 min acel led se aprinde in alb si e asa cateva secunde si apoi se face portocaliu.face sursa figuri,cand vrea curent,cand nu vrea

    ---------- Post added 23-08-2017 at 08:50 ----------

    mi-a zis tatal meu ca a luat curentul de mai multe ori ieri
    mi-au bulit sursa astia

    ---------- Post added 23-08-2017 at 09:32 ----------

    cred ca a murit sursa cu totul ca nu se mai aprinde deloc.ieri seara schimbam din priza in priza si se aprindea la a 2 a schimbare sau a 3 a
    azi am facut la fel a mers 1 data si apoi nimic
    s-a curentul des la noi si am mai avut o data problema cu sursa de xbox ca nu se aprindea deloc si am rezolvat-o dupa cateva ore schimband priza
    sursa de la tv si pc are ceva in plus,un al 3 lea pin



    ---------- Post added 23-08-2017 at 21:51 ----------

    cine stie un site romanesc care vinde xbox one power supply/ac adapter?

    ---------- Post added 23-08-2017 at 22:50 ----------

    mi-a zis fratele meu ca ieri s-au "jucat" aia cu curentul si cam in jur de 20 ori pica curentul dupa cateva secunde
    azi de dimineata faceam dus si au oprit curentul in timp ce faceam dus.cati draci aveam in momentul ala
    mie si cas sa cumpar o sursa de alimentare stiind ca nu e originala ca pica poate si mai repede decat cel original daca iar se "joaca" aia de la electrica

  5. #7225 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Cand zici sursa te referi la cably de alimentare?.. poti folosi orice cablu normal de al8mentare.. gen pc. Asa e si la ps4 pro si merge cu orice cablu.. dar cred ca la tine nu cablu de alimentare e problema...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  6. #7226 SP
    Member fpalexb's Avatar
    nina banuiesc ca se refera la sursa in sine.

    Eu am cautat in trecut sursa in Romania si nu am gasit, vei gasi doar cele din China la 19$, vandute aici la 150 ron.

    Sfatul meu sa cauti pe pagini care vand "de toate", poate gasesti pe cineva dornic sa vanda sau plaseaza o comanda in afara Romaniei.


    AlexB

  7. #7227 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    gasesti pe AliExpress cu free shipping , din pacate dureaza cam o luna sa ajunga .

  8. #7228 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am gasit pe gamestore si itarena
    sursa ma refer la acel ac adapter/power supply
    merge din fericire,problema a fost ca aia de la electrica in prima zi au facut ceva de mantuiala si becurile nu aveau puterea de a ilumina bine.se pare ca sursa de la xbox se stinge automat la scurt timp daca nu intra in ea voltajul/curentul necesar ca sa ruleze normal,are o protectie.a 2 a zi cand m-au lasat fara curent la dus au reparat ca la carte dar azi-noapte cand am intrat pe pc nu aprinsesem consola si am testat dupa
    m-am facut un pic de rusine ca m-am agitat ca un pepsi pe aici

  9. #7229 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Care ar fi cele mai bune casti pentru Xbox One S, wired si wireless (de preferinta wireless), ca si performanta-pret?

  10. #7230 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    wireless A50 Headsets , wired eu le am pe astea https://www.amazon.com/Turtle-Beach-...beach+xbox+one si sunt super multumit de ele .

  11. #7231 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am cumparat de pe G2A Gears of War 2,am bagat codul sa activat,am jucat,l-am terminat si acum vreau sa joc GOW 3. Am intrat iar pe G2A,am cumparat codul l-am bagat sa il activez si imi zice:
    Change how you pay

    Add a new way to pay and follow the steps. To check your Xbox region, on your console go Home > Guide > Settings > All Settings > System > Select Language & location.


    Codul nu este region locked,este GLOBAL la fel ca si GOW 2. Contul este facut pe USA,locatia din consola este tot pe USA.
    Ceva idei ? Sfaturi ? Sau am cheltuit degeaba 25 de lei ?
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  12. #7232 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    Ai incercat de pe consola?

  13. #7233 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Da,nu merge. Da eroare

  14. #7234 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Incearca cu vpn sa l bagi

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  15. #7235 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am cautat vpn. Majoritatea trebuiesc platite. Si ce e free nu merge USA


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #7236 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Tunnelbear, ai 500mb gratus

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  17. #7237 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Dar trebuie sa adaug un card de credit,ceea ce nu as vrea sa fac


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 27-08-2017 at 14:40 ----------

    Am instalat Tunnelbear si tot nu merge,aceeasi eroare o primesc.

  18. #7238 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu unul n-am inteles nimic.la ce sa bagi cardul credit cand tu trebuie sa dai redeem la acel cod?
    cand dai redeem code nu iti trebuie nici un vpn,este pre platit
    mai mult ca sigur acel cod de gears nu este global sau cel putin nu pentru us
    g2a nu este magazin,ci acolo vand oameni care fac rost de coduri pre platite moca sau le fura,un fel de olx doar pentru continut digital
    recomand ca intotdeauna sa ai si cont pe us si pe uk
    si din ce stiam eu anumite coduri nu pot fi activate din romania,vazusem chiar eu cu ochii mei ca scria la description
    pune linkul de unde ai cumparat

  19. #7239 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar

    Clubul Xbox One

    Era vorba de card pentru vpn.
    Nu va mai bateti capu ca eu am renuntat,bn ca decat 25 de lei am pierdut.
    Daca incepe si consola asta asta sa imi dea crash/freez/kick la dashboard cum inca vad ca se intampla la altii,la revedere pe viata xbox.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #7240 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Dar trebuie sa adaug un card de credit,ceea ce nu as vrea sa fac


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 27-08-2017 at 14:40 ----------

    Am instalat Tunnelbear si tot nu merge,aceeasi eroare o primesc.
    Eu am reusit odata sa dau redeem la cod cu aplicatia Xbox pentru telefon cand pe PC si pe Consola imi dadea eroare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 362 of 395 FirstFirst ... 262 312 352 360 361 362 363 364 372 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts