Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 365 of 395 FirstFirst ... 265 315 355 363 364 365 366 367 375 ... LastLast
Results 7,281 to 7,300 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7281 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  2. #7282 SP
    Junior Member gaby388's Avatar
    Buna ziua, sunt nou chiar foarte nou pe acest forum si as dorii sa ma lamuriti:
    1.pot lua cd cu joc de la prieten si sa il instalez pe consola mea xbox one?, pot sa il joc fara cd dupa instalare?
    2.am inteles ca pot gasi jocuri mai ieftine sh, aici, un link se poate?
    3.jocuri ptr kinect?
    Va multumesc anticipat ptr ajutor

  3. #7283 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salut.

    1. Da, il poti instala dar poti juca doar cu discul in consola. Poti imprumuta linistit jocuri si le dai inapoi dupa ce le termini.
    2. Cauta pe olx sau aici pe forum, pe aria de bazar. Sau asteapta/cauta oferte la Altex/Media Galaxy/eMag.
    3. Ce-i cu ele ? Exista.

  4. #7284 SP
    Junior Member gaby388's Avatar
    Gasesc tot aici, stiu ca exista jocuri kinect ddar nu stiam daca le gasesc tot aiici, multumesc mult

  5. #7285 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Daca am sters contul lui din consola mea cum e posibil sa ii vad inca jocurile ?
    ps.el spune ca mia sters si el contul meu

  6. #7286 SP
    Junior Member ggclaus's Avatar
    Buna ziua.
    Am cumparat si eu un xbox one de cca 6 luni. Am achizitionat 2 jocuri pe disc care au functionat ok ... pana acum.
    Ei bine, azi am incercat sa introduc un disc (gtaV) si se pare ca nu mai poate fi citit de consola. Am incercat si cu un alt disc (fifa17) iar rezultatul este acelasi. Le-am si curatat sa fiu sigur ca nu este acesta motivul. Consola nu mai citeste discurile. Aseara fiul meu s-a jucat si totul a functionat ok. Avem instalat cu cod Forza Horizon si acest joc merge, nefiind nevoie de disc in unitate.
    Ma puteti ajuta cu un sfat?
    Va multumesc anticipat!

  7. #7287 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai problema este la unitatea de citire probabil, incearca sa mergi cu ea la garantie.
    Forza merge, e digital, nefiind nevoie de disc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #7288 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by ggclaus View Post
    Buna ziua.
    Am cumparat si eu un xbox one de cca 6 luni. Am achizitionat 2 jocuri pe disc care au functionat ok ... pana acum.
    Ei bine, azi am incercat sa introduc un disc (gtaV) si se pare ca nu mai poate fi citit de consola. Am incercat si cu un alt disc (fifa17) iar rezultatul este acelasi. Le-am si curatat sa fiu sigur ca nu este acesta motivul. Consola nu mai citeste discurile. Aseara fiul meu s-a jucat si totul a functionat ok. Avem instalat cu cod Forza Horizon si acest joc merge, nefiind nevoie de disc in unitate.
    Ma puteti ajuta cu un sfat?
    Va multumesc anticipat!
    Eu am patito o chestie de genul asta cu Assasin Creed Rogue (e de xbox 360 ) pana nu am bagat cablu de net nu vroia sa imi vada cd ala , si mai am un joc de xbox 360 dar nu mia facut probleme ca Assasin Creed Rogue .

  9. #7289 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  10. #7290 SP
    Member chios's Avatar
    Salutare.am si eu o problema se tot deconecteaza controlerul.nu conteaza daca e pe fir sau baterie.sa fie cumva din modulul wifi?

  11. #7291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca mai ai garantie, du-te cu el. Se strica ceva pe placa de baza. Mie mi-au inlocuit consola pentru problema asta.

  12. #7292 SP
    Member chios's Avatar
    Nu mai are garantie din pacate.

  13. #7293 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Ai incercat alte bateri sau alt cablu ?

  14. #7294 SP
    Member chios's Avatar
    Da.dar nu e mereu la fel sint zile cand merge fara probleme si zile cand face numai figuri.controlerul are decat 3 luni.aceleasi probleme aveam si cu controlerul vechi.si dupa ce l-am schimbat a mers fara probleme.acum au revenit.

  15. #7295 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Xbox one s resigilat la 750 lei, 5 bucati in stoc.
    http://www.emag.ro/consola-microsoft.../pd/DY6J7DBBM/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #7296 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu recomand resigilate indiferent de magazin la produsele electronice
    mereu spun ca au mici zgarieturi,urme dar de fapt toate aceste resigilate au cu totul si cu totul alte probleme

  17. #7297 SP
    Senior Member nina's Avatar
    12 decembrie interesant,poate il cumpar
    https://www.cdkeys.com/xbox-live/gam...ounds-xbox-one

  18. #7298 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Poate ...?, de când îl aștept pe Xbox , mai exact pe XbX, pfff, cumpărat înaintea consolei.

  19. #7299 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Poate ...?, de când îl aștept pe Xbox , mai exact pe XbX, pfff, cumpărat înaintea consolei.
    game preview spune totul.in 2018 spera sa il lanseze oficial,nu?
    varianta pc va fi intotdeauna avantajata de update-uri
    raman la poate

  20. #7300 SP
    Member GoroMare's Avatar
    DA , in 2018 este lansat oficial. Stiu ca este Game Preview, nici pe PC nu a fost inca scos din beta, dar beneficiaza de multe update regulat si sper ca se va intampla si pe Xbox. Imi place enorm jocul, nu am PC sa il pot rula. Cand sunt la munca mai urmaresc pe Twitch si mai cistesc stirile despre el. Bluehole de cateva luni bune au oameni de la Microsoft care s-au dus special la ei sa i ajute la development . Tind sa cred ca se ocupa cu simt de raspundere mai ales ca au prelungit intelegerea pentru exclusivitate.
    Dar in final, daca iti place ceva sti ca il cumperi oricum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 365 of 395 FirstFirst ... 265 315 355 363 364 365 366 367 375 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts