Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 368 of 395 FirstFirst ... 268 318 358 366 367 368 369 370 378 ... LastLast
Results 7,341 to 7,360 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7341 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am jucat ea ufc 3 beta si gameplay-ul mi se pare urat de tot
    ea ufc l-am cumparat imediat cum mi-am luat consola xbox one phat si ea ufc 2 pre order
    daca te-a pus oponentul la pamant si are mai multa stamina pe moment si aveti pe aproape atributele e foarte greu sa revii in picioare ca nu mai merge sa dai de stick la get up si sa reusesti usor cum era in ufc 2.practic se poate termina lupta cu oponentul stand pe tine si dupa 1min sa primesti ko
    ma bate usor AI la normal daca ma pune la pamant
    uitati-va pe youtube,poate aveti alta parere dar eu unul nu-l cumpar cu toate ca il asteptam

  2. #7342 SP
    Member fpalexb's Avatar
    In aceeasi dilema am fost si eu, dupa ce am vazut ca nu mai gasesc pe la noi cu toate ca doar acel acumulator original imi doream, am inceput sa caut in afara (Amazon, eBay), am dat si peste pareri si am ajuns la urmatoare concluzie pe care o mentiona altcineva anterior si voi merge pe:
    1. https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1
    2. si suplimentar https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1
    Nu sunt genul care face rabat la lucrurile importante dar Panasonic Eneloop sunt regii bateriilor .

    Iar pentru varianta de casti, cea care iti acopera o singura ureche, care deasemenea nu se gasesc pe la noi, voi alege AliExpress:
    https://www.aliexpress.com/item/Orig...999.262.IR6MJl


    AlexB

  3. #7343 SP
    Junior Member z3wl's Avatar
    E ok daca vand un xbox one black 500gb cu 550 lei ? Mai are garantie pana in august 2018 la altex.

  4. #7344 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu, nu e ok. 750 face consola aia, mai ales ca inca are garantie pana in august.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #7345 SP
    Junior Member z3wl's Avatar
    Am vazut ca multi le dau pe forum la 750 - 800 lei cu jocuri si inca un controller eventual. Eu o dau cheala , doar cu ce a venit in cutie. Intradevar garantie putini ofera.

  6. #7346 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Nu, nu e ok. 750 face consola aia, mai ales ca inca are garantie pana in august.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eu cred ca vorbeste despre varianta veche, la 750 deja gasesti Slim-ul

  7. #7347 SP
    Junior Member z3wl's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Eu cred ca vorbeste despre varianta veche, la 750 deja gasesti Slim-ul
    Exact. Am si zis xbox one black.

    ---------- Post added 21-12-2017 at 21:07 ----------

    Am dat xbox one black original 500gb si gta 5 cu 700 lei. L-am folosit un an si jumatate.

  8. #7348 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oare ne pregateste Microsoft vreo surpriza cu Live in Romania oficial?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2017-12-22-12.05.16.png screen-shot-2017-12-22-12.04.55.png

  9. #7349 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu cred, te duce la store-ul de PC, iar jocurile fiind cross-buy, face sens

  10. #7350 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu nu. Asta e valabil la orice joc. Incearca si AC Origins sau altele care nu au cross-buy/play.

  11. #7351 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Stie cineva ce trebuie sa fac la consola xbox one sa imi mearga jocurile fara sa tin cablu de net in consola ? Am incercat sa dau offline cat aveam cablu de net in consola dar dupa ce am inchiso si deschiso iar a trebuit iar sa bag cablu de net in ea.

  12. #7352 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ce reduceri faine pe xbox store si mai tin si 2 saptamani

  13. #7353 SP
    Member clax_117's Avatar
    voi ati mai reusit sa cumparati ceva din store pe us? cu vpn nu mai merge.

  14. #7354 SP
    Junior Member z3wl's Avatar
    Am luat de black friday skyrim si assasins creed origins fara vpn. Cu visa si adresa de us simplu.
    Insa pt witcher 2 (xbox 360) a trebui sa simulez un ip de us. Si a mers. Deci asta la sfarsitul lui noiembrie.
    Vezi daca nu reusesti direct de pe store , cumpara de pe amazon digital gift card pt xbox de cati dolari ai nevoie. Si dai redeem la codul pe care ti-l vor trimite aia de pe amazon , in contul de microsoft sau in xbox. Eu asa am mai facut de cateva ori. Am prins oferta odata de gift card de 10 dolari vandut cu 9 dolari si am luat mai multe bucati.

  15. #7355 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am incercat sa cumpar gift card de pe amazon.com.. si ghici ce?! acceasi problema, chiar si cu vpn, imi spun ca nu pot autoriza o tranzactie pentru Romania. sa fie cardul meu Raiffeisen de vina?

  16. #7356 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Amazon nu te lasă nici cu VPN , am încercat și eu. Cumpara Gift Cards după Cdkeys.com sau Electronic first,

  17. #7357 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Foarte ciudat ce patiti, eu am cumparat ieri de pe amazon carduri valorice psn si live. Platesc cu un card Raiffeisen.
    Ati verificat daca aveti 3D Secure activat? Ca daca nu-i, nu va merge shoppingul.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #7358 SP
    Member GoroMare's Avatar
    iry , amazon.com ?

  19. #7359 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #7360 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Am încercat mai devreme pe Amazon.com cu VPN pe USA, card BRD și nu a mers. Am primit mesaj ca contul a fost compromis , mi-au închis contul 5 ore și resetat parola, și sa accesez link mai târziu sa îmi pun alta parola . In fine, am cumpărat după CD Key Live pt.12 luni și 25 $ card USA. In 5 minute am rezolvat tot .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 368 of 395 FirstFirst ... 268 318 358 366 367 368 369 370 378 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts