Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 382 of 395 FirstFirst ... 282 332 372 380 381 382 383 384 392 ... LastLast
Results 7,621 to 7,640 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7621 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    6 luni Xbox Live + 1000 Apex Coins - 18 lire


    https://www.amazon.co.uk/Xbox-Live-M...ay&sr=8-1&th=1

  2. #7622 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Eu am cumparat in Octombrie 3Luni +3 Luni +10£ credit, totul la 15£, dara daca va pasioneaza si Apex, oferta e foarte buna tinand cont ca M$ a marit pretul Live-ului.

  3. #7623 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  4. #7624 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Salutare, maine intru si eu in posesia unui nou xbox one s slim. Este primul xbox si vreau sa folosesc consola mai mult pentru online, battlefield, call of duty etc. Ce ma sfatuiti? Pe ce tara sa inregistrez si cum sa fac sa cumpar de pe store jocuri sau xbox live. Sau, de fapt, voi de unde cumparati xbox live? Si pe ce tara va creati cont? Exista pe undeva vreun ghid in aceste privinte? Multumesc si bine v-am gasit

  5. #7625 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Salut si bine ai venit in clubul xbox
    Idealul este sa ai sau sa iti faci un cont de UK sau SUA , din pacate in RO numai exista suport Microsoft in prezent sau cel putin consolele Xbox nu sunt lansate oficial in RO
    Apoi daca e sa cumperi abonamente Xbox Live si Xbox Pass de pe cdkey , vezi ca ai deja echivalentul in lei si daca ai mai facut cumparaturi on-line de pe afara , nu cred ca ar fi vreo prb pt tine ( cel putin asa am procedat eu )
    Acum din cate am inteles paritatea $ - euro ar fi de 1:1 teoretic , practic insa.....

  6. #7626 SP
    Member chios's Avatar
    Ați reușit să cumpărați game pass ultimate?eu nu reușesc de niciun fel.cu vpn sau fără tot nu vrea am și 5 $ in cont plus cardul atasat.

  7. #7627 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pe US nu am reusit nici cu VPN, nici cu alte metode. Am schimbat regiunea pe UK si a mers, platit prin Paypal.

  8. #7628 SP
    Member chios's Avatar
    Și cum e sa schimbat tot în game pass ultimate?eu așa am înțeles.ca dacă ai sa zicem 4 luni de live și 3 de game pass după ce activezi ultimate se aduna toate și ai 7 luni plus luna cumpărată.asa este?

  9. #7629 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    da , asa este .

  10. #7630 SP
    Member chios's Avatar
    Și dacă schimb regiunea din us pe uk sa vad daca pot cumpăra,mai pot reveni pe us?

  11. #7631 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by chios View Post
    Ați reușit să cumpărați game pass ultimate?eu nu reușesc de niciun fel.cu vpn sau fără tot nu vrea am și 5 $ in cont plus cardul atasat.
    Dupa multe chinuieli, eu am reusit schimband regiunea din US in Italia, Atentie, banii ce ii ai pe contul de US nu se tranfera, deci o sa ai 0 credit

  12. #7632 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut, care sunt pașii pt conectarea unei tastaturi și a unui mouse wireless la xbox one

  13. #7633 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi aici o lista oficiala cu ce k&m sunt suportate si in ce jocuri.

    Nu merge orice tastatura sau mouse conectate la xbox.

  14. #7634 SP
    Member chios's Avatar
    Din ce am înțeles că noua consola o sa aibă full suport pentru tastatura și mouse.

  15. #7635 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Apropo , mi-am luat de curând metro exodus pe xbox one și cam după 20 min mi se blochează și îmi iese din joc. Este de la consola...

  16. #7636 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sper sa nu aibe full suport pentru m&k. Consola as prefera sa ramana consola, iar k&m sa ramana pentru PC.
    Asa ca si daca baga ei full suport in OS, sper sa nu accepte producatorii de jocuri asa ceva.

    Referitor la Metro Exodus, eu nu am patit asta pe One X. Ce versiune de Xbox ai?

  17. #7637 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Xbox one forza edition. Dar și cu m&k face asa și cu controller... Și am citit pe net ca ar fi niște probleme de patch-uri dar nu înțeleg de ce nu le rezolva

  18. #7638 SP
    Member chios's Avatar
    Aceeași problema am și eu cu Evil Within 2.l-am terminat o dată și după o perioadă când am vrut să-l rejoc nu mai trece de intro decât dacă îl joc ofline.tot Xbox One forza edition

  19. #7639 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Salut , am doua controlere model 1708 cu baterii si as dori sa stiu ce este mai recomandat/fiabil pentru a inlocui bateriile clasice pe care le foloseste :
    - 2 acumulatoare - si as dori sa stiu ce firma/model/amperaj ar fi indicat sa cumpar
    - acumulator gen capac - si in acest caz as dori sa stiu ce firma/model/amperaj ar fi indicat sa cumpar - vezi foto
    Attached Images Attached Images res_036e06a9188df8839485707f200f6855_450x450_cail.jpg

  20. #7640 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut, ceva vesti despre metro exodus versiunea game pass, ca tot îmi ieși din el chiar nu este nicio rezolvare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 382 of 395 FirstFirst ... 282 332 372 380 381 382 383 384 392 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts