Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 394 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394
Results 7,861 to 7,871 of 7871

Thread: Clubul Xbox One

1. #7861 SP
    Member chios's Avatar
    Pe g2a.com 12 luni USA 137 lei.

2. #7862 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va rog eu. Terminati cu promovarea site-urilor gen g2a

3. #7863 SP
    Member chios's Avatar
    Ok. Scuze

4. #7864 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Nu trebuie nici macar VPN. Aplicatia de game pass de PC ia setarile de zone de la cele de Windows. Deci se poate modifica regiunea de acolo si da redeem la coduri direct din aplicatie.
    Fix asa am facut eu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. #7865 SP
    Manager paul's Avatar

6. #7866 SP
    Member biagyydog's Avatar
    And Romania when?!?

7. #7867 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu putin noroc in vara, dupa cum zic anumite persoane pe aici

8. #7868 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Eu nu mai am nicio speranță. Nu prea poți fi optimist, atunci când țări care au demografic jumătate (unele un sfert) din populația României, au fost și sunt întotdeauna înaintea noastră din toate punctele de vedere.

Ce frumos totuși, în Cehia&co., se lansează interfețele în limbile native odată cu noua generație de console. La noi, ca la fraieri. Când s-o putea, dacă s-o putea vreodată. C-așa-i viața în colonie.

9. #7869 SP
    Senior Member Xander Ro's Avatar
    Din moment ce s-a confirmat lansarea oficiala a Xbox in Ucraina, am incredere ca Microsoft nu vine in zona asta doar pentru Ucraina care este (scuze, dar asa este) una dintre cele mai corupte si sarace tari din Europa. Nu va raportati doar la quality of life in Kiev, raportati-va la cifre oficiale, GDP nominal, etc.

Deci, nu vad niciodata Microsoft mergand acolo si ignorand in continuare Romania, Bulgaria, Croatia, Slovenia poate, tari care stau mai bine dpdv economic si social decat Ucraina.
    Ce cred eu este ca ucrainienii au fost mai slobozi la gura si au spus asta, ca de la o sursa din Ucraina a venit informatia.

Sa asteptam vara anului 2021 cu multe speranata!

-----------------------------------------------------------

On another note, nu am stiut unde exact sa postez asta asa ca am decis sa o las atat aici cat si pe threadul de Xbox One:

https://www.trueachievements.com/my-xbox-story/

Pentru cine are cont pe Trueachievements, au implementat o chestie super cool '#MyXboxStory' unde isi poate vedea fiecare istoricul complet pe fiecare platforma cu un design super placut.

10. #7870 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    In cazul asta imi doresc si eu "coruptia" si "saracia" de tip Ucraina. Nu cred ca are legatura cu sursele interne.

Dar tot nu pot pricepe de ce anuntul ala nu spune nimic cu privire la Romania, daca tot se presupune ca au de gand sa vina aici.

Informatia a venit totusi de la un tip care e Principal Program Manager pe divizia Xbox.

11. #7871 SP
    Senior Member Xander Ro's Avatar
    I feel you.
    Ma gandesc ca pus acel tweet dupa ce au slobozit ucrainienii online informatia ca nu mai puteau sa ascunda.

De asemenea, in acel articol din Ucraina se mentiona faptul ca Microsoft lucreaza in parteneriat cu ei la mai multe lucruri de infrastructura Cloud/Azure stuff (ma gandesc ca la astia ar fi cel mai ieftin si de dezvoltat si pt mentenanta ca le da salarii mici fata de EU... nu?), ceea ce again ar fi necesar in ideea extinderii in 'zona', adica si la noi, ca sa nu atarnam de gatul 'civilizatilor' din vest.

Eu astept cu interes sa vina vara anului 2021, in istoria recenta a acestui serviciu de Xbox Live niciodata Microsoft nu a extins suportul doar la o singura tara.
    Cand au dat drumu in 2010 in Polonia au venit in grup si Cehia, Ungaria, Rusia si South Africa parca.
    Apoi, in 2012 i-a prins dragu de Slovacia, Columbia, Arabia Saudita si UAE, tot asa in bloc. La extrem de scurt timp dupa, s-au dus si in Argentina si Chile dar imediat dupa.

De asta zic, nu cred ca cineva a pus degetul pe harta Europei de est si a zis...aaaa.... Ucraina.
    Sper ca planul de extindere sa fie mult mai amplu. Pana acum puteau sa zica ca suntem saraci si nu ne permitem jocuri de 60$ full ceea ce este fals dar... o puteau spune.
    Acum, cu Gamepass care sincer este accesibil oricui (100 RON pe luna-ish?), au mult mai multe motive sa spere la niste profit si de aici de la 'saraci'.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 394 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394