Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 395 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #961 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Inca un rival pentru Xbox One.

    The X1 Platform from XFINITY

  2. #962 SP
    Member momi's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si cu cei care chiar nu vor DELOC Kinect-ul... ce faci?
    Pai eu nu fac nimic ...am spus sa vedem daca vor reusi cu strategia asta ...presupun ca esti foarte interesat de NFL si alte aplicatii exclusive ...sau inca nu ati inteles ca Romania si multe alte tari nu reprezinta o tinta pentru ei ...saracul BILL oare cum o fi revenit pe prima pozitie daca toate produsele Microsoft sunt atit de proaste ...

  3. #963 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    eu doar sper sa se gaseasca o modalitate de a conecta noul controller la x360.ATAT ! restul e cancan

  4. #964 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Halo: Spartan Assault Domain Names Registered By Service Previously Used By Microsoft - News - www.GameInformer.com

    A new Halo title certainly would make it harder for a segment of the population to say no to Microsoft. Fusible has noticed that domains for Halo: Spartan Assault have recently been registered by MarkMonitor, a company that helps protect brand identity.

    The registrations for Halo-SpartanAssault.com (and .net), HaloSpartanAssault.com (and .net), and SpartanAssault.net were initiated on May 30, 2013. Fusible also points out that Halo: Spartan Assault is the name of a piece of fan fiction written in 2009.

  5. #965 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Cu Halo nu ma cumpara. Din pacate 343 nu sunt Bungie. Probleme ca in Halo 4 multi, nu am intalnit nici in Combat Evolved.

  6. #966 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Toata lumea vorbeste de grafica in primul rand (cu fel de fel de hardware specs), dar nu se gandeste nimeni ca Sony nu se axeaza doar pe asta: au aratat engine-uri noi de la studio-uri first party sau third party, dar au aratat si jocuri care aduc ceva nou din punct de vedere al gameplay-ului sau povestii (vezi urmatorul joc a lui Jonathan Blow, tipul care a facut si Braid (genial!) ). Sony a decis sa se bazeze si pe studio-uri triple A (Capcom, Konami etc) dar si pe indie developeri, o chestie care nu am auzit M$ sa mentioneze vreodata. Si e ciudat avand in vedere ca unul dintre cele mai bine vandute jocuri pe 360 e Minecraft, un titlu indie.

    Pentru mine (si multi altii) indie developerii sunt un factor extrem de important in a alege consola. Eu vreau cat mai multe titluri la fel de bune ca si Journey, Braid, Limbo, Bastion sau Hotline Miami, nu feature-uri la NFL si DLC-uri la CoD.

  7. #967 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Din titlurile Indie pot sa joc si pe tableta multe dintre ele unde cred ca s-au integrat foarte bine. Pe console vreau sa joc AAA.

    ---------- Post added 01-06-2013 at 08:46 PM ----------

    MonkY: Am explicat intr-un post anterior ca nu cred ca PS4 este cu mult mai tare decat One. De ce? Exact acelasi lucru l-au spus aceeasi analisti in 2006, inainte de a se lansa PS3. Au spus ca o sa stearga pe jos cu X360 si toti luau Xbox in gluma. In perioada respectiva citeam multe forumuri si siteuri externe si toti declarau PS3 ca si castigator detasat in razboiul consolelor exact cum se intampla acum cu PS4. Ani de zile jocurile multiplatform au aratat mult mai bine pe 360. Deci permite-mi sa fiu sceptic.

    EA si Activision sunt cei mai mari, nu? Mai lipseste Ubisoft poate. Cele doua companii si-au aratat din start sustinerea pentru One. Deci e clar cine va fi leading platform in dezvoltarea jocurilor si pe ce platforme se va porta. PS Nu uita ca PC e tot Microsoft, deci interesul pentru dezvoltarea jocurilor multiplatform va merge acolo unde au sanse sa vanda mai mult.

    Nu poti sa compari One cu Wii. Wii a fost orientat spre casual-gaming. Au avut cateva jocuri hardcore superbe dar tot pe casual s-au bazat. Xbox e si o sa ramana hardcore. Pe mine nu ma deranjeaza ca o sa se foloseasca Kinect pentru a naviga prin meniu. Mi se pare foarte simplu si intuitiv, mai bine decat cu un controller in orice caz. Asta nu inseamna ca Xbox devine casual, daca devenea casual il lansau numai cu Kinect si controllerul clasic devenea optional. Normal ca baga Kinect in fata cand au vazut cat succes a avut. Sper doar sa functioneze asa cum ii fac reclama, sa nu functioneze ca Air Gestures de la Samsung.

    Daca are 3 OSuri care ruleaza simultan inseamna ca e prost dpdv soft? Serios? Normal ca o sa consume resurse, ca la orice OS, dar probabil si experienta va fi superioara.

    Daca are 2 porturi HDMI iar nu e bine? Pai pe un TV pot sa ma joc si pe celalat TV pot sa urmaresc un film. Nu e bine asa e, multitaskingul e prost si evil.

    Daca are 300000 de servere iar nu e bun. Probabil vei avea cea mai buna experienta online de pe console, dar cui ii trebuie? Apropo si generatia prezenta Live a fost mult peste PSN cand vorbim de multiplayer.

    "Daca nu se mai bazeaza pe TV&Sports..." - ti se pare tie ca s-a bazat pana acum sau mai bine asteptam sa lanseze consola? Se va baza pe jocuri ca si pana acum dar PE LANGA asta o sa ai si alte optiuni. Nu-ti convine, nu folosesti.

    Cat despre always online si jocuri sh am spus si eu ca nu sunt de acord, dar din pacate suntem la mana lor. Live nu cred ca o sa vedem in Romania prea curand, suntem prea mici si putini .

  8. #968 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PS3 si 360 erau "apples to oranges". Nu prea le poti compara pentru ca nu seamana ca arhitectura.
    Pentru 360 se programa mai usor asa ca era lead platform aproape tot timpul si de aceea jocurile multiplatform rulau mai bine pe el.
    Dar niciodata nu a fost mai puternic decat PS3 si nici nu a avut un singur joc care sa arate ca God of War: Ascension sau Uncharted 3.

    Cu consolele astea noi sta altfel treaba.
    Componentele sunt foarte asemanatoare si de aceea se pot compara direct iar PS4 este absolut mai puternic.
    DDR3 de pe One nu se compara cu GDDR5. Dar nu e de ajuns ca memoria RAM este mai lenta, Microsoft ne spune ca doar 5GB pot fi folositi pentru jocuri.
    Restul vor fi folositi pentru alte chestii pe care eu nici nu vreau sa le folosesc.
    Si procesorul grafic iarasi este superior. Cu 50% mai rapid dupa ultimele estimari.

  9. #969 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da..dar am inteles ca tot xbone va fi "platforma principala" ptr 3rd party games datorita sistemelor de operare(printre care si win 8 si kernel de win)..s-ar putea sa ma insel..

  10. #970 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Dar pentru ca seamana asa de mult cele doua console nu prea conteaza, deoarece jocurile se vor porta mult mai usor.
    Imi aduc aminte ca un developer a spus ca pentru a imbunatati versiunea de PS4 e de ajuns sa schimbe niste setari ale "engine-ului".

  11. #971 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Conteaza ce publisheri ai in spate. Poti sa ai hw mai tare daca publisherii fac in asa fel incat jocurile sa arate mai bine pe platforma ta. Si deja stim directia in care se indreapta cei mai mari. Chiar crezi ca generatia aceasta a fost problema de obisnuinta cu PS3 pentru ca are arhitectura diferita? Hai sa fim seriosi,doar oamenii cu asta se ocupa. O sa gaseasca si de data asta o explicatie daca vor.

  12. #972 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da..dar am inteles ca tot xbone va fi "platforma principala" ptr 3rd party games datorita sistemelor de operare(printre care si win 8 si kernel de win)..s-ar putea sa ma insel..
    Te înșeli.

  13. #973 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Conteaza ce publisheri ai in spate. Poti sa ai hw mai tare daca publisherii fac in asa fel incat jocurile sa arate mai bine pe platforma ta. Si deja stim directia in care se indreapta cei mai mari. Chiar crezi ca generatia aceasta a fost problema de obisnuinta cu PS3 pentru ca are arhitectura diferita? Hai sa fim seriosi,doar oamenii cu asta se ocupa. O sa gaseasca si de data asta o explicatie daca vor.
    Normal ca publisherii vor avantaja Xbox One-ul pentru ca Microsoft face tot ce le sta in putinta ca sa-i faca fericiti, chiar daca asta inseamna sa ne dezavantajeze pe noi.

  14. #974 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Pai conteaza sau nu pana la urma cine va fi leading platform ? Hotaraste-te!

  15. #975 SP
    Member MSlv's Avatar
    apropo de cele 5 jmiliarde de tranzistori, niste baieti cu habar de pe forumul beyond3d au facut rapid niste calcule si le-a iesit ca cei 32 MB de eSRAM ultrarapid ar avea in jur de 1.6 catralioane din cele 5 cu care se lauda M$ ca au inghesuit in xbone...

  16. #976 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    MonkY: Am explicat intr-un post anterior ca nu cred ca PS4 este cu mult mai tare decat One.
    E parerea ta si esti liber sa ti-o exprimi. Insa iti expui o opinie personala care nu are legatura cu realitatea. Faci o referire gresita la generatia anterioara unde chiar se comparau mere cu pere (arhitecturi complet diferite). Acum ambele console sunt... pepeni. Aceeasi arhitectura, hardware aproape identic... doar ca PS4 are cateva avantaje. De exp. pe partea de hardware, avem un GPU cu aproape 50% mai rapid, avem GDDR5 fata de DDR3 (bandwith cu cel putin 2.5x mai mare). Deci nu vorbim de procente de 2-3%... Pe partea de software, oricat de buni ar fi cei de la MS, o mare parte din procesare (si RAM) se pierde pe virtualizare. Pentru ca trebuie sa administreze 3 OS-uri diferite: unul pentru Kinect, unul pentru TV/media si unul pentru gaming.

    Ti-am zis sa te uiti la analiza celor de la Anandtech (care stiu ce spun), ti-am recomandat sa citesti ce spun developerii (care in momentul de fata considera PS4 ca fiind leading platform)... ti-am reamintit si de faptul ca persoana care a dezvoltat pentru Microsoft chip-ul AIO (Greg Williams si nu Gigi Vasile, vecinul meu de bloc) a spus foarte clar ca "purposefully did not target the highest-end graphics" In schimb, Microsoft "targeted more as a broad entertainment play and did it in an intelligent way." Si cu toate astea... ignori tot si ne explici ce bun e multitasking-ul pe o consola (asta in timp ce eu as prefera 100% dat pentru foreground task, care sa fie gamingul). Daca vreau sa vad un film sau sa ma uit la TV, ies din joc, sau ii pun pauza... nu am nevoie sa faca in fundal Kinect-ul miliarde de calcule ca sa-mi verifice mie pulsul...

    Referitor la multitasking, numai o persoana dusa cu pluta (deh, lucreaza la Microsoft) putea sa declare ca e atat de fericit cu Xbox One pentru ca el isi doreste sa se uite la un film in timp ce se joaca online si vorbeste cu prietenii pe Skype. Daca-mi aduc bine aminte, printre uitat la film, gaming si skype a spus ca mai facea ceva... dar pe mine m-a pierdut deja la primele doua. Probabil eu sunt o primata din aceea care nu se poate uita la un film in timp ce ma bate cineva la cap pe Skype... la fel cum nu pot nici sa ma joc si sa ma uit in acelasi timp la un film... Deci da, sunt prost si Xbox One cred ca nu e pentru mine...

    Asa ca eu zic sa lasam aberatiile astea deoparte... si sa vedem ce pot in gaming. Daca vor veni la E3 cu 200 de exclusive titles pentru Kinect, sa se spele cu ele pe cap. Mai sunt 8 zile si ne vom lamuri, dar tare mi-e ca nu vom vedea cu adevarat diferenta de performante decat dupa lansare... Si chiar si atunci ma tem ca nu cumva developerii sa traga de jocuri inapoi, astfel incat ambele variante ale jocului sa fie identice...

  17. #977 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Inainte de a spune ca aberez si ca ce scriu nu are legatura cu realitatea ar trebui sa te gandesti ca suntem persoane diferite cu nevoi diferite si care putem privi acelasi obiect din perspective diferite. Sau poate avem asteptari diferite. Ceea ce spun eu nu trebuie neaparat sa excluda ceea ce spui tu si invers ar fi normal sa fie la fel.

    Nu pot sa nu observ atitudinea de haita care vad ca este puternic prezenta aici. Castiga cineva ceva daca isi cumpara 90% din consolistii din lume PS4? Nu. Uitati-va ce inceput dezastruos a avut PS3 dupa ce au doborat toate recordurile in materie de vanzari console cu PS2. S-au culcat pe o ureche si dupa aceea au tras din greu pentru damage control. Asta au facut Sony generatia aceasta, damage control. Abia au reusit sa ajunga 360 din urma, pe ultima suta de metri, din pozitia de lider incontestabil. Nu inteleg de ce apara lumea cu atata inversunare Sony.

    Daca a spus un oficial Ms ca One nu a fost conceputa pentru cea mai mare performanta grafica posibila, de ce automat in mintea tuturor inseamna ca o sa fie discrepante mari de performanta grafica intre cele doua console sau ca One o sa fie slaba dpdv grafic? Ce iti imaginezi? Ca o sa fie ca diferenta dintre Wii si PS3+360? Scuza-ma ca nu sunt asa dramatic. Si ce daca a spus nu-stiu-ce-site ca PS4 este cu 50% mai puternic? Asta inseamna ca trebuie sa ma inchin in fata lor? Ei sunt detinatorii adevarului suprem? Si aici ma refer la generatia trecuta, atunci spuneau ca PS3 este la ani lumina fata de 360. Nu ma refer la jocurile multiplatform, poftim, ca tot imi aduci amine de arhitecturile complet diferite si ce greu era de portat ci la jocurile exclusive PS3. Ti se pare tie ca arata ca un tablou pe langa cele exclusive 360? Exact asta spuneau "expertii" generatia trecuta, ca nu o sa se compare, PS3 are hw net superior. Microsoft a anuntat la conferinta ca jocurile vor rula la 60fps si 1080p. Dupa cateva zile a iesit si Sony si au anuntat acelasi lucru. Deci nu inteleg ce discutam aici, vorbim benchmarkuri sau ce? Ma intereseaza ce are sub capota sau ce ruleaza si cum ruleaza?

    Eu ma bucur sincer ca au un OS sau cate or fi capabil sa faca mai multe lucruri deodata. Vorbim de next-gen aici. Ma asteptam la asa ceva. Tu chiar crezi ca nu puteau sa bage inca 3gb ram daca era nevoie? Chiar crezi ca au sacrificat performanta jocurilor cand puteau sa puna inca 3 sau 8? Ca tot sunt asa de putin performanti, ma gandesc ca sunt si ieftini. Nu mi se pare sfarsitul graficii bune si nici sfarsitul jocurilor hardcore faptul ca au conceput un OS performant. Au spus cumva "expertii" citati mai sus ca One nu are destula memorie ram pentru jocuri? E normal sa evoluezi. Asta nu inseamna ca sacrifica cineva din performanta jocurilor.

    Si nu inteleg care e problema daca vreau sa stau pe Skype in acelasi timp in care ma joc sau sa ascult muzica in acelasi timp in care ma joc sau sa se uite cineva la un alt TV la un film si eu sa ma joc pe altul de pe aceeasi consola? Asta inseamna ca nu mai imi plac consolele asa mult sau ca am devenit casual sau ca imi plac doar Kinect-games? Nu se poate sa-mi placa sa schimb intre o pagina Web cand stau pe forum sa trec direct in joc unde am ramas instantaneu fara sa ating controllerul? Mi se pare normal sa am acele optiuni, unii o sa le foloseasca des,altii foarte rar.Eu consider asta evolutie si next-gen. Niciodata nu o sa poti sa multumesti pe toata lumea.

    Nu inteleg de ce trebuie sa fiu pus la zid doar pentru ca privesc altfel lucrurile si am si alte asteptari de la consola aceasta, pe langa jocuri, si pentru ca mi se pare foarte promitator ceea ce au aratat.

  18. #978 SP
    Admin MonkY's Avatar
    First of all, eu nu m-am referit la faptul ca aberezi tu, ci abereaza cei de la Microsoft (in special la faza aia cu "i love to skype while playing a game and watch a movie")... la ei m-am referit sa ma lase cu prostiile astea si fie sa-mi arate jocuri, fie sa o numeasca "entertainment whatever" si sa nu-i mai spuna consola de jocuri (macar sa stim o treaba). La E3 vom vedea ce e exact, ca pana acum mi se pare a fi o telecomanda proasta, la care trebuie sa te hlizesti ca sa-ti dea Achievements pentru reclame...

    Second of all, eu nu am ca preferinta PS4 pentru ca as fi fanboy... ci pt. ca nu am de ales. La PC nu ma intorc, Wii U inca nu are nimic care sa ma impresioneze iar consolele actuale, oricat de bune au fost, sunt totusi spre sfarsitul vietii.

    Cat despre "sa te inchini in fata lor", nu a zis nimeni sa faci asta. Insa a ignora toate datele tehnice, toate declaratiile oficiale precum si toti developerii, no offense, dar se numeste fanboysm. Imi place ca acum ignori datele tehnice, dar continui sa dai exemplu cu datele tehnice de la generatia trecuta - hotaraste-te: ori le iei in calcul, ori nu le iei? De fapt, aici revine fanboy-ul, care ia in calcul doar ce-i convine.

    Referitor la generatia anterioara, eu nu am spus niciodata ca PS3 are hardware superior (nici n-as putea vreodata sa compar mere cu pere), si ca dovada am probabil 80% din jocuri pe Xbox 360... restul pe PS3 si Wii. Insa preferinta mea a fost strict legata de gamepad si de faptul ca aveam multi prieteni pe Live... nu a tinut de consola. Well, acum ca de la Sony au reparat si gamepadul (cel putin mie asa mi se pare), iar toti prietenii mei vor trece pe PS4... adaugand si aberatiile crase la care ma supun cei de la Microsoft... concluzia e simpla, nu?

    Referitor la "tu chiar crezi ca nu puteau sa bage inca 3GB RAM daca era nevoie", trebuie sa spun ca iarasi esti in necunostinta de cauza. Initial Xbox One-ul avea 4GB RAM (devkit-ul venea cu 8GB)... Si dupa ce au anuntat cei de la Sony PS4 cu 8GB RAM, si-au dat seama ca nu au nici cea mai mica sansa daca vor ramane la 4GB RAM. Deci da, dupa cum vezi, daca era dupa zgarcitii aia, acum aveam o consola cu 4GB RAM, din care 3GB ocupati de OS-uri.

    Cat despre faptul ca tu vrei sa stai pe Skype in timp ce te joci, asculti muzica si te uiti la film... sa fii sanatos! Din partea mea, poti sa te si maimutaresti la Kinect in timp ce faci toate astea, nu se supara nimeni! Insa de aici trag 4 concluzii: 1) nu esti gamer 2) nu esti cinefil serios 3) nu stii sa asculti muzica si 4) cred ca ai gresit gadgetul pe care poti sa faci asta linistit de atatia ani de zile; se numeste PC! Aici vorbim de console, la naiba...

  19. #979 SP
    Member Kratos's Avatar
    Salutare natiune! Nu am mai postat de ceva timp pe CG, dar dupa ce am vazut atata incapatanare am zis sa ma distrez si eu putin alaturi de voi.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Din titlurile Indie pot sa joc si pe tableta multe dintre ele unde cred ca s-au integrat foarte bine. Pe console vreau sa joc AAA.
    Tu esti o minune a secolului. Din ce am citit tu nu vrei jocuri ci sa te joci in timp ce te uiti la filme si asculti muzica. Felicitari! Faci parte din cei 0.001% care sunt entuziasmati de XO.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    In perioada respectiva citeam multe forumuri si siteuri externe si toti declarau PS3 ca si castigator detasat in razboiul consolelor exact cum se intampla acum cu PS4.
    Si pana la urma a castigat detasat. Deci unde e problema?
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    EA si Activision sunt cei mai mari, nu? Mai lipseste Ubisoft poate. Cele doua companii si-au aratat din start sustinerea pentru One.
    Stai tu linistit. Atat EA cat si Activision vor cat mai multi bani. Tot ce vor scoate ei va fi 99% multiplatform. Poate le place mai mult de Microsoft doar pentru ca de la ei poate scoate bani via DRM si Always Online. Eu as fi recomandat celor de la Microsoft sa numeasca noua consola Xbox Freemium. E perfect pentru planurile celor de la EA. Freemium + Clouding + DRM, ca sa nu mai poata sa scape nimeni din ghiarele lor.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Deci e clar cine va fi leading platform in dezvoltarea jocurilor si pe ce platforme se va porta.
    Probabil tu traiesti intr-o alta lume. Eu din declaratii am citit fix invers, ca in niciun caz leading platform nu va fi Xbox One. Probabil va fi PC-ul sau PS4.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    PS Nu uita ca PC e tot Microsoft, deci interesul pentru dezvoltarea jocurilor multiplatform va merge acolo unde au sanse sa vanda mai mult.
    Nu uita ca suntem in era "Post-PC" si daca Valve & Co se decid sa treaca pe propriul OS sau Linux, Microsoft devine o galeata cam goala. Si cine ti-a spus tie prostia asta ca "PC e tot Microsoft"? La mine la munca (sute de birouri) PC = Mac si Linux. Nu toata lumea pupa pe Microsoft undeva, sa stii.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Nu poti sa compari One cu Wii. Wii a fost orientat spre casual-gaming.
    Asa e, nu le poti compara. Macar Nintendo face ceva ce se numeste GAMING! Microsoft a anuntat ceva numit Xbox TV. De-abia astept sa vad ce seriale mai scot pe langa Halo.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Pe mine nu ma deranjeaza ca o sa se foloseasca Kinect pentru a naviga prin meniu. Mi se pare foarte simplu si intuitiv, mai bine decat cu un controller in orice caz.
    Mai devreme spuneai ca vrei titluri AAA si jocuri hardcore si acum ne spui ca-ti place Kinect-ul mai mult decat un controller. Cred ca esti targetul perfect pentru Microsoft. Ai avut orgasm cand l-ai vazut cum schimba intre skype si tv cu doar doua degetele? Wow! Aia da inventie! O are si Samsung si LG pe TV-urile smart.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Daca are 3 OSuri care ruleaza simultan inseamna ca e prost dpdv soft? Serios? Normal ca o sa consume resurse, ca la orice OS, dar probabil si experienta va fi superioara.
    Intr-adevar experienta de a fi scanat in background de catre Kinect non-stop, plus experienta ca in background imi ruleaza Inima de Tiganca trebuie sa fie o experienta senzationala. Normal ca va merge prost, ca orice face Microsoft in ultima vreme.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Daca are 2 porturi HDMI iar nu e bine? Pai pe un TV pot sa ma joc si pe celalat TV pot sa urmaresc un film. Nu e bine asa e, multitaskingul e prost si evil.
    Mai tata, am receiver care are 8 HDMI IN si 2 HDMI out. Nu-mi trebuie o consola pentru asta. Am DVR de la UPC care se ocupa de inregistrari si TV, nu-mi trebuie consola sa faca si asta. Am TV cu PIP, POP si PAT. Nu-mi trebuie o consola ca sa faca asa ceva. Am smartphone care face chestiile aratate de Microsoft la conferinta (Skype + muzica + EPG + web browser). Eu asteptam o consola de jocuri de la ei si nu inca o telecomanda.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Daca are 300000 de servere iar nu e bun.
    Asta cu 300.000 de servere sa i-o vanda lui Mutu. Nu zic ca nu au atatea servere, ci spun ca din alea 300.000, probabil 250.000 se vor ocupa de filmle si show-urile lor. Ah si de Sports desigur! Sunt atat de fascinat de NFL si football-ul american de nu-ti imaginezi.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    "Daca nu se mai bazeaza pe TV&Sports..." - ti se pare tie ca s-a bazat pana acum sau mai bine asteptam sa lanseze consola?
    Eu numai asta am vazut la prezentare. Plus vreo 3 trailere. Nimic playabil, nimic palpabil. Nimic interesant.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Cat despre always online si jocuri sh am spus si eu ca nu sunt de acord, dar din pacate suntem la mana lor.
    E bine ca macar asupra unui punct suntem de acord.
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Live nu cred ca o sa vedem in Romania prea curand, suntem prea mici si putini .
    Chiar daca suntem mici si putini asta nu inseamna ca suntem si prosti.

  20. #980 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Am vrut sa-mi dau si eu cu parerea dar mi-am dat seama ca nu are rost......
    Mai bine hai sa va reamintesc cum e cu Xbox one asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 395 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts