Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 395 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #1461 SP
    Member eneea's Avatar
    pentru cine e "better"? pt mine, pt MS, pt developeri, pt publisheri??
    sincer au avut destule sanse sa demonstreze ca revolutia lor digitala e buna, majoritatea preturilor la GoD sunt nesimtit de mari, sunt mai mari decat putem gasi in magazine, unde platim si carcasa si CD-ul si carticica, putem sa imprumutam jocul, il putem revinde, etc...
    Sa vina si eu cu niste preturi comparative cu Steam si n-o sa am nicio problema sa trec pe digital, dar asta nu cred ca o sa se intample pt ca piata digitala pe fiecare consola e monopol .

    Vreau cifre, m-am saturat de vorbe, sa mi se zica ca e mai ieftin jocul digital cu 20%...

  2. #1462 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    @poiuy Crezi prost, va fi imposibil de modat X1.

  3. #1463 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    @poiuy Crezi prost, va fi imposibil de modat X1.
    eh... am mai auzit discursul asta pana acum. Si Microsoft nu are cel mai bun istoric la capitolul asta.

    ---------- Post added 13-06-2013 at 04:01 PM ----------

    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    In momentul de fata, ori nu mai joc eu si joaca ea, ori ii dau una peste ochi si trimit la ea in camera. Daca acum jocurile vor merge simultan pe doua console aflate in casa, jos palaria.
    La fel va fi si pe xbone, nu veti putea juca tu si fata acelasi joc in acelasi timp.

    edit
    You and only one other "family member" can concurrently play games tied to your account.
    You and that family member cannot play the same game concurrently.
    You can designate up to 10 people as "family members."

  4. #1464 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Da, dar dacă în acel timp el se deconectează de la net și fiica lui se va conecta la net, atunci ar putea să se joace amândoi în același timp.
    Nu vor putea să se joace online în același timp într-adevăr...

  5. #1465 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E pe bune asta?


  6. #1466 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Dacă toți analiștii au susținut că vor pune un preț de cel mult 350 de dolari pentru noua consolă... nu aveai cum să fii entuziasmat dacă anunți un preț peste. Dar nu mi se pare prețul mare, atâta timp cât nu o să aibă probleme ca la începutul lui Xbox 360...

  7. #1467 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Xbox One: console pack art appears online | VG247

    Xbox One’s official retail box art has been unveiled online, following the console’s pricing earlier this week. It shows Kinect, the console and a controller on the front, like some kind of triumvirate of all things Xbox.

    Frumos ambalajul. Pot sa isi faca si un nou slogan : "Don't judge a console by its cover"
    Attached Images Attached Images 1371062781-xbox-one2.jpg

  8. #1468 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Săriţi, dar nu recomand!
    Consola Xbox One

  9. #1469 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Săriţi, dar nu recomand!
    Consola Xbox One
    Stoc: in curand. 5 luni la ei sunt ca si "saptamana viitoare"...

  10. #1470 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    S-au luat dupa cei de la HBO asa promoveaza si ei urmatorul film <3 inainte cu 3 luni

    "in curand la HBO"

  11. #1471 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Săriţi, dar nu recomand!
    Consola Xbox One
    Pe Amazon e 429.00 lire adica aprox. 22 mil 60 lei. Ei il vand mai ieftin decat Amazon? Eu nu cred ca stiu pe ce lume sunt...

    Daca luati console, luati de la magazine serioase.

  12. #1472 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    o veste buna

    “I think the policy makes sense,” Spencer said. “It’s not ten different people all playing the game concurrently, but when you think about a real usage scenario, and we thought about it around a family, and I know certain people will create a family group of people that aren’t all part of the same family, and I do think that’s an advantage, and people will use that. I saw it on NeoGAF instantly, the Xbox Family creation threads, where people said 'Hey be a part of my family.'”

    “No birth certificates will need to be sent in!” Spencer said when I asked if the service required a blood test. “I do think that’s an advantage of the ecosystem that we have.
    si o informatie care nu este surprinzatoare deloc:
    The only limitation, it seems, is that only one person can be playing the shared copy of a single game at any given time,” Ars Technica reported after speaking with Microsoft Xbox Chief Marketing and Strategy Officer Yusuf Mehdi. “All in all, this does sound like a pretty convenient feature that's more workable than simply passing discs around amongst friends who are actually in your area.”

  13. #1473 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Cele 6 persoane care au votat că-și cumpără Xbox One la lansare și cei care își ambele console vor fi o "familie".

  14. #1474 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    E oficial, vorbiti degeaba despre Xbox One pentru ca nu il vom putea folosi in Romania.

    bmqf-7lccaaywvl.jpg

  15. #1475 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    E oficial, vorbiti degeaba despre Xbox One pentru ca nu il vom putea folosi in Romania.

    Attachment 197780
    Jesus Christ! Asta e raspuns dat de un oficial Microsoft? Mai multa lehamite si sictir n-am vazut in viata mea. Deci daca pleci 6 luni sa muncesti undeva, nu-i bai... vei putea sa te joci cand te intorci. Pai cum sa pleci la munca si sa te mai si joci/relaxezi? Pfft... Penibil. Si dupa atata aroganta, mai arunca si faza cu "poti sa-ti iei consola noastra de acum 7 ani cu tine... se cheama Xbox 360". Ma doare capul...

  16. #1476 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dead Rising 3...

  17. #1477 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Jesus Christ! Asta e raspuns dat de un oficial Microsoft? Mai multa lehamite si sictir n-am vazut in viata mea. Deci daca pleci 6 luni sa muncesti undeva, nu-i bai... vei putea sa te joci cand te intorci. Pai cum sa pleci la munca si sa te mai si joci/relaxezi? Pfft... Penibil. Si dupa atata aroganta, mai arunca si faza cu "poti sa-ti iei consola noastra de acum 7 ani cu tine... se cheama Xbox 360". Ma doare capul...
    Twitterul este oficial, ei asta lasa de inteles, ca nu iti poti autentifica jocurile nici daca iti faci un cont intr-o tara cu Live, deci noi in Romania nu il putem folosi nici acasa.
    Ar trebui sa faca o conferinta si sa clarifice lucrurile pentru ca nici aspectele pozitive ca family sharing nu le-au adresat cum trebuie, defapt ar fi trebuit la E3 sa fi facut asta, cum au facut Sony.

    CD Projekt Red Reacts To Lack Of Xbox One In Poland - News - www.GameInformer.com

  18. #1478 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Adevarul este ca un sistem ca asta are si multe avantaje:

    http://www.neowin.net/news/anonymous...one-intentions

    Dar ce nu intelege Microsoft este ca daca am vrea avantajele astea, ne-am cumpara PC-uri si am folosi STEAM.
    Si daca o sa vad pe Xbox One preturi la fel de bune ca si pe Steam atunci o sa consider sa-l cumpar.
    Dar degeaba ne duc cu zaharelul, ca ei vor sa treaca pe digital distribution, cand pe Xbox 360 preturile la GOD sunt mai mari decat cele din magazine.

  19. #1479 SP
    Member eneea's Avatar
    Perfect de acord cu sexbobomb...dar ce-i impiedica sa ne spuna asta pe canale oficiale?

  20. #1480 SP
    Member Schatten's Avatar
    Xbox One nu se va lansa in Romania, sau cel putin nu va avea suport Xbox Live. Aici e lista cu tarile suportate Xbox One Pre-Order Product Information - Xbox.com
    Intrebarea e daca avand un Xbox dar fara suport Live, coroborat cu cerintele de always online (sau macar autentificare la 24 de ore) va putea cineva juca orice joc pe Xbox One aici?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 395 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts