Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast
Results 181 to 200 of 210

Thread: Quantum Break

  1. #181 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    43,34 USD pe cdkeys. Tocmai l-am achizitionat.

  2. #182 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Daca l-am luat de pe cdkeys, primesc Alan Wake? Daca da, cand?

  3. #183 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Oferta a fost valabila pana pe 19 Aprilie daca imi aduc bine aminte...

  4. #184 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu asa am luat si am primit. N-am citit nicaieri ca e time limited offer

  5. #185 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Alan Wake in QB
    Attached Images Attached Images screenshot_2016-04-28-08-43-29.png

  6. #186 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am terminat si eu primul act si primul episod. Jocul e foarte bun, iar action show-ul e cu adevarat captivant. Imi place sa vad ca ideea cu manipularea timpului e exploatata asa cum trebuie, fiind fan al acesteia. A fost unul dintre motivele pentru care Life Is Strange mi s-a parut foarte bun. Pare sa fie inceputul unei povesti excelente si nu ma mir, cei de la Remedy sunt foarte talentati.
    Am o intrebare pentru cei care au terminat jocul o data sau de mai multe ori : alegerile pe care le faci influenteaza serios modul in care se desfasoara povestea?


    Acum voi relata experienta pe care am avut-o cu jocul pe PC (platforma pe care il joc).

  7. #187 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    ^ De asta am vandut calcul, am luat laptop ca sa fie pc in casa, si apropo de istoria ta cu QB l-am platit cu 43 usd,a luat codul, am dat redeem si gata merge. Acum sunt in episodul 4

  8. #188 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Am terminat si eu primul act si primul episod. Jocul e foarte bun, iar action show-ul e cu adevarat captivant. Imi place sa vad ca ideea cu manipularea timpului e exploatata asa cum trebuie, fiind fan al acesteia. A fost unul dintre motivele pentru care Life Is Strange mi s-a parut foarte bun. Pare sa fie inceputul unei povesti excelente si nu ma mir, cei de la Remedy sunt foarte talentati.
    Am o intrebare pentru cei care au terminat jocul o data sau de mai multe ori : alegerile pe care le faci influenteaza serios modul in care se desfasoara povestea?


    Acum voi relata experienta pe care am avut-o cu jocul pe PC (platforma pe care il joc).
    Dude pe bune nu ai luat in serios system requirements
    uite atasej mai jos cerintele pentru Forza Apex. Recomand sa nu te uiti la minimum, ci macar la de recomended in sus si ai sa intelegi de ce poate merge prost jocul pe pc.
    Attached Images Attached Images image.png

  9. #189 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Pentru mine acele cerinte sunt terifiante pe partea de portofel si patchuri si low fps si alte chestii. console rullz on that part.

  10. #190 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Da, numai ca eu am GTX 970. Sunt la 1080p, 60FPS, conform tabelului lor. Ori cred ca nici daca pun toate detaliile pe low nu obtin framerate-ul ala. Plus ca, sa fim seriosi, habar nu au despre ce vorbesc nici aia, GTX 980 Ti nu poate sa duca 60FPS in 4K. Poate doua 980 Ti-uri, dar unul singur, in niciun caz. E optimizarea proasta, atata tot.

    In fine, nu are sens sa intru in aspecte tehnice, l-am luat pentru ca voiam sa vad cum e Windows Store-ul si pentru ca am auzit numai lucruri bune despre Quantum Break.

  11. #191 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Am o intrebare pentru cei care au terminat jocul o data sau de mai multe ori : alegerile pe care le faci influenteaza serios modul in care se desfasoara povestea?

  12. #192 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    Eu asa am luat si am primit. N-am citit nicaieri ca e time limited offer
    De la cdkeys.com? Ca am vb cu ei si au zis ca QB e fara AW.

  13. #193 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Da. Dar cred ca oferta cu cele doua jocuri plus varianta pc a qb nu era de la reselleri. Eu am cumparat qb ptr xbone si dupa cateva zile m-am trezit cu mesaj in consola de la MS spunandu-mi ca am primit alam wake-urile

  14. #194 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Ciudat. Doar si eu de la cdkeys. Com am luat.

  15. #195 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Alan Wake 11.80 lei pe cdkeys.

  16. #196 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Eu de act 5 part 2 nu pot sa trec pe normal. Am incercat de vreo 15 ori, imi pune jocul asta nervii la incercare prea tare. Pot cumva sa schimb dificultatea pe easy sau continui sa injur de Aladin cat ma mai chinui sa trec sau il sterg?

    L.E. Am gasit.

  17. #197 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    ai mai primit alan wake-urile?

  18. #198 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Nu. Am vb la cdkeys si au zis ca nu este in oferta la ei decat jocul. Allan Wake l-am luat ulterior tot de la ei cu 2.87 usd, acuma cred ca e 2.97 si cele 2 dlc-uri le-am luat gratis.

    Am terminat QB, o experienta interesanta, dar parca se putea abuza mai mult de chestia cu trasul obiectelor inapoi in timp.

  19. #199 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Guys, merită să-mi cumpăr o consolă Xbox One doar pentru jocul ăsta?

  20. #200 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Haha , nu. Pentru alte jocuri poate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast

Similar Threads

  1. Quantum Break nu va fi prezent la E3 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-06-2015, 18:40
  2. Replies: 0 Last Post: 12-08-2014, 23:52
  3. Replies: 0 Last Post: 29-05-2014, 23:18
  4. Quantum Break anuntat pentru Xbox One By Dant3 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-05-2013, 01:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts