Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 29 of 29

Thread: Kinect 2

  1. #21 SP
    Junior Member nightride's Avatar
    de ce majoritatea articolelor tale incep cu "Well,"?

  2. #22 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    "Pai" is overrated.

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nightride View Post
    de ce majoritatea articolelor tale incep cu "Well,"?
    Cred ca mi-au ramas sechele de la emisiunea aceea legata de petitia consolistilor... in care tipul a repetat "Ei bine" de vreo 50 de ori in 2-3 minute. Mea culpa... incerc sa-l "reduc"

  4. #24 SP
    Junior Member nightride's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cred ca mi-au ramas sechele de la emisiunea aceea legata de petitia consolistilor... in care tipul cred ca a repetat "Ei bine" de vreo 50 de ori in 5 minute. Mea culpa... incerc sa-l "reduc"
    e trade-mark personal asa recunosc articolele tale hahaha

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti cateva imagini si cu principalele functii ale noului Kinect:
    • Depth
    • Infra Red
    • Skeleton Tracking
    • Skeleton Orientation
    • Skeleton Muscle Force
    • Heart Rate
    • Expression
    Attached Images Attached Images kinect2_5people.jpg kinect2_depth.jpg kinect2_expression.jpg kinect2_heartrate.jpg kinect2_ir.jpg kinect2_muscle_force.jpg kinect2_orientation.jpg kinect2_skeleton.jpg

  6. #26 SP
    Member COD.221's Avatar
    Prostie de inventie kinect asta (parerea mea!.!) pe langa toate, ti-l baga pe gat la fiecare consola. Dupa 8 - 9 ore de munca/studi/sex etc... te pui in fata la tv sa faci un meci cu prieteni si numa de strigat la XboX nu-ti vine, oricum sunt curios de noul controller, in rest consola nu vreau nici sa o vad ...

  7. #27 SP
    Member Snake's Avatar
    Spui asta pentru ca probabil n-ai jucat nimic pe Kinect in viata ta. Nu trebuie sa strigi la Kinect, dar sunt foarte multe jocuri chiar haioase si antrenante, in special cand esti cu mai multi prieteni. As putea spune ca e chiar mai fun decat pe Nintendo Wii pentru ca nu mai stai sa dai wiimote-ul din mana in mana. Iti trebuie doar mult spatiu, in special pentru multiplayer. La Kinect 2 am inteles ca avand unghi de vizualizare mai mare e totul mult mai ok si are nevoie de mai putin spatiu.

    Oops, eu acum mi-am dat seama. Tu esti cel care nici iPhone-ul nu stie sa-l foloseasca si-l numeste 'jegphone'. Ma scuzati insa credeam ca are rost sa explic.

  8. #28 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    probabil n-ai jucat nimic pe Kinect in viata ta. Nu trebuie sa strigi la Kinect, dar sunt foarte multe jocuri chiar haioase si antrenante,
    Oops, eu acum mi-am dat seama. Tu esti cel care nici iPhone-ul nu stie sa-l foloseasca si-l numeste 'jegphone'. Ma scuzati insa credeam ca are rost sa explic.
    Exact, "probabil" - pot sa te asigur ca am probat kinect, daca cumva ai probleme cu al tau, incantat ti-l dau la schimb, il am undeva intr-o debara undeva in beci nu mai stiu exact unde [sarcasm on] , depinde cum privesti tu latura ta "gaming" pentru mine inventia asta este o xclusivitate copii de 5-10 ani. -repet- este parere mea, poti sa fi sau nu de acord cu mine, dar trebuie sa intelegi ca -Gusturile nu se discuta- , - esti foarte "prost" informat, stiu sa folosesc .jeg-phonul. chiar foarte bine, am avut -4 -4s -5 -5s si urmatoarele care o sa iasa pe piata o sa le am( firma la care lucrez isi permite asemenea cadouri) .,. toti faceti tam-tam pe tema asta stupida dar niciunul dintre voi arata ceva poze la locul lor, real photo, ceva spontan ceva care sa nu vina de la cineva care primeste bani de la apple, o poza de la cineva care nu umbla cu lumina de studio dupa el ca sa scoata o poza de tablou, de falseturi si photoshop e plin google, imi place telefonul doar ca nu este cel mai potrivit cand vine vorba de camera photo. vad ca esti foarte atasat de telefonul tau, orice critica auzi ti se rupe inima in doua. Omule ai o varsta, comporta-te ca atare .

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Interesant ce-a facut tipul asta cu un Kinect: How I turned my Xbox's Kinect into a wondrous motion-capture device.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts