Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 237

Thread: Totul despre accesoriile consolei Xbox One

  1. #21 SP
    Member vallio's Avatar
    Controlerul asta e foarte tare, dar si pretul pe masura.


  2. #22 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Heading to Xbox One soon, the special edition Midnight Forces wireless controller.
    Attached Images Attached Images 10660383_10152365025031344_6925874330971070461_n.png 10690309_10152365025026344_4212248400038146400_n.png 10696180_10152365025046344_2065307306260565872_n.jpg

  3. #23 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dragut, dar parca tot cel cu Titanfall e mai frumos

  4. #24 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Heading to Xbox One soon, the special edition Midnight Forces wireless controller.
    Superb!!!

  5. #25 SP
    Junior Member narnia's Avatar
    Salut,

    Sunt nou pe forum si voi pune o intrebare scurta: Daca imi cumpar un controller Xbox One se poate folosi fara acel cablu de date la PC? sau trebuie sa astept pana cei de la MS vor scoate unul cu fir sau fara fir (asta ma intereseaza mai mult) cum au facut cu controller-ul de 360 special pt PC? Daca exista un raspuns pt aceasta intrebare va rog sa-mi lasati un link pt ca am cautat si nu am gasit. Multumesc!

  6. #26 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu am incercat sa folosesc controllerul de x1 cu kit play and charge pe pc fiindca acel kit e un microusb cable+acumulator
    nu imi instaleaza driverul
    am luat driverul de pe major nelson blog si nimic
    a mai incercat cineva cu kitul ?

    ---------- Post added 19-11-2014 at 18:02 ----------

    Quote Originally Posted by narnia View Post
    Salut,

    Sunt nou pe forum si voi pune o intrebare scurta: Daca imi cumpar un controller Xbox One se poate folosi fara acel cablu de date la PC? sau trebuie sa astept pana cei de la MS vor scoate unul cu fir sau fara fir (asta ma intereseaza mai mult) cum au facut cu controller-ul de 360 special pt PC? Daca exista un raspuns pt aceasta intrebare va rog sa-mi lasati un link pt ca am cautat si nu am gasit. Multumesc!
    iti trebuie un cablu microusb care nu e scump


    se pare ca multi au probleme pe win 7
    si am gasit un clip unde unul spune ca la fel instala manual driverul dar nu-l recunostea
    s-a pus omul sa isi instaleze cam toate update-urile ce i le ofera windows update
    incerc si eu metoda

  7. #27 SP
    Junior Member narnia's Avatar
    Ideea era daca sunt sanse sa merga fara cablu usb. Am auzit de la cineva cum ca ar merge wireless daca este atasat la PC un adaptor wirelles cum ca controllerul ar putea face conexiunea la adaptor si s-ar conecta fara cablu. Doar teorie,ar putea cineva care detine un xone sa confirme daca ceea ce am auzit este adevarat. In oras la mine la ALTEX un controller XONE pt ca nu are mai are cutia mi-l lasa la 185 RON. Pretul actual este 200 ron,numai in perioada asta a reducerilor adica valabil pana luni,se merita?

  8. #28 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu merge wireless

    am rezolvat problema
    pentru cei cu win 7 x64 bit la windows update->check updates si selectati 2 update-uri
    Update for User-Mode Driver Framework version 1.11 for Windows 7 for x64-based Systems (KB2685813)
    Update for Kernel-Mode Driver Framework version 1.11 for Windows 7 for x64-based Systems (KB2685811)
    eu aveam 170 update-uri de facut dar doar de astea doua ai nevoie ca sa iti recunoasca controlerul

  9. #29 SP
    Junior Member deusmars's Avatar
    salutare! aveti careva cunostinta daca si cand vor scoate astia de la Microsoft un volan ptr xbox one asemenea celui de la xbox 360 (acel "U" cu butoane) ori stiti daca exista pe piata volane compatibile cu xbox one (exceptand ce au ei la vanzare pe site sub licenta ferrarri de costa mai mult decat consola doar ptr ca are sigla cu calutul cabrat)?

  10. #30 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Baieti, aveti idee de unde pot achizitiona un Microsoft Xbox One Stereo Headset Adapter din Romania la un pret decent?

  11. #31 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu prea îl gasesti sub 100 de lei

  12. #32 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Am inteles, dar de unde il pot achizitiona ? Am cautat la altex,emag.Nu este.

    Acum am vazut
    A spus cineva , la o intrebare adresata tot de mine ca voi gasi acest adaptor la gamerland parca insa nu stiu daca sunt de incredere.

  13. #33 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Marius93 View Post
    Am inteles, dar de unde il pot achizitiona ? Am cautat la altex,emag.Nu este.

    Acum am vazut
    A spus cineva , la o intrebare adresata tot de mine ca voi gasi acest adaptor la gamerland parca insa nu stiu daca sunt de incredere.
    Au cumparat multi de pe Gamerland, sunt ok.

  14. #34 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Si pe langa acest magazin, mai exista altele de la care il pot cumpara?

  15. #35 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Marius93 View Post
    Si pe langa acest magazin, mai exista altele de la care il pot cumpara?
    Doar Amazon, Ebay...etc... in Romania nici Xbox One nu se vinde oficial, daramite accesoriile

  16. #36 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Of... as lua de pe amazon dar ma ajunge scump...

  17. #37 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cel mai frumos si mai destept gamepad ever (in opinia mea, nu trebuie sa va crizati): Xbox Elite Wireless Controller! Me wants!


  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Superb, trebuie sa pun mâna pe așa ceva

  19. #39 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Costa cat juma' de xbox

  20. #40 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    este primul controller care introduce "padelele"?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 562 Last Post: 14-04-2024, 19:58
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 338 Last Post: 03-04-2024, 22:19
  3. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  4. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  5. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts