Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 73 of 73

Thread: Aveti grija la tepari tocmai.ro/mercador.ro

  1. #61 SP
    Junior Member BeNnYbv's Avatar
    Prețul la el e cel mai bun,acceptă și 800+Samsung S2 .. i-am zis că merg după el în Bacău și răspunsul a fost " și dacă vii și dacă nu vii tot trebuie să trimiți banii înainte în cont ca să dau comanda la firma respectivă" .. ceva e dubios ...

  2. #62 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by BeNnYbv View Post
    Prețul la el e cel mai bun,acceptă și 800+Samsung S2 .. i-am zis că merg după el în Bacău și răspunsul a fost " și dacă vii și dacă nu vii tot trebuie să trimiți banii înainte în cont ca să dau comanda la firma respectivă" .. ceva e dubios ...
    Aproape sigur e teapa. Pt. cateva milioane in plus risti sa donezi cuiva si 800 lei si un telefon.

  3. #63 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  4. #64 SP
    Junior Member BeNnYbv's Avatar
    Aveți dreptate,mulțumesc de sfat

    Edit : wow .. pff..merci mult @Tudyniuz ..

  5. #65 SP
    Junior Member picamar's Avatar
    aveti grija cu 'investitii ' la fxperts.org ,e teapa

  6. #66 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    PlayStation 4 - PS4 Black 500 gb, nou si sigilat + hdmi + casti Brasov • OLX.ro, fostul Mercador
    Uitati-va la saracul asta. Intr-un final imi lasa consola la 1.350 la telefon, iar cand ii spun ca sunt si eu din brasov la fel ca el si vin dupa consola inchide telefonul si nu mai raspunde . aveti mare grija cu banii in avans sau alte magarii, de asta tot timpul eu caut din judetul meu, vad omu' fata-n fata.

  7. #67 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by forsakenbv View Post
    PlayStation 4 - PS4 Black 500 gb, nou si sigilat + hdmi + casti Brasov • OLX.ro, fostul Mercador
    Uitati-va la saracul asta. Intr-un final imi lasa consola la 1.350 la telefon, iar cand ii spun ca sunt si eu din brasov la fel ca el si vin dupa consola inchide telefonul si nu mai raspunde . aveti mare grija cu banii in avans sau alte magarii, de asta tot timpul eu caut din judetul meu, vad omu' fata-n fata.
    tipul asta are cont aici
    http://www.consolegames.ro/forum/f89...i-si-sigilate/
    n-a lasat deloc la pret la acel ps4 standard din august
    daca acolo isi spune cata,aici isi spune alex
    din topic se potrivesc si preturile cu sau fara joc

    sincer nu as fi stiut cine este dar acel anunt l-am mai vazut
    in august am cautat un ps4 sa cumpar si imi vindeam x360 si ps3 si sa dau o diferenta
    am un pm in care da acelasi numar de tel ca pe olx,poza in 2 min
    http://imgur.com/xlsKDbt

    cu toate ca are 10 feedbackuri asta cam face talente
    eu imi vindeam consolele x360 si ps3
    i-am propus una din console+diferenta
    a acceptat ps3+1000 ron,i-am cerut lu' taica meu 800 ron ca sa am 1000 ron
    l-am contactat si el nimic
    am incercat sa imi vand consolele separat si cand dadeam cu 550 ron ps3 nu era interesat,cand am lasat la 400 ron ma contactase
    vroia sa ii vin la usa ca sa testeze si am zis ok dar sa imi puna 15 ron,drumul pe care-l faceam ca nu eram din orasul lui.nu l-a mai interesat
    si cu talente pe el si zgarcit

  8. #68 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    fratele meu i-a vandut lui ps3-ul daca nu ma insel. da, e tot ala.

  9. #69 SP
    Junior Member dissmurfisop's Avatar
    Eu mi-am luat xbox one-ul de pe olx de la un tip din Valcea fara niciun fel de problema . Am dat 1100 lei pe el , nou , sigilat , prin curier. Merge ca uns.

  10. #70 SP
    Junior Member Alex1234's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    tipul asta are cont aici
    http://www.consolegames.ro/forum/f89...i-si-sigilate/
    n-a lasat deloc la pret la acel ps4 standard din august
    daca acolo isi spune cata,aici isi spune alex
    din topic se potrivesc si preturile cu sau fara joc


    sincer nu as fi stiut cine este dar acel anunt l-am mai vazut
    in august am cautat un ps4 sa cumpar si imi vindeam x360 si ps3 si sa dau o diferenta
    am un pm in care da acelasi numar de tel ca pe olx,poza in 2 min
    imgur: the simple image sharer

    cu toate ca are 10 feedbackuri asta cam face talente
    eu imi vindeam consolele x360 si ps3
    i-am propus una din console+diferenta
    a acceptat ps3+1000 ron,i-am cerut lu' taica meu 800 ron ca sa am 1000 ron
    l-am contactat si el nimic
    am incercat sa imi vand consolele separat si cand dadeam cu 550 ron ps3 nu era interesat,cand am lasat la 400 ron ma contactase
    vroia sa ii vin la usa ca sa testeze si am zis ok dar sa imi puna 15 ron,drumul pe care-l faceam ca nu eram din orasul lui.nu l-a mai interesat
    si cu talente pe el si zgarcit
    Esti un gunoi jegos !!! Ce tzepe am dat eu mai aneule ca am numai calificative pozitive aici ? Daca am refuzat oferta ta de c...t este pt ca am gasit un cumparator serios ce imi oferea banii ceruti si nu schimburi de 2 lei. Imi rezerv dreptul sa fac afaceri cu cine vreau si sa ma razgandesc oricand daca gasesc o oferta mai buna. Mi se pare logic. Si daca te-am refuzat probabil pt ca am si simtit ca esti neserios. Nimeni nu s-a plans pana acum, toata lumea ma recomanda si se trezesc 2 pusti sa faca caterinca pe forumuri. Hai sictir !!!

  11. #71 SP
    Senior Member nina's Avatar
    dar asta mi-ai facut.te gandesti,te razgandesti.tu nu esti serios.eu unul sunt hotarat in discutii
    nu se numeste cumparator serios un om care da aceeasi bani pe consola ta fara garantie ca pe una care o cumpara din magazin
    se spune ca fraier e cine da,nu cine cere
    ti-am facut o oferta si am scris clar ca incerc si eu norocul si te-am intrebat,ca nu tinea de mine.nu ai acceptat oferta mea dar ai facut o contraoferta ps3+1000 ron si am fost de acord cu oferta ta dar dupa te-ai facut ca ploua.te-am obligat eu sa imi faci o contraoferta?
    apoi dupa ce ai vazut ca mi-am lasat ps3 la 400 ron imi propui tu iar ps3+1150 ron.daca am zis sa ne intalnim in brasov(nu puteai sa iti misti curul din casa),ai facut iar figuri si ca trebuie sa vin la tine acasa s-o testezi.daca eu iti ceream sa vii tu la mine acasa in zarnesti nu veneai nici daca iti plateam drumul
    am facut 2 compromisuri cu tine.la al 3 lea compromis am fost de acord daca imi platesti si drumul daca vrei sa-ti vin la usa(timp bani costa si tu sa stai acasa si sa vin eu sa te scap de un ps4 care nu reauseai nici cum sa-l vinzi la 1550 ron),tu n-ai facut nici un compromis
    cine face talente si e zgarcit? cine e ala care nu e hotarat?

    esti un om plin de bun simt cand ii spui la un om ps3+1000 ron pt ps4 si apoi dupa ceva zile ii propui ps3+1150 ron

  12. #72 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cu astfel de invidizi nu m-as complica nici daca ar da gratis. Vai si amar. Oamenii nu mai stiu ce inseamna onoare si cuvant. Inca imi amintesc cand am acceptat sa dau o consola cu suma X, iar in 5 minute am primit o oferta considerabil mai mare, insa i-am raspuns politicos omului ca e rezervata. Din fericire, majoritatea celor de aici ar face la fel, iar astfel de bisnitari sunt mai rari in comunitatea noastra.

  13. #73 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cred ca am primit vrio 4 oferte de 300lei pt un ps3, ori sunt eu absurd ori combinatozaurii astia au iesit la pescuit de fraieri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Ce instrumente aveti ? By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 55 Last Post: 04-06-2021, 17:11
  2. Ce joburi aveti?:) By tsuby in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 27-10-2013, 11:35
  3. Ce fobii aveti? By weriwulf in forum Offtopic
    Replies: 100 Last Post: 21-03-2011, 20:11
  4. Aveti grija unde va reparati consola By mihaii in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 31 Last Post: 25-11-2009, 15:40
  5. Replies: 87 Last Post: 15-05-2009, 14:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts