Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 192

Thread: Gears of War 4

  1. #161 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Te-ai distrat, dar fara tureta mea nu prea faceai mai nimic....mai si cheltuiai gloantele aiurea...

  2. #162 SP
    Member Popae36's Avatar
    In seara asta mai devreme putin daca vreti sa facem 1-50...

  3. #163 SP
    Member blondutzu's Avatar
    eu o sa fiu tot de pe la 8, ori bagam niste gears MP pana se strange lumea, ori ma bag la GTA, poate il termin si eu anul asta.

  4. #164 SP
    Member blondutzu's Avatar
    am făcut 50 waves cu random people. Nu știu dacă reușeam cu voi, mai bine ca ați ieșit la discoteca

  5. #165 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    pai tre' sa faci si cu mine si Kragod ce naiba?? Oricum din cauza ta n-am facut data trecuta

  6. #166 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu de vineri nu am mai intrat, m-au obligat astia sa joc Battlefield pe ps4. Ce e drept nu e rau.

    Vedem cand mai intru si in Gears, nu mai e timp,frate, sa te joci...


    PS: Bai dar eu nu inteleg. Pe tot forumul asta doar noi ne jucam Gears? Sau suntem huliti si nu mai vrea nimeni sa se joace Gears cu noi?

    Intreb si eu....

  7. #167 SP
    Member blondutzu's Avatar
    sunt mai mulți, dar nu intra pe forum cred. aseară am avut party de 5 romani.

    ---------- Post added 25-10-2016 at 12:37 ----------


  8. #168 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Ma bag si eu la GEARS of WAR 4. Add me.
    ID: Bogdan1101

  9. #169 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  10. #170 SP
    Member eneea's Avatar
    Am terminat aseara campania si am as amixed feelings, sunt chestii care mi-au palcut...dar sfarsitul ala e de toata jena

  11. #171 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    campania e in mare destul de slabuta. as banui ca majoritatea care cumpara jocul o fac pentru MP sau co-op.

  12. #172 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Cred ca au mers la sigur de frica sa nu supere comunitatea (vezi Halo 5) asa ca nu au schimbat foarte multe, same gears.
    Mie mi-a placut campania, a avut suficiente secvente misto, insa inteleg dezamagirea celor care asteptau mai mult de la story, mai ales ca au schimbat caracterele. Si de acord, ultimul capitol e de umplutura, daca se termina la sfarsitul actului IV cred ca era mai bine.

    MP este excelent in schimb tocmai pentru ca nu au schimbat mai nimic. Controlul mi se pare cel mai bun printre jocurile 3rd person si micile adaugiri, arme+executii, imbunatatesc reteta din iteratiile trecute.

  13. #173 SP
    Member eneea's Avatar
    MP din Gears nu m-a atras niciodata, inafara de Horde Mode...
    Au fost momente misto in campanie, dar pur si simplu parca ii lipseste un capitol, o concluzie, ceva...sau macar sa ma faca sa-mi doresc urmatorul Gears, si acum tin minte cum s-a terminat primul

  14. #174 SP
    Member blondutzu's Avatar
    pai au zis ca o sa fie trilogie. Eu am găsit interesant sfârșitul, uitasem de dwarf

  15. #175 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Nu stiu ce naiba iau facut dar e imens jocul asta are 85 GB!! L-am cumparat cand am iesit de la lucru si abia am descarcat jumate.
    Ce naiba umpli consola cu 2 jocuri, GW4 si Halo 5? Pe PS4 si PC cele mai mari au 40-50GB.

  16. #176 SP
    Member Smara's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Nu stiu ce naiba iau facut dar e imens jocul asta are 85 GB!! L-am cumparat cand am iesit de la lucru si abia am descarcat jumate.
    Ce naiba umpli consola cu 2 jocuri, GW4 si Halo 5? Pe PS4 si PC cele mai mari au 40-50GB.
    Dar ce capacitate are consola ta de reusesti sa o umpli cu 2 jocuri !??!?

  17. #177 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Nu o umplu dar ocupa mai mult de jumate, am Xbox One S de 500GB, acum imi pare rau ca nu am luat varianta de 1TB.
    Bine eu intial am luat-o mai mult pentru filme si apoi pentru jocuri, nu mi-a trecut prin cap ca exsita jocuri care ocupa 85 sau 87GB. Am peste 300 de jocuri si nu am mai intalnit asa ceva.

  18. #178 SP
    Member Popae36's Avatar
    Eu zic ca xbox nu este pentru tine,si asa nu iti place,vizioneaza in continuare filme ca jocurile de la microsoft nu sunt bune ������

  19. #179 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Nu e adevarat imi place Recore, Quantum Break, Forza Horizon 3, Motorsport 5, Halo: The Master Chief Collection .

  20. #180 SP
    Member Popae36's Avatar
    Bun atunci,mi s a parut ca esti unul care are de zis doar pareri negative la adresa microsoft,am vazut ca esti foarte nemultumit de consola si de anumite servicii,si nu vedeam rostul de a te plange pe forum,mai ales ca ai si un pc si un ps 4 pro,am vazut ca si la scorpio ai nemultumiri si de aia,nu e problema cui nu i place are de unde sa aleaga alte platforme,dar macar sa ne lase pe noi astia putini care suntem sa ne bucuram de jocurile noastre asa mari cum sunt si putine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 3 By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 980 Last Post: 25-02-2015, 13:59
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts