Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 192 of 192

Thread: Gears of War 4

  1. #181 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Nu o umplu dar ocupa mai mult de jumate, am Xbox One S de 500GB, acum imi pare rau ca nu am luat varianta de 1TB.
    Bine eu intial am luat-o mai mult pentru filme si apoi pentru jocuri, nu mi-a trecut prin cap ca exsita jocuri care ocupa 85 sau 87GB. Am peste 300 de jocuri si nu am mai intalnit asa ceva.
    Ia-ti un hdd extern si ai terminat toata povestea. Jocurile care ocupa "gigi" multi, au content. Nu e vina nimanui

  2. #182 SP
    Member Smara's Avatar
    Exact iry, eu am un hdd extern de 2 tb si merge impecabil.

  3. #183 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Bun atunci,mi s a parut ca esti unul care are de zis doar pareri negative la adresa microsoft,am vazut ca esti foarte nemultumit de consola si de anumite servicii,si nu vedeam rostul de a te plange pe forum,mai ales ca ai si un pc si un ps 4 pro,am vazut ca si la scorpio ai nemultumiri si de aia,nu e problema cui nu i place are de unde sa aleaga alte platforme,dar macar sa ne lase pe noi astia putini care suntem sa ne bucuram de jocurile noastre asa mari cum sunt si putine.
    Ce nu imi place la Xbox e ca nu au lansat nici acum magazinul oficial in Romania, trebuie sa o tin pe UK si nu am acces la aplicatiile de streaming...

  4. #184 SP
    Member Plavs's Avatar
    Intra cineva la hoarda gow 2 pe insane diseara pe la 8 suntem deja 3
    Add PlavS

  5. #185 SP
    Member Svart's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    In seara asta mai devreme putin daca vreti sa facem 1-50...
    mai e valabil anuntul?

    macar in week-end.

  6. #186 SP
    Member Smara's Avatar
    Joaca cineva King of the Hill in mod constant ? Daca da, add Smara. Din pacate stau prost cu timpul si nu prea mai pot juca altceva. As fi disponibil in timpul saptamanii de pe la 22.00 la 00.00 . In weekend nu am un orar fix, insa imi pot face timp dace ne strangem cativa.

  7. #187 SP
    Junior Member redog4dy's Avatar
    salutare, am si eu jocul gears of war 4 .. daca vreti , poate jucam ceva, tin sa precizez ca nu am jucat foarte mult.. joc foarte mult fifa, daca va intereseaza inca un player, dati-mi add spor la joc.

  8. #188 SP
    Member Smara's Avatar
    ^ ai add de la mine.

  9. #189 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Cine mai joaca HORDE mode?

  10. #190 SP
    Member Svart's Avatar
    Eu

  11. #191 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Tu joci, stiu, dar stai rau cu timpul.

  12. #192 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Are cineva idee de ce se vede asa ? Xbox one x , tv 4k 10biti. Mentionez ca am mai jucat split screen si nu am avut aceasta problema .

    Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 3 By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 980 Last Post: 25-02-2015, 13:59
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts