Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 141 to 160 of 192

Thread: Gears of War 4

  1. #141 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Quote Originally Posted by Finrod View Post
    Scuze de off-topic.
    A achizitionat cineva jocul mai ieftin de la persoane care au primit cod cadou la placa video GeForce?
    Din ce am citit pe net cei de la GeForce ar fi blocat aceste coduri, ca s-au furat din ele.
    Vreau sa stiu daca e un risc prea mare sa achizitionez astfel un cod.

    Mersi
    Eu asa l-am cumparat de la un baiat din Bucuresti. Ne-am intalnit, am dat redeem la cod cu el de fata si totul a fost ok. Sunt probleme cu unele coduri, am citit si eu. Dar tipul cumparase placa de la emag si nu avea ce problema sa fie. Unii au cumparat de pe Amazon, au primit codul si dupa au cerut returnarea placilor video; de aici problemele aparute, iti dai seama.

  2. #142 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Guys, maine intru si eu in posesia un Xbox One Elite Edition si as dori sa achizitionez sh un GEARS of WAR Ultimate edition. Intrebarea este daca aceasta editie contine sau nu toate celelalte jocuri din serie. Din ceea ce am citit pe net nu prea inteleg... A fost cumva doar o perioada limitata in care s-ar fi acordat acces pentru celelalte jocuri sau ele sunt pe disc deja. Help me out!

  3. #143 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia Gears 4 si ai toate jocurile 100%. Da, a fost o perioadă limitată de timp, la fel si in cazul ăsta, cumperi Gears 4 până pe 31 decembrie si ai toate cele 5 jocuri.

  4. #144 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Multumesc!

  5. #145 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Cu o mentiune: Nu vei primi Gears Of War Ultimate, ci varianta standard a primului joc. Si evident 2, 3, judgement si 4.

  6. #146 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Credeam ca sunt prea aspru, în sfârșit a venit si singura recenzie care contează

  7. #147 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Cand bagam un horde? Trebuie echipa serioasa si coordonare.
    Tu nu apari online, asta inseamna ca nu joci.

  8. #148 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu stiu ce dreac am facut cu setarile alea, le descurc eu diseara cumva.

  9. #149 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Tu nu apari online, asta inseamna ca nu joci.
    Se pare ca asta e mersul acum. Ai fie jocuri adecvate tehnic dar fara story si cu gameplay cel mult repetitiv, jocuri mari sau complexe dar cu probleme tehnice mari, sau pur si simplu jocuri grabite catre release cu un mix de probleme din cele doua de mai sus.

  10. #150 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Credeam ca sunt prea aspru, în sfârșit a venit si singura recenzie care contează
    Mie nu mi se pare ca a fost un review foarte aspru. Atinge punctul cheie: poveste e mediocra si era de asteptat avand in vedere ca e un studiou nou, au vrut sa mearga la siguranta. In rest jocul ofera cam tot ce asteptau majoritatea fanilor: Gears pe generatia actuala si 60 fps (doar in Multiplayer stiu ca e)

    O alta mare problema ar fi cu packurile- e cam jaf la drumul mare. Joci zeci de meciuri pt un elite pack si nici macar nu e garantat ca iti va pica ceva important.

  11. #151 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici nu am spus ca ar fi aspru, am spus altceva, am crezut că eu sunt prea aspru cu părerea mea postată la adresa acestui joc, poate că am avut așteptări prea mari, nu era vorba de Epic până la urmă, nu stiu de ce mi-am făcut iluzii.

  12. #152 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Un ghid foarte bun pentru newcomers in horde:

    Gears 4 Horde discussion - Best practices, class builds, and strategy - NeoGAF

    Am jucat aseara cateva runde cu Kragod, dar din pacate am nimerit ba cu retarzi, ba cu nesimtiti care au iesit dupa cateva runde, ba cu altii care cheltuiau power-ul pe toate prostiile si nu pe chestiile importante. Facem o echipa de 5 romani in seara asta pentru un run de 1 - 50? Eu as putea pe la 22:30. Anuntati va rog aici.

  13. #153 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    As putea veni si eu la acea ora...

  14. #154 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Un ghid foarte bun pentru newcomers in horde:

    Gears 4 Horde discussion - Best practices, class builds, and strategy - NeoGAF

    Am jucat aseara cateva runde cu Kragod, dar din pacate am nimerit ba cu retarzi, ba cu nesimtiti care au iesit dupa cateva runde, ba cu altii care cheltuiau power-ul pe toate prostiile si nu pe chestiile importante. Facem o echipa de 5 romani in seara asta pentru un run de 1 - 50? Eu as putea pe la 22:30. Anuntati va rog aici.
    dati add care vreti sa jucam horde..daca joci cu straini cum naiba sa nu iasa, dar asa sunteti voi romanii preferati sa jucati cu alte natii decat sa jucam intre noi..

  15. #155 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Un ghid foarte bun pentru newcomers in horde:

    Gears 4 Horde discussion - Best practices, class builds, and strategy - NeoGAF

    Am jucat aseara cateva runde cu Kragod, dar din pacate am nimerit ba cu retarzi, ba cu nesimtiti care au iesit dupa cateva runde, ba cu altii care cheltuiau power-ul pe toate prostiile si nu pe chestiile importante. Facem o echipa de 5 romani in seara asta pentru un run de 1 - 50? Eu as putea pe la 22:30. Anuntati va rog aici.
    Da, ar merge diseara pe la 22.30. Ar fi bine sa avem toti mic, ne coordonam mai usor. Aseara la ultimul meci cam renuntasem, mai mult alergam, ramasesem 3, saracu` Rasko punea suflet acolo cu tureta lui, venea swarm-ul din toate partile, nu mai stia unde sa se uite.
    Eu doar mai veneam din cand in cand sa o repar.

  16. #156 SP
    Member blondutzu's Avatar
    ma bag si eu diseara la 22:30, daca mai e loc bineinteles, am mic.

    Slab review-ul de la Easy Allies, nu imi pasa de nota, dar sa vorbesti doar de story si de campanie cand punctul forte al lui gears a fost mereu MP-ul...nici de active reload nu par sa fi auzit.

  17. #157 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    deci ne vedem diseara dupa 22:
    rasko
    kragod
    leo
    blondutzu
    +popae?

  18. #158 SP
    Member blondutzu's Avatar
    confirm, voi fi online de pe la 8.

  19. #159 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Bravo domnilor, m-am diCstrat copios aseara, trebuie repetat. Blondutzu n-a prea produs, dar ce sa--i faci saracu'?

  20. #160 SP
    Member blondutzu's Avatar
    dubios ca nu am prea produs, ca de violat m-au violat bine aseara a fost de placere, astazi e pe bani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 3 By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 980 Last Post: 25-02-2015, 13:59
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts