Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 51 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #821 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Sincer, dupa "seceta" din ultimele luni GWG a fost chiar acceptabil in ultimul timp (ma refer la Februarie si Martie), chiar ma batea gandul sa imi cumpar Evolve de la Altex.
    Tin sa mentioneaz ca Project Cars intr-un fel m-a cam dezamagit atat la grafica (la grafica cel putin mi s-a parut slab) cat si ca fizica, ii este inferior lui Forza 6. Aveam asteptari mari vazand jocul pe Youtube de mai multe ori (dar probabil eu ma uitam la versiunea de PC).Ce imi place mai mult la PJ fata de FM este faptul ca poti parcurge calificari si antrenamente.
    In orice caz, mi-ar placea sa vad luna de luna (sau macar o data la doua luni) un joc ca Project Caars la GWG.

  2. #822 SP
    Member eneea's Avatar
    Din pacate am ambele jocuri inafara de Heavy Weapon am toate jocurile...puteau si ei sa dea la Borderlands varianta de X1 .
    Totusi sper ca lumea sa ia Evolve si sa-l joace, in grup de 4-5 prieteni e chiar distractiv

  3. #823 SP
    Member Svart's Avatar
    Pai eu am mai vazut lume interesata, poate ne adunam de cateva meciuri, eu sunt disponibil.

  4. #824 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Am jucat putin Evolve si pare interesant atat ca nu am avut rabdare sa invat ce trebuie sa fac cu fiecare caracter in parte. Nu imi place la el faptul ca imi vibreaza maneta in continuu si nu am gasit optiune sa ii scot vibratiile.

  5. #825 SP
    Junior Member valentin47's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  6. #826 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Excelente jocurile, yet again.

  7. #827 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Nu cred!

    ---------- Post added 23-03-2017 at 17:25 ----------

    Luna asta se anunta a fi mai buna chiar si decat luna in care a fost Project Cars.
    -Ryse la capitolul grafica este unul dintre cele mai bune jocuri aparute pana in prezent, acum sunt curios sa vad cum va fi el ca joc (poveste, control, etc)
    -WD este un joc care pe mine personal nu m-a prins dar care a avut succes,
    -Despre Darksiders nu stiu prea multe,
    -Pe AC Revelations l-am terminat mai de mult pe Xbox 360 si chiar mi-a lasat o impresie buna, il recomand.

  8. #828 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #829 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    wow!
    Credeam ca n-or sa faca compatibile si restul partilor din Ezio Collection in afara de AC 2. Oare de ce am mai mai cumparat Ezio Collection?

  10. #830 SP
    Junior Member florin73's Avatar
    am incercat sa-mi cumpar un joc si am avut aceeasi problema ca si ceilalti. PUR-RiskRejected-CrossRegion
    aveam card de ro cu adresa de us si regiune us.
    mi-am adaugat pe microsoft ca optiune de plata paypal cu plata pt. UK (am dat o adresa/nume). paypal e cu acelasi card de ro , dar cu adresa in ro. am intrat pe storeul de uk, m-am logat si am putut cumpara cu plata paypal. pretul a fost acelasi cu us$ la conversie. ba chiar o idee mai mic.
    nu am incercat cu gift card pt. ca am cumparat un joc de valoare mica. 6 $ adica 4.8 lire. jocul s-a instalat si a mers fara probleme.

  11. #831 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Am jucat aseara putin Ryse: Son of Rome si mi se pare chiar dragut, imi aduce aminte putin de AC Brotherhood prim mecanicile de joc si oras.

  12. #832 SP
    Member florindragos21's Avatar

    Urmeaza o luna ceva mai slaba din punctul meu de vedere.

  13. #833 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Asta e florindragos21 nu tot timpul ne da jocuri care le vrem noi , pentru mine star wars merge ca sunt fan .

  14. #834 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Pentru cine are EA Acces - stire noua - in VAULT exista FIFA17 !

  15. #835 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  16. #836 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Not bad deși am jucat deja o parte din jocuri sau le am.

  17. #837 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Buna luna, jocuri ok


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #838 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Mama ce jocuri da microsoft.
    Numai cand ma gandesc la ps plus ma ia plansul

  19. #839 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Foarte tare, pot spune ca in ultimele luni am tot vazut la GOLD multe dintre jocurile pe care mi le-as fi dorit puse acolo, cum ar fi: Watch Dogs, Ryse sau Project Cars. in ultimele luni (exceptand luna in care ne aflam) au pus in fiecare luna cate un joc acceptabil sau bun.
    Cei de la MS au pus jocuri destul de bune tinad cont si de "free play days" in care te poti juca timp de cateva zile unele titluri foarte noi, asa am jucat titluri ca: rainbow 6 siege, dragon ball xenoverse 2, rocket league, steep etc..

    PS: mi-ar placea sa bage la un moment dat si forza horizon 3 la free play days (stiu, e deja exagerat).

    ---------- Post added 24-05-2017 at 21:38 ----------

    Ca o predictie, cred ca in viitorul nu foarte indepartat vom avea la gold si AC Unity, tinand cont ca mai toate AC-urile au fost la gold si ACU are deja aproape 3 ani de la lansare.
    Nu m-ar avantaja prea tare (tinand cont ca am deja ACU) dar asta cred ca se va intampla.

  20. #840 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut ...daca imi iau gold pot descărca assassins creed 3 ....adică merge????

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 51 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts