Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 51 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #861 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Este setat ca home, pot juca celalalte jocurile de la live, pot juca in retea, numai la Watch Dogs am problema respectiva...

  2. #862 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce treaba are EA Access cu Watch Dogs ? Asta e facut de Ubisoft. Vezi Gold-u sa nu fi expirat pe contu tau sau ala care e primary. Daca nu a expirat, sterge-l si mai ia-l odata.

  3. #863 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Am un singur cont si nu are cum sa expire avand in vedere ca am cumparat pe 1 an luna trecuta, am reinstalat jocul de 2 ori.

  4. #864 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Du-te in meniu la subscriptions si vezi daca-ti vede Gold-u.

  5. #865 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Am facut asta si imi vede si Gold-ul si EA Access-ul, valabile pana in luna iunie a anului viitor

  6. #866 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Incearca sa intrii pe chat cu cineva de la Xbox, vezi daca te poate ajuta. Pe mine m-au ajutat asa in cateva situatii.

  7. #867 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Xbox One:
    Assassin’s Creed: Chronicles – India (1-31 august)
    Firewatch (16 august – 15 septembrie)

    Xbox 360:
    Condemned: Criminal Origins ( 1-15 august)
    Forza Horizon 2 (16 august – 15 septembrie)
    Attached Images Attached Images 1.jpeg

  8. #868 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    A doua luna cu jocuri care au facut si fac in continuare 2 lei. Ma refer la cele pt One.

  9. #869 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi se pare o luna buna, mie Firewatch mi-a placut si nu regret ca l-am cumparat.

  10. #870 SP
    Member eneea's Avatar
    Din cate stiu nu e nimic oficial , asa ca eu zic sa nu ne bucuram inca. Firewatch si eu vreau sa-l joc si chiar m-as bucura sa-l dea la gold

  11. #871 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Am aruncat un ochi la playstation plus, parca sunt mai sonore unpic titlurile din oferta lor.

  12. #872 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  13. #873 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trials chiar voiam sa-l iau la un moment dat, deci e bine venit. Restul sunt...meh.

  14. #874 SP
    Junior Member brutalistu's Avatar
    Cum fac să iau pentru Xbox One și jocurile de Xbox 360 free with Gold? Dacă încerc din browser să mi le iau îmi cere să mă loggez (logic) dar apoi îmi cere să completez billing information. Pot să pun adresă de SUA sau trebuie de UK (cum e setat XBOX One al meu la region)?

  15. #875 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by brutalistu View Post
    Cum fac să iau pentru Xbox One și jocurile de Xbox 360 free with Gold? Dacă încerc din browser să mi le iau îmi cere să mă loggez (logic) dar apoi îmi cere să completez billing information. Pot să pun adresă de SUA sau trebuie de UK (cum e setat XBOX One al meu la region)?
    instaleaza pe pc TunnelBear si pe urma setezi tara care o ai pusa pe consola , si pe urma dai sa descarci jocul xbox 360 .
    Si dupa deschizi consola mergi la jocul 360 si iti apare instal si merge , eu asa am facut si functioneaza.

  16. #876 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Mare curaj ai avut sa raspunzi la intrebare asta. Ultima oara cand am dat un sfat au sarit cyborgii forumului de fund in sus

  17. #877 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Mare curaj ai avut sa raspunzi la intrebare asta. Ultima oara cand am dat un sfat au sarit cyborgii forumului de fund in sus

    el clar nu are card atasat daca ii cere billing.nu poti descarca nici un joc gratuit de x360 daca n-ai card atasat
    probabil au sarit ca unii dau ceva incomplet

  18. #878 SP
    Junior Member brutalistu's Avatar
    Pot să pun cardul meu de credit (diferă numele though) sau pot să pun unul random?

  19. #879 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    poti pune cont de paypal daca nu vrei card, dar asa cum au spus si mai sus fara metoda de plata si fara vpn nu vei putea lua x360-urile decat foarte rar.

  20. #880 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 51 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts