Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 58

Thread: Halo: The Master Chief Collection

  1. #21 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Calm your tits , matchmakingul nici macar nu merge ...

  2. #22 SP
    Member blondutzu's Avatar
    vrei sa spui ca nu merge atat de bine pe cat ar trebui, exemplu de nu merge inseamna Driveclub (cel putin la inceput, nu mai stiu care e statusul), e o diferenta

    Sa vedem daca le ia si lor 2 luni sa fixeze.

  3. #23 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu , in anumite moduri nu merge absolut deloc , ieri m-am uitat la cativa streameri care au fost nevoiti sa recurga la custom matches cu 3 jucatori.

  4. #24 SP
    Member blondutzu's Avatar
    si eu m -am uitat aseara pe twitch si am vz sesiuni de Halo 2 classic, Halo 2 Anniversary si Halo 3. Stiu ca mai sunt si alte moduri in afara de acestea, insa cel putin merg cele mai importante.

  5. #25 SP
    Member solaru's Avatar
    a avut cineva precomanda la Altex/MG si i s-a livrat jocul la timp?
    ca pe mine nu m-a sunat nimeni, am sunat eu sa vad ce se intampla si mi-au confirmat precomanda, iar pe mail mi-a venit confirmarea ca il primesc maine, la pret de precomanda care e mai mare deact pretul cu care a intrat in stoc. Iar ei zic ca e normal sa se intample asa...

    asa ca probabil o sa refuz livrarea si o sa mi-l comand digital si gata... si e si mult mai ieftin!!!

  6. #26 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by solaru View Post
    a avut cineva precomanda la Altex/MG si i s-a livrat jocul la timp?
    ca pe mine nu m-a sunat nimeni, am sunat eu sa vad ce se intampla si mi-au confirmat precomanda, iar pe mail mi-a venit confirmarea ca il primesc maine, la pret de precomanda care e mai mare deact pretul cu care a intrat in stoc. Iar ei zic ca e normal sa se intample asa...

    asa ca probabil o sa refuz livrarea si o sa mi-l comand digital si gata... si e si mult mai ieftin!!!
    Am avut eu precomanda, evident ca nu au livrat la timp, ca doar nu erau nebuni. De asta s-a inventat precomanda la Altex, ca sa livreze la 3-4 zile de la data lansarii. Daca nu te grabesti foarte tare e posibil sa am eu o bucata de vanzare la 220 de lei, ca din neatentie am comandat de doua ori de la Shopto. Dar cel mai probabil o sa ajunga vineri.

  7. #27 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Gamespot Review

    THE GOOD
    Core combat formula is engaging throughout every campaign
    New Halo 2: Anniversary cutscenes are fantastic
    Slick, intuitive menu organization


    THE BAD
    Online multiplayer barely works


    Nota 6/10


  8. #28 SP
    Member blondutzu's Avatar
    daca se rezolva problemele or sa updateze nota?

  9. #29 SP
    Member anes's Avatar

  10. #30 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  11. #31 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    343 Industries has launched yet another patch for Halo: The Master Chief Collection today, with the aim of improving the issues which have continually plagued the game since its launch on November 11th last year.
    The full patch notes for the update can be found on Halo Waypoint, but the highlights are mentioned below:
    Features of the update include tweaked matchmaking performance to increase success rates, hurry searches, and enhance the stability of matchmaking generally. Parties will also see improved stability as a result of the patch. Client devices and hit detection across host should be better thanks to the patch as well.

  12. #32 SP
    Member luciteck's Avatar
    Cred ca Halo The Masterchief Collection a fost cea mai frustranta instalare pentru un joc ever, in cazul meu. Desi am instalat jocul cu netul oprit si instalarea de pe disc s-a facut relativ "repede" (vreo 45 de min), instalarea patchului de 20 de gb dureaza cam 5 ore, pe o conexiune de 100mb/s (wireless ce-i drept). Enorm fata de ps4 unde orice joc se instaleaza muuuult mai repede. Nu mai zic de faptul ca mi s-a blocat in timp ce am incercat sa ies in dashboard din campania de la Halo CE, in timp ce isi instala update-ul (pe la 95%) si mi-a corupt ceva fisiere de a trebuit sa ii dau factory reset (dupa cateva hard reseturi), sa isi revina (se bloca incontinuu, nu mai citea discurile, etc) si sa reiau instalarea de la 0, nu doar pt Halo ci si pt celelalte jocuri. Great fun !

    Ca sfat pt viitor nu mai intrati intr-un joc instalat partial, chiar daca zice ca e ready to play si peste 80%, ca puteti da peste surprize de genul. Fix your damn software MS !

  13. #33 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Mai joaca cineva?

  14. #34 SP
    Member Plavs's Avatar
    eu il am daca vrei dami add PlavS si dai invite daca vrei sa jucam

  15. #35 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Hop si eu, id L1f3Ea73r . Poate ne bagam si la un coop pe legendary, ce spuneti?

  16. #36 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Eu ma bag

  17. #37 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Dj Mo ce id ai ?

  18. #38 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    I Dj Mo I

  19. #39 SP
    Member mastakilla's Avatar
    Si eu ....Shtan

  20. #40 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Diseara ne adunam la un coop sau multi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 07:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts