Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast
Results 261 to 280 of 288

Thread: Ghid de cumpărături - jocuri și DLC-uri pentru Xbox One

  1. #261 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Xbox $50 Gift Card CD Key, Key - cdkeys.com
    cod de 50$ la 46$ si cu voucher iesi la 43,69(-2,30$)
    daca esti client nou primesti 5% daca le dai like la pagina lor de facebook
    daca nu esti client nou apesi acolo la f si practic postezi acest deal pe pagina ta dar primesti un voucher de 5%

    ---------- Post added 01-06-2017 at 09:40 ----------

    in strainatate sunt oferte bune de ziua copiilor in sensul ca vor fi jocuri bune la oferte,console la reduceri mari

  2. #262 SP
    Junior Member JAFFA's Avatar
    Pentru cine e interesat, pe cd keys, e fifa 17 cu sau fara dlc -12.89 sau 13.99 euro.

  3. #263 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Xbox $50 Gift Card CD Key, Key - cdkeys.com
    la 43$ si cu voucher iesi undeva la 41$


    acum 2 zile am luat dragon age origins cel gratis acum cu gwg si nu aveam card atasat si nici vpn pe consola.mi-a mers direct

  4. #264 SP
    Senior Member nina's Avatar
    tunnelbear face figuri
    mi-a mers pentru cateva zile iar cardul si azi am incercat sa cumpar cu 4$ middle earth goty

  5. #265 SP
    Junior Member JAFFA's Avatar
    Incearca turbo vpn

  6. #266 SP
    Junior Member Dan1's Avatar
    Am urmat pasii de mai sus folosind tunnelbear si m-am ales cu contul si cardul blocat la brd, al meu si al sotiei, la telefon mi-au spus ca a fost blocat cardul permanent de catre departamentul anti frauda, ramane maine sa vad ce rezolv sau sa ma cert cu ei. Cum e posibil asa ceva? Acum doar sper sa nu imi fi blocat microsoft si consola, inca nu am ajuns acasa. Am incercat sa cumpar un joc de pe xbox store brazilia si mexic.

  7. #267 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sunt anumite site-uri si aplicatii care iti baneaza contul daca incerci sa pui VPN si sa cumperi. Gen stiu sigur ca steam iti baneaza contul daca incerci sa cumperi prin VPN de pe store-ul din Rusia.

  8. #268 SP
    Junior Member Dan1's Avatar
    Mie mi-au fost blocate cardurile bancare de la BRD, momentan consola nu are nimic.. sper sa ramana asa. Dupa aceasta intamplare nu recomand nimanui modalitatea aceasta de cumparare, mare atentie !!! nu merita riscurile

    ---------- Post added 15-01-2018 at 14:17 ----------

    Am rezolvat in cele din urma la banca, cam greu, am reusit sa deblochez cardurile, am incercat iar sa cumpar de pe brazilia si mexic folosind tunnelbear, nu a mers, pana la urma am cumparat de pe store-ul de US, pe cel pe care am inregistrata si consola. Am achizitionat direct de pe consola folosind cont de paypal US, direct cu cardul nu a mers.

  9. #269 SP
    Junior Member danizoe's Avatar

    salut

    salut. daca primesc jocul ca gift de pe xbox store pot sa il descarc pe consola mea?
    multumesc

  10. #270 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Normal. Daca-i gift (adica un cod la care dai redeem) e ca si cum l-ai cumpara tu.

  11. #271 SP
    Junior Member danizoe's Avatar
    multumesc

  12. #272 SP
    Senior Member nina's Avatar
    un site care vinde 5$ xbox gift card si sa mearga cu cardul,nu paypal
    pc game supply nu are mai putin de 15$.am 2 comenzi failed la mtcgame deci nu-i recomand pe astia,cdkeys nu au gift card disponibil
    nu pot cumpara de pe microsoft nici cu tunnelbear
    newweg incercasem mai de mult si imi blocase banii
    pana la urma am gasit play-asia.com pentru un code 5$ am dat 8$.nu se merita dar nu vroiam sa dau dau 15 $

  13. #273 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  14. #274 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Pana mea...
    Metal Gear Solid 5, in US 10 dolari, in UK 21 GBP...

  15. #275 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by blackjack2150 View Post
    Pana mea...
    Metal Gear Solid 5, in US 10 dolari, in UK 21 GBP...
    Iti poti face si un cont pe US sau poti migra ca tara contul...

  16. #276 SP
    Junior Member Shox's Avatar
    Pe G2A Assassin's Creed Unity Key Global
    6,34 RON.
    Cumparat testat de mine cu cardul.
    Key-ul a venit intr-un minut dupa ce am platit .

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  17. #277 SP
    Senior Member nina's Avatar
    g2a nu vinde nimic(e un olx digital si fara acel scut nu esti protejat de tepari),e gen intermediar si iti asigura siguranta doar cu acel shield unde iti ia un comision
    pe cdkeys erau vreo 2 jocuri la care iti dadea moca ac unity
    pe site-uri care vand direct le poti da un review de 1 stea si site-urile serioase nu vor un review prost pe trustpilot
    am incercat sa cumpar un gift card 5$ de pe mtcgame si am stat 1 saptamana si nimic.am scris un review de 1 stea si imediat mi-au anulat cele 2 pending confirmation si apoi repede mi-a cerut sa sterg review-ul.l-am sters dupa cateva ore cand chiar mi-a aparut cancelled

    pentru gold 1 an si ceva jocuri recomand cdkeys
    pentru gift card recomand pc game supply,asa iti incarci contul ms si cumperi de pe xbox store cand vezi oferte
    nu poti cumpara gold sau ea access cu banii din contul ms,niste nesimtiti.vrei gold sau ea access sa cumperi din store neaparat iti cere cardul sau paypal.pacat ca aveam oferta 40$ la 1 an de gold direct din xbox store si cred ca s-a dus

  18. #278 SP
    Senior Member nina's Avatar
    https://www.cdkeys.com/rise-of-the-t...box-one-cd-key
    daca e jocul baza+toate dlc-urile e oferta buna la 17.69$ +discount 5% pe facebook

    ---------- Post added 04-06-2018 at 20:03 ----------

    ce rapid i-au urcat pretul cu inca 3$ in cateva ore

  19. #279 SP
    Senior Member nina's Avatar
    a venit summer sale?
    sunt multe jocuri la reduceri acum 7-17 iunie retail si digital
    vreau sa cumpar ufc 3 si nu pot

    nu mai e 20$ fight night champion,e 10$

    ---------- Post added 07-06-2018 at 12:46 ----------

    m-am uitat la review-uri si nu am mai vrut ufc3

    apoi m-am uitat la gta 5 si la review-uri iar negativ pe partea de online

    pana la urma mi-am luat 2 jocuri only singleplayer hahaha just cause 3 ca e 6$ si recore 15$ ca mi-a placut

    si desigur trebuia sa pot juca coop endurance la rise of tomb raider si mi-am luat pass-ul
    aveti grija ca sa joci coop endurance trebuie sa ai dlc 20years celebration si dlc endurance

  20. #280 SP
    Senior Member nina's Avatar
    oferta buna xbox game pass 6 luni 30$
    stiu ca e amazon us dar eu mi-am cumparat cu card de romania(direct card,nu paypal) rise of tomb raider digital cu 20$ aul trecut in august si folosesc o adresa de us,nr de tel vad ca e de romania

    pentru useri noi 6 luni de game pass cu 100 de jocuri mai bune sau mai proste parca merita mai mult decat 12 luni de ea access la acelasi pret de 30$


    https://www.amazon.com/gp/product/B0...d_i=7326774011

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. Ghid Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 318 Last Post: 18-03-2018, 10:06
  2. Vand jocuri pentru Xbox One By Alexandru in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 13-11-2017, 16:16
  3. Replies: 3 Last Post: 05-11-2014, 10:44
  4. Replies: 3 Last Post: 08-10-2014, 15:22
  5. 4 noi DLC-uri pentru Burnout Paradise By Bobby in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 12-01-2009, 15:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts