Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 274

Thread: The Legend of Zelda Breath of the Wild

  1. #181 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pana acum nu am spus nimic de sistemul de distrugere. Este implementat foarte bine, nu am nici o nemultumire cu privire la el. Este open world, te poti teleporta, poti farma, nu este o problema.

    Cea mai mare problema este ca nu am eu timp sa-l joc. Am inceput si Uncharted 4 in care abia am vreo 3 ore, am abandonat Crew de vreo 2 saptamani, sa nu mai zic de lista de asteptare (360, PS4, U si 3DS). Pana nu termin Zelda nu mai pun mana pe nimic.

  2. #182 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Love this game .


  3. #183 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  4. #184 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Atentia pentru detaliu din jocul asta ar trebui sa fie carte de capatai pentru toti producatorii de jocuri.

  5. #185 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Un timelapse cu 24h in-game


  6. #186 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cand am pus un articol de pe The Verge despre o comparatie intre lumea din Zelda si cea din Horizon, mi s-a spus ca e de doi bani. Am mai gasit niste clipuri care probabil sunt si ele de doi bani:




  7. #187 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Revin la postul #184


  8. #188 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru cei care joaca pe WiiU, puteti sa jucati cu HUD off si sa aveti harta pe controller? Pe switch ai doar optiunea de a avea totul on, sau un mod "pro" in care iti apare doar health-ul.

  9. #189 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Din pacate , au dezactivat optiunea asta. Ai doar o imagine cu Zelda si daca apesi iti pune imaginea pe gamepad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #190 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Total aiurea pe U asta, ma enerveaza la culme, tin degeaba ditamai controlleru' in maini. Tot am tendinta sa ma uit pe ecranul lui. Cat de fain ar fi fost sa am harta acolo, inventarul sa ma plimb cu stylusu' prin el, sa trag vreun desen ceva pe harta. Dar na, un minus, dar nu unul sa afecteze major jocul. Tot superb ramane.

    Cat despre Horizon, nu am cuvinte inca, nu am pus mana pe el. Sa termin Zelda, Uncharted 4, Last of Us, Mario 3D World si inca cateva. Presimt ca trece anul si nu pun mana pe el. Totul spre bine, scade pretul.

  11. #191 SP
    Member esop's Avatar
    Honest Game Trailers


  12. #192 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici nu stiam ca poti calari o caprioara. (@2:20 in clipul de mai sus) Trebuie neaparat sa incerc si eu

  13. #193 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sa incerci sa calaresti si un urs

    Din pacate la stable nu poti inregistra decat cai.

  14. #194 SP
    Member xenocid's Avatar
    Este un side quest unde trebuie sa calaresti un cerb ca sa apara un shrine nou.
    La grajduri poti inregistra doar cai. Vii. Ca poti calari si un cal mort

  15. #195 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Dupa aprox. 50 de ore m-am dus si eu sa-i dau in cap lui Ganon. M-am plimbat un pic prin Hyrule Castle, dar nu am explorat tot. Am ramas surprins ca poti sa treci de multi inamici daca nu ai chef de ei sau, daca vrei, te poti lupta cu toti – depinde de tine. Lupta cu Ganon a fost destul de faina, trebuie sa folosesti cam tot ce ai invatat pana acum.

    Per total, un joc superb, care desigur nu este perfect. M-a cam deranjat framerate-ul in unele locuri si parca aveam asteptari mai mari de la poveste. Trebuie sa mentionez ca nu am gasit inca toate aminitiri cu Zelda, dar probabil o sa le caut.

  16. #196 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E aiurea sa te bati cu Ganon daca nu ai toate amintirile + sabia + beasts, parca furi din joc.

  17. #197 SP
    Member Leni's Avatar
    Wow, deja i-ai dat-o la Ganon? Eu am 49 ore si am doar 1 beast (elefantul), si vreo 4 amintiri. Dar m-am si bagat la multe sidequest-uri...

  18. #198 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Leni View Post
    Wow, deja i-ai dat-o la Ganon? Eu am 49 ore si am doar 1 beast (elefantul), si vreo 4 amintiri. Dar m-am si bagat la multe sidequest-uri...
    Da, nu am mai avut rabdare pentru ca si asa nu am mult timp sa ma joc si o sa scriu si un review in curand. O sa ma intorc macar pentru aminitiri si sa vad ce sidequest-uri mai fac.

    Si, dupa ce am terminat jocul, fix acuma s-au trezit astia sa publice un update

    Version 1.1.1:

    Adjustments have been made to make for a more pleasant gaming experience.
    Sper ca framerate-ul e mai bun.

  19. #199 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by 69wpm View Post
    Sper ca framerate-ul e mai bun.
    Este

    https://www.reddit.com/r/Games/comme...wild_receives/

  20. #200 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-11-2011, 23:57
  2. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts