Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 274

Thread: The Legend of Zelda Breath of the Wild

  1. #41 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pare cam incomod controlul. Analogul este pe aceeasi linie cu butoanele. Mai incomod decat la Wii U.

  2. #42 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    OMG, astia inca nu au dialogurile vorbite ? Sau e asa doar pentru ca inca nu e versiunea finala, ca sa nu fie spoilere ?

  3. #43 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum cateva luni ziceau ca va avea voice-acting, mai putin Link. Probabil au taiat pentru demo-ul asta.

  4. #44 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    New Zelda: Breath of the Wild Gameplay Clips


  5. #45 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Starting when the game launches on 3rd March, players will be able to purchase an Expansion Pass for £17.99/€19.99, granting access to two new sets of downloadable content for the game when they become available later this year. Immediately upon pre-purchase or purchase of the Expansion Pass, three new Treasure Chests will appear in the game’s Great Plateau area. One of these Treasure Chests will contain a shirt with a Nintendo Switch logo which Link can wear during his adventure, exclusive to the Expansion Pass. The other two Treasure Chests will deliver useful items. The first content pack is scheduled to launch this summer and will include the addition of a Cave of Trials challenge, a new hard mode and a new feature for the in-game map. The second content pack will launch in Holiday 2017, and adds new challenges that will let players enjoy a new dungeon and a new original story. The Expansion Pass will be available for both the Nintendo Switch and Wii U versions of the game and are identical. Content packs cannot be purchased individually.
    Attached Images Attached Images zelda-expansion-pass.jpg

  6. #46 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nintendo si-a pierdut inocenta. Nu credeam ca o sa vad vreodata asta de la ei, dupa online-ul platit care a fost si el o surpriza neplacuta, ii agata celui mai mare joc pe care il au, o caramida de gat. Din descrierea extrem de vaga, pare a fi content de umplutura si nimic mai mult.

  7. #47 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pentru mine jocul pare extrem de plictisitor. Dar poate nu au aratat sucul ci doar apa de ploaie. Ramane de vazut. O sa-l joc pe Wii U, dar asta numai dupa ce o sa vad care-i treaba. In nici un caz nu dau banii pe el day one.

  8. #48 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  9. #49 SP
    Member Popae36's Avatar
    Si eu abea astept sa il joc.������������������������

  10. #50 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nintendo si-a pierdut inocenta. Nu credeam ca o sa vad vreodata asta de la ei, dupa online-ul platit care a fost si el o surpriza neplacuta, ii agata celui mai mare joc pe care il au, o caramida de gat. Din descrierea extrem de vaga, pare a fi content de umplutura si nimic mai mult.
    Mda, de acord. Nu mi-am cumparat niciodata pana acum DLC, absolut niciodata, si nu cred ca voi incepe acum. Mi se pare "cashgrab", indiferent de forma, fiindca practic ei dezvolta un joc pe care nu-l fac "as good as it can be", si mai adauga ulterior continut. Nu ma intelegeti gresit (am avut discutia asta la MariokKart 8 cu frate-meu), inteleg ca jocul este cap-coada si asa, fara DLC, dar totusi, sa-mi fluture sub nas (exemplul MK8 pt WiiU) ca exista continut pe care nu-l am...mi se pare de prost gust. Pe de alta parte, nu stiu cata incredere pot avea ca-si dau silinta sa dezvolte un joc cat mai bun, cu cat mai mult continut, cand stiu in mintea lor, ca acel continut il pot pastra sa mulga bani extra. Deja cand cu tot cu DLC un joc ajunge aproape de 100euro, mi se pare totusi ca s-a ajuns cam departe. Sunt dezamagit de Nintendo.

  11. #51 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #52 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu prea am fost interesat de Nintendo pana acum crezând ca nu pot avea jocuri impresionante pe un hardware penibil, dar wow, Zelda pare absolut genial! L-as cumpăra day one, chiar si cu DLC-ul de care se vorbea mai sus, fara sa stau pe gânduri.

    Dupa ce am hulit switch pe celalalt topic, ii întreb pe cei mai cunoscători Nintendo: mai sunt si alte jocuri la fel de bune pe U sau Switch la lansare? Jur ca daca au 10-15 jocuri de calibrul asta consola merita si fara suportul jocurilor multiplatform.

  13. #53 SP
    Member xenocid's Avatar
    Consensul e ca ne indreptam spre 96+ pe Metacritic pentru Zelda BotW. Va fi probabil cel mai bun joc al generatiei curente.

  14. #54 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Consensul e ca ne indreptam spre 96+ pe Metacritic pentru Zelda BotW. Va fi probabil cel mai bun joc al generatiei curente.
    care genratie curenta? generatia 7.5 wii u sau generatia 7.6 switch?

  15. #55 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Nu prea am fost interesat de Nintendo pana acum crezând ca nu pot avea jocuri impresionante pe un hardware penibil, dar wow, Zelda pare absolut genial! L-as cumpăra day one, chiar si cu DLC-ul de care se vorbea mai sus, fara sa stau pe gânduri.

    Dupa ce am hulit switch pe celalalt topic, ii întreb pe cei mai cunoscători Nintendo: mai sunt si alte jocuri la fel de bune pe U sau Switch la lansare? Jur ca daca au 10-15 jocuri de calibrul asta consola merita si fara suportul jocurilor multiplatform.
    Wii U a avut jocuri superbe precum Bayonetta 2, Tropical Freeze, Splatoon, Mario Kart 8, Smash [...] nu stau sa le enumar pe toate. Dar daca o consola care nu a avut prea mult success are jocuri atat de bune, ma gandesc ca zice multe despre viitorul lui Switch. Doar anul asta avem pe langa Zelda Splatoon 2, Mario, Mario Kart 8 DX, Xenoblade Chronicles 2.

  16. #56 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Revista Edge a oferit primul review pentru The Legend of Zelda: Breath of the Wild, acordandu-i nota 10.


  17. #57 SP
    Member xenocid's Avatar
    Rectific, nu jocul aceste generatii ci GOAT - Greatest of All Time.

  18. #58 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Rectific, nu jocul aceste generatii ci GOAT - Greatest of All Time.
    L-ai jucat?

  19. #59 SP
    Member xenocid's Avatar
    Oh nu. Urmaresc thread-ul cu review-uri de pe neogaf. Faptul ca dureaza cam 5 ore pana ajungi la primul dungeon inseamna fie ca jocul e imens fie ca e atat de captivant incat poti ignora mult timp povestea principala. Oricum ar fi, e bine. O premiera in gaming e ca avem lupte AI contra AI atunci cand cel ce te vaneaza calca pe coada un alt animal Se spune ca au avut o echipa de programatori care a lucrat doar la simularea comportamentului animalelor.

  20. #60 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai nu mai exagera, da-o incolo de treaba. Inteleg hype-ul, abia astept si eu sa-l joc. Dar sa zici ca e mare grozavie ca ajungi in 5 ore la primul dungeon sau ca e primul joc cu lupte AI vs AI intr-un open world? Seriously? Ai mai jucat vreun open world in ultimii 10 ani?

    Nu mai exagerati si voi, ba mai bine, fiti pesimisti ca sa fiti apoi placut surprinsi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-11-2011, 23:57
  2. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts