Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Pokemon Let's Go

  1. #1 SP
    Member Ramon's Avatar

    Pokemon Let's Go

    Hm, dubios ca nu exista acest topic deja. Jocul apare vineri si probabil nu sunt singurul de pe forum interesat sa cumpere acest joc.

    Eram curios pe unde ati facut precomanda, daca il comandati cu Poke Ball sau nu, etc.

    La emag apare ca stoc epuizat, la Altex nu exista pagina pentru acest produs, iar la gameshop e cam scumput, dar asa a fost mereu la ei.
    Attached Images Attached Images pokemon-lets-go-banner.jpg

  2. #2 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu e dubios avand in vedere ca nu exista topicuri pt multe aparitii de anul asta, de ex. Valkyria Chronicles 4. Daca nu-i AAA, open-world sau Fifa, se pare ca nu prezinta interes pt publicul de la noi.

    Referitor la joc, pare interesant dar cum nu detin Switch, nu se pune problema sa-l iau.

  3. #3 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Pe Gamerland sunt la precomanda: ~1850 consolele, ~390 editiile speciale, iar cele normale ~230.
    La care mai adaugi transportul de 23 lei.

    https://www.gamerland.ro/productlist...o&searchtype=1

    Daca te grabesti cumperi de acolo, daca nu astepti pana apare la emag ori mg (sigur vor aparea si acolo).

  4. #4 SP
    Member Ramon's Avatar
    Gamerland livreaza cel mai devreme saptamana viitoare, avand in vedere ca le ia minim 2 zile.

  5. #5 SP
    Member dani20's Avatar
    Eu am comandat de la Gamerland acum vreo două zile, ediția specială; spre să nu întârzie prea mult
    L-am mai văzut pe undeva, nu mai știu în care magazin online de pe la noi, dar era peste 500 lei...

  6. #6 SP
    Member Ramon's Avatar
    Cred ca si eu iau tot de la ei, ca au husa cadou pt poke ball.

  7. #7 SP
    Member dani20's Avatar
    Ați dat careva comandă la gamerland? V-au ajuns comenzile? La mine cică a plecat de sâmbătă și încă n-a ajuns nimic... Poate e de la Black Friday

  8. #8 SP
    Member Ramon's Avatar
    Eu am renuntat vineri la precomanda facuta la gamerland, pt ca mi-am dat seama ca nu o sa ajunga marti cum ziceau ei. Nici nu stiau ca era black friday in Romania.

    Eu am luat vineri jocul de la JRC, bundle-ul cu Poke Ball, chiar daca am dat 30 lei in plus, dar m-am tot jucat in fiecare zi de atunci. Eu zic ca a meritat diferenta, sa nu mai stau sa astept dupa curieri. Iar husa aceea draguta pentru Poke Ball mi-am comandat-o de pe amazon la 5 lire.

  9. #9 SP
    Member dani20's Avatar
    Mersi de răspuns Mai aștept; poate o să ajungă până la urmă...

  10. #10 SP
    Member Ramon's Avatar
    Ai reusit sa primesti azi?

  11. #11 SP
    Member dani20's Avatar
    Tot nu... Am cerut un awb celor de la gamerland și am descoperit că abia aseară (joi) a ajuns în oraș, la sediul curierului. Azi nu mi l-au livrat; probabil că o să vină luni. Așa cum am presupus, nebunia cu Black Friday-ul.

  12. #12 SP
    Member dani20's Avatar
    Eh, a ajuns, în sfârșit; nu a întârziat decât o săptămână . Abia aștept să ajung acasă.

  13. #13 SP
    Member Ramon's Avatar
    Super, have fun! Eu am reusit sa termin jocul aseara.

  14. #14 SP
    Junior Member uitachi's Avatar
    Can anybody share me link to buy buy games? x

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Let's talk movies... By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 257 Last Post: 22-09-2023, 20:11
  2. Let it Die By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 8 Last Post: 04-12-2017, 07:57
  3. Let's do a good thingie! By MonkY in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 18-03-2015, 14:45
  4. Let's promote CG! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 35 Last Post: 27-12-2014, 13:52
  5. Replies: 0 Last Post: 08-01-2013, 17:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts