Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 30

Thread: Luigi's Mansion 3

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Luigi's Mansion 3


    Quote Originally Posted by Nintendo
    Luigi’s invited to the towering Last Resort hotel, but when Mario and friends go missing, our green-clad hero will have to conquer his fears to save them!

    Quote Originally Posted by Nintendo
    Release Date Oct 31, 2019
    Luigi’s Mansion 3 for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

    Attached Images Attached Images luigirs-mansion-3.original.jpg

  2. #2 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Pentru cei interesati de exclusivitati:

    Varianta normala se invarte in jurul a 240 ron (ventum, gamerland) ori 300 la gameshop.
    https://www.gameshop.ro/luigis-mansion-3-sw

    Varianta cu steelbook este listata de cei de la Play-Asia, fara pret momentan.
    https://www.play-asia.com/luigis-man...-mde/13/70d34p


    Singura figurina ramasa la precomanda ~370 ron (tot play-asia, desigur fara transport care este si el ~110 ron)
    https://www.play-asia.com/luigis-man...uigi/13/70d3cf

    Sau de la mangashop cu 340 ori 400 ron (transport 16-18 ron), dar doar daca este membru premium si cu o estimare de livrare dupa 20.12
    https://www.mangashop.ro/merchandise...ue-luigi-23-cm
    https://www.mangashop.ro/merchandise...-edition-23-cm

  3. #3 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  5. #5 SP
    Manager paul's Avatar

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #7 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Gorgeous....can't wait to play it on my new, upcoming Switch.Am jucat toate cele 3 jocuri din serie

  8. #8 SP
    Manager paul's Avatar





  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi se pare incredibil ca nu discuta nimeni despre jocul asta.
    Este absolut fenomenal si bine facut si cel putin personal, e in top 3 jocuri de anul asta

  10. #10 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Am apucat să joc ieri seară o oră, e fainuț tare. Tremură Luigi din orice
    Coloana sonoră e demențială pe instrumental (jazz?), chill, grafica fainã etc.
    Ca minusuri, cel puțin pentru mine faptul că nu are voci și e in stilul clasic deja idem Animal Crossing, Zelda.

  11. #11 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mi se pare incredibil ca nu discuta nimeni despre jocul asta.
    Este absolut fenomenal si bine facut si cel putin personal, e in top 3 jocuri de anul asta
    Daca te-as fi intrebat de Luigi's Mansion in 2001 probabil ai fi spus "meh".Cel putin asta a fost reactia mea la vremea respectiva, acum sunt super-hyped

  12. #12 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mi se pare incredibil ca nu discuta nimeni despre jocul asta.
    Este absolut fenomenal si bine facut si cel putin personal, e in top 3 jocuri de anul asta

    Motivul il gasesti la finalul trailerului: "only on Nintendo Switch".

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    Daca te-as fi intrebat de Luigi's Mansion in 2001 probabil ai fi spus "meh".Cel putin asta a fost reactia mea la vremea respectiva, acum sunt super-hyped
    Pai da. Inafara de SNES in copilarie, n-am avut nicio alta tangenta/dorinta de a avea alta consola Nintendo pana la Switch.
    Si nici aici nu-mi plac toate exclusivitatile.

  14. #14 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Rar apare un exclusiv Nintendo care sa ma distreze pe Switch, iar asta pare unul din ele. Abia astept sa termin Outer Worlds si alte prostii de prin backlog sa ma apuc de asta.

  15. #15 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Cerebel, logic. Primul a fost meh pentru mulți ne fiind rețeta clasică de jump and run. E ca și botw, un zelda mai atipic.

    Am ajuns la partea cu gooigi sau cum se cheamă slime-ul. Interesantă mecanica.
    Ce nu îmi place, mai bine lăsau fără hartă, era mișto, acuma e meh dute acolo fã aia. Netpicking știu

  16. #16 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Ca sa zic asa singurele exclusive Nintendo care ma mai atrag sunt Zelda si foarte putin Mario.In ultimii ani au devenit repetitive si lipsa de originalitate ma irita la maxim.Pe de alta parte, unele jocuri inca mai reusesc sa impresioneze prin simplitatea si fun-ul lor (ex. LM3) si cred ca asta e motivul pt care Nintendo inca mai exista in momentul de fata.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doamne cat m-a enervat porcaria asta de joc. E cute and funny pana la un punct, dupa aia incep sa apara toate deciziile de design luate pe cocaina ieftina si indoita cu rumegus. Nintendo wtf. Nu m-am mai frustrat asa la un joc de cand mi-am rupt pantalonii de pijama de pe mine la Demon's Souls, dar macar acolo am inteles, eram eu de vina, aici e jocul

  19. #19 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Poti să dai niste exemple? Mă gândeam să îl iau și eu, nu vreau sa regret.

  20. #20 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Intr-adevar e cam frustrant jocul.Trebuie sa fii cat de cat "skilled" ca sa il termini.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Luigi's Mansion 3DS By vl23ad in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 12-11-2018, 16:34
  2. Mario & Luigi: Dream Team By OEE in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 2 Last Post: 13-08-2013, 10:46
  3. New Super Luigi U By Schatten in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 0 Last Post: 20-06-2013, 09:41
  4. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 11:11
  5. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 22:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts