Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Pikmin 3 / 3 Deluxe

  1. #21 SP
    Member Schatten's Avatar
    Am facut un mic review la Pikmin 3 desi e plin netul. Poate unii nu stiu engleza

    Review Pikmin 3 - Wii-U.ro : Wii U.ro

  2. #22 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Miyamoto a facut trei scurt metraje cu cei mici Pikmin. Filmuletele sunt disponibile in eShop si costa 5 €.



    Cele 3 fimulete au in total o lungime de 23 de minute. Stiu ca pretul mare unul mare, dar se merita. Filmele sunt foarte reusite, le-am vazut azi dimineata.

  3. #23 SP
    Member Schatten's Avatar
    Am cumparat toate DLC-urile de la Pikmin 3, dar sa dau chiar si 5 lire/euro pe niste filmulete mi se pare absurd. Astea trebuiau sa fie bonus-uri in cel mai rau caz...wtf?

  4. #24 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Asa cum exista Assassin's Creed Embers si Halo 4: Forward Unto Dawn, aceste filmulete sunt un bonus pentru fani si un instrument pentru promovare. Cine are deja Pikmin 3 poate cumpara filmuletele pentru a se mai bucura de Pikmin. Altii o sa le cumpere sa vada care e treaba cu cei mici, rezultand poate in cumpararea jocului. Filmuletele sunt totusi cam scumpe, preferam un pret de 3€.

  5. #25 SP
    Member Schatten's Avatar
    Daca nu v-ati cumparat disc-ul cu Pikmin 3 pana acum, singura sansa sa-l jucati este doar prin download de pe eShop. Se pare ca discurile nu se mai fabrica de catre Nintendo, iar cele de pe piata sunt extrem de scumpe daca sunt sigilate, si scumpe daca sunt sh.
    Ciudata strategia Nintendo.

  6. #26 SP
    Junior Member legolas's Avatar
    La fel au facut si cu Pikmin 2. Dupa ce am jucat Pikmin 3 am vrut sa incerc si versiunile anterioare dar am gasit doar Pikmin 1 la un pret decent.

  7. #27 SP
    Manager paul's Avatar

  8. #28 SP
    Manager paul's Avatar
    Metacritic: 84
    OpenCritic: 85
    Video reviews:



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 10-08-2013, 08:44
  2. Replies: 0 Last Post: 05-08-2013, 08:12
  3. Media Library - Pikmin 3 - Review By OEE in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2013, 08:52
  4. Replies: 0 Last Post: 30-07-2013, 08:36
  5. Replies: 0 Last Post: 26-07-2013, 08:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts