Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 121 to 140 of 161

Thread: Amiibo

  1. #121 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Amiibo noi


  2. #122 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    In una din cele mai frumoase ironii ale acestui an, Disney INFINITY este anulat... dupa 3 ani. O miscare foarte urata din partea Disney - nu neaparat ca au anulat jocul (daca ei simteau ca nu produce destul profit, nu are sens sa mai piarda timp si bani investind in continuare), ci ca au facut-o atat de brusc. Toata ideea asta cu "toys-to-life" implica foarte mult devotament. Atat din partea fanilor, care dau o groaza de bani nu doar pe joc, dar si pe figurine, dupa aceea, cat si din partea developerilor, care sunt obligati apoi sa produca destul continut incat sa justifice investitia fanilor. Si sa respecte acea investitie. Disney nu a facut asta. E inadmisibil ca in martie sa te lauzi ca Disney Infinity este o afacere de 1 miliard de dolari si ca o sa continue pentru mult timp si sa rogi fanii sa-i fie alaturi, ca apoi, doua luni mai tarziu, sa inchizi totul! Deodata!

    Back to amiibo now

  3. #123 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Amiibo noi
    Attached Images Attached Images super-mario-amiibo.jpg zelda-amiibo.jpg

  4. #124 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  5. #125 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Colt de dragalasenie absoluta
    Attached Images Attached Images fotografie2855.jpg

  6. #126 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Zelda amiibo!
    Attached Images Attached Images zelda-amiibo.png

  7. #127 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Inca doua figurine amiibo noi, ce se vor lansa impreuna cu Fire Emblem Echoes Shadows of Valentia, pe 19 mai.
    Attached Images Attached Images fe-echoes-amiibo-1.png fe-echoes-amiibo-2.png

  8. #128 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar

    Amiibo

    Azi am fost la toys'r'us ... era oferta la Amiibo's buy 1 get 1 free ... I went berserk (din pacate am pierdut lista cu cei pe care ii aveam deja asa ca m-am pricopsit cu 2 dubluri )


  9. #129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Voi va dati seama ce e la Darkie acolo daca a uitat ce a cumparat? Boerie tata! Sa fie primite!

  10. #130 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar

    Amiibo

    E complicat la amiboo maestre, de ex sunt versiunea famicom ai versiunea NES la rob, difera nuanta, iar la metroid aveam naked samus si suited ... eu aveam deja naked era sa ma frig si la yoshi, sunt 3 culori, roz, albastru si verde ... cel albastru vine cu jocul ... ma rog si multe alte chestii, mario sunt vreo 3sau 4 ... e greu sa tii minte mai ales ca initial nu am dat foarte multa atentie fenomenului plus ca m-am ramolit cu varsta


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  11. #131 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  12. #132 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Amiibo noi!
    Attached Images Attached Images amiibo.jpg amiibo1.jpg amiibo2.jpg amiibo3.jpg amiibo4.jpg amiibo5.jpg amiibo6.jpg amiibo7.jpg amiibo8.jpg amiibo9.jpg

  13. #133 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Marim Colectia Fire Emblem
    Attached Images Attached Images img_0795.jpg img_0794.jpg img_0801.jpg

  14. #134 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Noi amiibo anuntate la E3 pentru Zelda, Metroid, Odyssey si Fire Emblem.
    Attached Images Attached Images 1413658.jpg 1413661.jpg 1413702.jpg 1413703.jpg 1413659.jpg 1413672.jpg 1413662.jpg 1413673.jpg 1413660.jpg 1413663.jpg 1413656.jpg

  15. #135 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    In cateva ore sper sa ajunga curierul si cu figurinele mele. Nu pot sa cred cat de bine a iesit Bayonetta. Regina a fost tratata cu respectul cuvenit


  16. #136 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Regina e aici!
    Attached Images Attached Images fotografie3209.jpg

  17. #137 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Aveti idee unde pot gasi si eu Amiibo din Zelda?

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild amiibo Support - Nintendo

    Am cautat pe Altex si alte magazine din Ro dar nimic...

  18. #138 SP
    Member dani20's Avatar
    Eu am cumpărat primele 5 amiibo din Zelda de la Carrefour; mai aveau și pe la gameshop, gamerland, ventum...

  19. #139 SP
    Member biagyydog's Avatar
    AMIIBO SPLATOON SERIES FIGURE (SPECIAL BUNDLE PACK) >> amiibo Splatoon Series Figure (Special Bundle Pack)

    Si tot aici si Zelda; nu e RO, dar sunt de incredere >> Search Result for -amiibo zelda-

  20. #140 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Detective Pikachu, ce se va lansa pe 23 martie, va veni cu o noua figurina amiibo. Si e una mare!
    Attached Images Attached Images detective-pikachu-amiibo-box.jpg detective-pikachu-amiibo.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Vand 20 figurine Amiibo By Ramon in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 30-01-2020, 18:08
  2. Vand Figurine Amiibo Squid Sisters Set - Callie and Marie By solecon in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 30-01-2020, 16:51
  3. Replies: 12 Last Post: 31-07-2015, 12:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts