Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 60 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #681 SP
    Member codpin's Avatar
    In septembrie ar trebui sa apara si la noi in magazine o revizie noua care aproape dubleaza durata bateriei.

    Deci daca vrei sa iei, mai asteapta cateva saptamani. Noua revizie o recunosti dupa cutia cu fundal rosu.

  2. #682 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Salut. Ma bate de ceva timp gandul sa imi iau si eu un Switch.
    Vi se pare un moment bun? Urmeaza sa iasa o noua consola Nintendo sau un Switch cu hardware mai puternic?
    Nu iese nicio consola Nintendo noua,si nici un Switch mai puternic.Sunt 2 ani de cand s-a lansat Switch-ul,iar o generatie tine minim 4-5 ani.
    In schimb iese la toamna un redesign,Switch Lite,care din pacate e doar portabil deci adio Full HD.

  3. #683 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu iese nicio consola noua, intr-adevar, dar iese o revizie noua la Switch-ul normal.
    Iar diferenta de baterie este colosala, pot spune, cu aproape 100% diferenta (cel putin in cazul zelda, de la 3h la 5.5h).

    Vezi aici detalii.

    Model number: HAC-001
    (product serial number starts with “XAW”)

    Approx. 2.5 to 6.5 hours
    *The battery life will depend on the games you play. For instance, the battery will last approximately 3 hours for The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

    Model number: HAC-001(-01)
    (product serial number begins with “XKW”)

    Approximately 4.5 - 9 hours
    *The battery life will depend on the games you play. For instance, the battery will last approximately 5.5 hours for The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

  4. #684 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Practic avem doua versiuni de Switch si un Switch Lite

  5. #685 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Instant buy la Switch Lite. Abia o astept.

  6. #686 SP
    Member codpin's Avatar
    Pt cei care au deja consola: pe ce regiune aveti contul facut? Poti cumpara prin card de RO jocuri de pe regiunea US de exemplu?

    Jocurile fizice luate din magazin sunt pe regiuni ca la playstation sau se pot juca pe orice cont?

    Ma intereseaza daca trebuie sa-mi fac cont pe o zona din EU (si sa cumpar in euro, deci mai scump) sau pot functiona linistit cu un cont US (de unde cumpar in $).

  7. #687 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine intereseaza conferinta Nintendo:


  8. #688 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #689 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Sunt curios daca ajunge prin septembrie si la noi, asa cum spunea cineva mai sus. Am vazut ca prin Europa nimic inca, cel putin in UK nu este in magazine, ci doar disponibil la precomanda pe niste site-uri.

  10. #690 SP
    Member codpin's Avatar
    Wrong post...

  11. #691 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Sunt curios daca ajunge prin septembrie si la noi, asa cum spunea cineva mai sus. Am vazut ca prin Europa nimic inca, cel putin in UK nu este in magazine, ci doar disponibil la precomanda pe niste site-uri.
    Cine sa ajunga?Switch "XKW" sau Mini?

  12. #692 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Switch-ul cu durata bateriei dubla.

  13. #693 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Adica Switch "XKW"

    ---------- Post added 22-08-2019 at 18:19 ----------

    Si da,vine la toamna,impreuna cu versiunea Mini,daca nu ma insel

  14. #694 SP
    Member codpin's Avatar
    In Germania si Belgia am citit ca deja au aparut la cativa retaileri. Pe amazon.de il poti deja comanda si ajunge in cateva zile. Deci probabil pana in septembrie ar trebui sa fie si la noi sigur.

  15. #695 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    @Razzosinni,mai bine astepti putin si iti iei modelul nou,sau chiar Mini(desi nu recomand).

  16. #696 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Acuma o sa astept, ar fi stupid sa nu o fac. Doar ca m-a apucat subit saptamanile trecute o nebunie sa imi iau un Switch, la modu' "I WANT IT NOW". Nu am avut 2 ani si jumatate nicio treaba, dar dupa ce a iesit Super Mario Maker, am zis ca acum e momentul.

  17. #697 SP
    Member codpin's Avatar
    Same here Razzosinni Am reusit sa trec peste hype-ul de la lansare cu Breath of the wild, dar de vreo 3 saptamani numai despre asta citesc. Daca nu era cu versiunea asta noua il luam deja.

  18. #698 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Cica noua versiune are gpu-ul micsorat sau ceva de genul

  19. #699 SP
    Member codpin's Avatar
    Nu. Au folosit un altfel de chipset si are consum de energie mult mai bine optimizat. Lucru care aproape dubleaza durata bateriei, desi bateria este aceeasi.

  20. #700 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    Cica noua versiune are gpu-ul micsorat sau ceva de genul
    La ce te referi mai exact? La frecventa/puterea procesorului? Sau la el fizic?

    Vezi si asta daca te intreseaza. Spun si arata niste lucruri foarte interesante.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 60 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts