Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 60 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #721 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Link's awakening este totusi unul dintre cele mai apreciate jocuri din franciza Legend of Zelda si nu e chiar prima oara cand se intampla asta (Link's Awakening este si varianta DX ... pentru gameboy color) Plus ca un joc de gameboy e mult mai usor de portat datorita faptului ca e foarte simplu o camera in care sunt 2-3 mobi si niste "decor".

  2. #722 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Bai fratilor ! De ce nu va abonati la Amazon/twitch Prime si primiti 12 luni gratis de Switch Online ! Prima luna e gratis pt a incerca serviciul dar dupa ce activati abonamentul pe switch inchideti subscriptia pe Prime ! Made in Romania

    ---------- Post added 08-09-2019 at 08:26 ----------

    Ce off-topic am facut ! Sorry ! Rog sa se stearga postarile ! Multumesc !

  3. #723 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar


    Interesant dar cam exagerate ca marime .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #724 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    That Hidden LED Light On Your Nintendo Switch Controller Finally Has A Use - Nintendo Life


    In sfarsit se aprinde ledul de la home...a durat ceva sa vedem o luminita

  5. #725 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Inca un motiv sa-mi cumpar din nou un Switch

    ---------- Post added 17-09-2019 at 07:07 ----------

    Desi la inceput parea o consola "neterminata",poate lansata prea repede,acum au inceput sa-si repare gafele.Doua versiuni de Switch,1 Switch Mini,si mult succes Nintendo!

  6. #726 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    https://www.flanco.ro/accesoriu-cons...adventure.html

    In caz ca vreti sa faceti precomanda la minunatie

  7. #727 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    1200 ptr Lite ?!

  8. #728 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    E mult . Parca il vazusem mai ieftin .


    Pentru cine vrea lite , asta e perfecta...editie de colectie...tot ce trebuie la 1049 lei

    https://www.jrc.ro/consola-nintendo-...53#prettyPhoto

  9. #729 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

  10. #730 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Salutare, luna viitoare vreau să îmi achiziționez și eu switch lițe pt a-mi înlocui PS vita. Problema pe care o am este aceea cu magazinul Nintendo, nu există ca la Sony magazin romanesc din ce am vazut și vreau să știu și eu cum se procedează pt a cumpăra jocuri online din shop. Mulțumesc

  11. #731 SP
    Member codpin's Avatar
    Eu mi-am facut cont de Europa (ca nu are Romania) si merge cumparat cu orice card bancar.

    Problema e ca preturile sunt in euro, deci mult mai scumpe decat in magazinul de US, dar nu stiu daca merge facut cont de US si sa platesti cu un card de RO. Poate te lamuresc mai bine colegii.

  12. #732 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

  13. #733 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Imi era teama de asta , voi spune pas deocamdata .

  14. #734 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Vad din ce mai multe semnale de drift ...asa devreme nu ma asteptam . Am precomanda la editia Pokemon ...mai e pana in noiembrie ...cel mai probabil voi spune pass si eu .
    Pacat de calitatea si feel-ul exterior al consolei...afara e vopsit gardul inauntru...drift

  15. #735 SP
    Member codpin's Avatar
    Mi-a ajuns si mie pro controllerul pt switch si e diferenta de la cer la pamant cum se simte in mana fata de joy cons. Ergonomic vorbind, joy cons sunt o mizerie, ma dor mainile dupa 30 de min de joaca.

    Pare f bine facut controllerul si se tine bine in mana. Am bagat aseara vreo 3 ore de zelda si e o placere.

  16. #736 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Pro controller-ul e cea mai buna investitie la Switch ...am un stand pliabil Hori si merge chiar in modul handheld...nici nu ma mai ating de joycons Am si un 8bitdo dar tot pro-ul e de baza .

    ---------- Post added 24-09-2019 at 15:44 ----------

    Probleme si cu D padul la Switch Lite ...

    https://gonintendo.com/stories/34526...with-the-d-pad


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #737 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Eu mi-am cumparat switch-ul de la Altex in martie 2019 si am problema cu joycon drift si cea cu sistemul de prindere la joyconul stang.
    Mi le schimba in garantie sau trebuie sa apelez la nintendo europa pt reparatie ?

  18. #738 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Daca l-ai luat in martie inca e in garantie la Altex...mergi la ei si semnaleaza-le problema .

  19. #739 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    https://nintendosoup.com/8bitdo-has-...e&preview=true


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #740 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Wtf ?! Carrefour Sibiu . img_20190928_160200995.jpg

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 60 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts