Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 60 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #701 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Am urmarit video-ul,de acolo am auzit de treaba cu procesorul grafic.Din cate inteleg nu e nicio imbunatatire...credeam ca ne face Nvidia vreo supriza..

  2. #702 SP
    Member codpin's Avatar
    Nu am mai avut rabdare sa astept pana ajunge la Altex asa ca am dat comanda la noua versiune de Switch pe amazon.de

    Vineri mi-a ajuns si il butonez deja de doua zile. All good

    P.S. - nu pot sa cred ca nu gasesc pe stoc nicaieri Zelda BotW la mine in oras. Am comandat de la cineva de pe Facebook Marketplace si sper sa ajuna pana miercuri.

  3. #703 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Nu am mai avut rabdare sa astept pana ajunge la Altex asa ca am dat comanda la noua versiune de Switch pe amazon.de

    Vineri mi-a ajuns si il butonez deja de doua zile. All good

    P.S. - nu pot sa cred ca nu gasesc pe stoc nicaieri Zelda BotW la mine in oras. Am comandat de la cineva de pe Facebook Marketplace si sper sa ajuna pana miercuri.
    Posteaza si tu niste imagini sa vedem si noi ce si cum . Ceva impresii personale ? Ce iti place la ea, ce iti displace ?

  4. #704 SP
    Member codpin's Avatar
    Pai consola e identica la aspect cu cea veche. Doar cutia difera, fiind rosie.

    Ce imi place la ea fata de versiunea anterioara nu pot spune pentru ca asta e primul switch avut de mine.

    Ce imi place in general si ce m-a atras la ea sunt titlurile exclusive (Zelda, Astral Chain etc) si portabilitatea ei.

    Ce nu imi place: faptul ca butoanele de pe joy cons sunt foarte sensibile si cu o cursa f scurta. Obisnuit cu dualshock si xbox controller, astea parca sunt jucarii. O sa imi iau un pro controller sau cel de la 8bitdo cand apare si in europa.

    Ca baterie inca nu ma pot pronunta ca astept sa-mi vina Zelda sa ma joc. Pana acum am butonat niste demo-uri de pe store.

    Daca mai aveti si alte intrebari, scrieti aici si va raspund pe cat posibil.

  5. #705 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Iti recomand Pro controller-ul . Am atat Pro controller cat si 8bitdo si daca ar fi sa aleg as alege pro-ul . 8bitdo-ul e mai portabil...sa zicem asa dar :trebuie reconectat de fiecare data ...nu poti scoate consola din stand by cu el...are autonomia mult mai redusa in comparatie cu pro-ul ...

  6. #706 SP
    Member codpin's Avatar
    La noul 8bitdo pro controller ma atragea culoarea (cel alb cu butoane mov) si faptul ca nu exista risc de drift.

    In schimb cel pro de la nintendo vad ca nu il gasesc pe nicaieri in stoc sau la un pret acceptabil. Cred ca tot la amazon ajung

  7. #707 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    SN30 Pro+ ...din ce zic unii e foarte bun...eu am N30 Pro 2 si l-am luat pentru ca e foarte portabil fiind foarte mic . SN30 Pro+ are plasat foarte bine D pad-ul dar vei intampina aceleasi neajunsuri legate de conectare...Daca nu te deranjeaza e o alternativa buna a pro-ului .

    P.S.

    Gasesti pro-ul la un pret foarte ok aici...https://www.jrc.ro/hw-nintendo-switc...roller/p128625...sunt seriosi si transportul e gratuit . Nu cred ca iesi mai bine de atat nici cu amazon-ul .

  8. #708 SP
    Member codpin's Avatar
    La SN30 Pro+ ma refeream dar nu mai stiam denumirea exacta. Imi place mult schema de culori iar lipsa HD Rumble si NFC ma lasa rece. In schimb ce zici de conectivitate s-ar putea in timp sa ma enerveze.

    Uitasem de JRC, thanks! Cred ca iau pro-ul de la nintendo pana la urma si dau comanda la ei.

  9. #709 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    N-o sa regreti alegerea . Referitor la aspect...gasesti pe amazon sau ebay kit-uri cu care ii poti modifica aspectul

    https://www.amazon.com/MASCARRY-Repl.../dp/B07FFQN7BY

  10. #710 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Nu am mai avut rabdare sa astept pana ajunge la Altex asa ca am dat comanda la noua versiune de Switch pe amazon.de

    Vineri mi-a ajuns si il butonez deja de doua zile. All good

    P.S. - nu pot sa cred ca nu gasesc pe stoc nicaieri Zelda BotW la mine in oras. Am comandat de la cineva de pe Facebook Marketplace si sper sa ajuna pana miercuri.
    Sa-l stapanesti sanatos! Eu am un pre-order la eMag, dar habar n-am cand soseste.
    Si cum e cu garantia pe Amazon? In cazul in care ai probleme cu el, il poti trimite la ei?

  11. #711 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Razzosinni , la ce pret ai facut precomanda la emag ? Este la jrc noua consola in stoc cu 1500 lei , atat gri cat si neon .

  12. #712 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    1750. Ai folosit vreodata magazinul acela?

  13. #713 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Da. Sunt foarte seriosi . Daca esti din Bucuresti poti merge sa ridici personal , au 2 magazine .

  14. #714 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Cred ca imi iau Switch din nou

    I'm sick of PS4

  15. #715 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

  16. #716 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E ok doar daca doresti un produs oficial, pentru orice altceva exista 8bitdo

    https://www.8bitdo.com/

  17. #717 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  18. #718 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    S-a intors nebunia Wii?

    Oare cand va inceta nintendo sa multumeasca peste masura audienta casual si sa se ocupa de GAMERI?
    As fi preferat un mario sunshine hd in loc de asta

  19. #719 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pai ... de ce spui asta si audienta casual trebuie sa cumpere produsul (respectiv consola) pentru marketshare, altfel nu se vor mai dezvolta jocuri si nu vor exista asa numitele jocuri pentru "hardcore".

    Sunt sigur ca Nintendo stie exact daca este necesar sa scoata Super Mario Sunshine HD sau nu ... ei au access la vanzari, sa nu uitam SMS nu a fost unul dintre cele mai bune jocuri din franciza, mai ales ca acum avem Oddysey, Galaxy etc. deci daca Nintendo va decida sa faca un update visual, e posibil sa primim SMS, altfel ... eu zic sa ne bucuram, pe Switch apar foarte multe jocuri bune si foarte bune.

  20. #720 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Asta cu "Mario Sunshine nu a fost unul dintre cele mai bune jocuri din serie" e cam depasita.Asta era acum cativa ani cand inca mai era hype-ul cu Mario Galaxy(care sa fim seriosi,a fost un entry foarte ciudat pentru serie),dar dupa 17 ani lumea a inceput sa prefere sunshine.Aici e vorba si de gusturi,uite,eu nu sunt fan Mario,dar cand iese un joc calumea,nu prea vreau sa-l ratez.
    Asa ca daca ar fi sa facem un top 3 cele mai bune jocuri mario,Sunshine face inevitabil parte din el,nu pe locul 1,dar pe locul 2 sau 3 tot este.Anul asta au lansat Link's Awakening pe Switch,un joc de pe Gameboy,si nu ar putea relansa Sunshine?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 60 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts