Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 60 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #741 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Cam peste tot e asa over priced la noi . Pretul ei peste tot in Europa e 1000 lei maxim ...orice leu peste 1000 lei e aruncat . Pentru ceva low budget 1250 e enorm ...iei varianta noua de Switch si vinzi dock-ul si ajungi la acelasi pret iar diferenta e ca de la cer la pamant . Daca iti apre drift-ul...ce nu iti aparea sigur in 3 zile cum e la lite...iti iei alte joy con uri . Portabilitatea e usor de rezolvat...scoti joy con urile si le pui in buzunar si au o unitate chiar mai mica decat lite-ul . Desi speram la multe...cu cat trece timpul...mi se pare un fiasco lite-ul . A beneficiat de un hype enorm si s-a prabusit in cateva zile de la lansare .

  2. #742 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Cam peste tot e asa over priced la noi . Pretul ei peste tot in Europa e 1000 lei maxim ...orice leu peste 1000 lei e aruncat . Pentru ceva low budget 1250 e enorm ...iei varianta noua de Switch si vinzi dock-ul si ajungi la acelasi pret iar diferenta e ca de la cer la pamant . Daca iti apre drift-ul...ce nu iti aparea sigur in 3 zile cum e la lite...iti iei alte joy con uri . Portabilitatea e usor de rezolvat...scoti joy con urile si le pui in buzunar si au o unitate chiar mai mica decat lite-ul . Desi speram la multe...cu cat trece timpul...mi se pare un fiasco lite-ul . A beneficiat de un hype enorm si s-a prabusit in cateva zile de la lansare .
    Cum asa? Eu vreau sa-mi cumpar un lite. Ce probleme are?

  3. #743 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

    Clubul Nintendo Switch

    De unde sa incep ? Drift in cateva zile la multi ...cineva a schimbat 2 console cu probleme la display iar la a 3 a are drift dupa cateva zile . Ma asteptam sa rezolve problema driftului dupa ani de probleme...unii sperau ca joy con urile la noua versiune de switch sa fie fara drift dar se pare ca nu s-au ocupa deloc de problema. Nici nu ma ating de lite .

  4. #744 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Si crezi ca pt Lite e la fel?

  5. #745 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

    Clubul Nintendo Switch

    Lite-ul are problemele astea cu drift dupa cateva zile . Multi au semnalat probleme , probleme ce nu trebuiau sa apara...nu in cateva zile in orice caz . Daca nu ai switch deja ia-ti switch-ul normal revizia 2 ...cutia cu rosu predominant .

  6. #746 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Da....o sa mai astept. Am Switch OG dar e SH si are drift ca deh....fifa.... Voiam Lite ca e mai ok pt mine

  7. #747 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Macar la OG ii schmbi joy con urile si e ca nou sau poti lua un pro controller . Sa joci cu pro controller pe lite n-are rost ...

  8. #748 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Anul trecut au fost ceva oferte la Switch de Black Friday ? Ma cam mananca sa iau un Switch , am asteptat Lite-ul dar nu se merita avand in vedere driftul .


    O alta chestie ar fi ca nu prea sunt atras de nici un joc din cele first party mai putin Mario Kart , l-as folosi mai mult ptr JRPG's care nici alea nu le joc prea des din lipsa de timp

  9. #749 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Au fost oferte anul trecut , la emag sigur am vazut varianta Mario a Switch...cea cu joy con rosii ...includea si jocul . Cred ca a fost 1200 lei sau 1300...sigur vor fi si anul asta reduceri . Sunt sigur ca o sa ploua cu noi jocuri pentru Switch acum ca s-a lansat si lite-ul ...cat de bune ramane sa vedem

  10. #750 SP
    Member codpin's Avatar
    Anul asta probabilitatea unor reduceri e mai mare pentru ca s-a lansat noua revizie de switch si toti retailerii vor vrea sa scape de versiunea veche. Cel putin asta e logica mea. Asa ca fii pe faza, s-ar putea sa prinzi switch v1 la pret super ok...

  11. #751 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Corect...deja a fost la altex la 1200 lei...cine o va mai avea e posibil sa fie chiar sub 1000 lei . Poate fi unul din produsele vedeta a BF la emag...cum fac ei de obicei

  12. #752 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Anul asta probabilitatea unor reduceri e mai mare pentru ca s-a lansat noua revizie de switch si toti retailerii vor vrea sa scape de versiunea veche. Cel putin asta e logica mea. Asa ca fii pe faza, s-ar putea sa prinzi switch v1 la pret super ok...


    ar fi perfect mai ales ca nu l-as folosi foarte mult in modul portabil .

  13. #753 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    http://www.nintendolife.com/news/201...ember_in_japan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 01-10-2019 at 10:22 ----------

    Nu va cumparati Switch Lite...se pare ca Nintendo deja lucreaza la alt Lite ca sa scape de drift...

    https://mobilesyrup.com/2019/09/30/n...drift-lawsuit/

  14. #754 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ^ din ce am citit ar fi vorba de un development kit Switch Lite .


    In alta ordine de idei cei care aveti Switch , ati avut probleme cu Joycon drift ? Si daca da ati reusit sa le rezolvati in garantie ?

  15. #755 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Eu am vazut ca e un nou model...

    The new filing sports the identification number BKEHDH002 (the original Switch Lite's ID number was BKEHDH001),

  16. #756 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    A recent report from Digital Trends indicates a new Switch Lite revision, but our own sources confirm this is not the case. The report comes after Nintendo filed a new product ID with the FCC which does not match the currently released Switch Lite model. However we've been able to confirm with a licensed Switch developer that the FCC ID in question, BKEHDH002, does in fact match that of the Switch Lite developer kits. Furthermore the FCC filing categorizes the hardware as EUT which indicates that it is "for software development and events." In other words the hardware being described is not intended for the public. Developer kits are the pre-release versions of systems sent to developers so that they can begin testing the games on the hardware prior to launch.
    No New Switch Lite Model To Fix Drift - News - Nintendo World Report

  17. #757 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Acum depinde pe cine alegi sa crezi ...sigur nu e nimic decat ca s-a inregistrat un no model la FCC . Cert e ca driftingul aparut la doar cateva zile arata cat budget e...la Switch-ul normal a fost semnalat drifting dupa luni de zile nu dupa 2-3 zile de la lansare. Ca dupa 2 ani nu l-au rezolvat e dezamagitor venind de la Nintendo...

  18. #758 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Tu ai avut probleme cu drifting ?

  19. #759 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu am avut dar am jucat extrem de putin pe joy con...mi-am luat imediat pro controller...majoritatea prietenilor ce joaca pe joy con au avut probleme . Se rezolva cu lichid pentru contact ...e relativ usor de reparat din ce mi-a spus un prieten. Nu stiu daca e la fel in cazul Lite...

  20. #760 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Depinde si cum te joci. Eu am Switch de 2 ani si ma joc 95% doar handheld si inafara faptului ca joycon stanga iese singur din rama, fara sa apas butonul, desi nu a fost scapat pe jos, nu am nicio problema cu drifting. Si am jucat foarte multe jocuri, dar ma joc ca un om normal, nu-l brutalizez

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 60 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts