Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 241 to 249 of 249

Thread: Clubul Nintendo DS - NDS

  1. #241 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Mergi prin targuri/obor/forum/ olx si ia un incarcator de DS european , functioneaza fara probleme. (eventual cauta pe olx/forum un ds stricat cu tot cu incarcator , macar ai piese de schimb)

    Voltajul ala e un standard , la americani e 110V ...la noi e 220V , dar ce intra in consola o sa fie undeva la 5volti (am avut un usb-charger si pe usb mai rar sa gasesti peste 5volti -cred- ). Deaia ii spune adaptor de priza. ca transforma 110/220 in 5 volti cu un amperaj corect.

    Mult succes , si sper ca te-am lamurit.

  2. #242 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Salut baieti si fete, azi am fost in targ si mi-am luat cu 15 lei un Nintendo DS Lite, afacerea vietii mele . Functioneaza perfect pana acum, dar as vrea sa imi iau niste jocuri. Cel mai tare m-ar interesa Pokemon, tin minte cat le butonam pe GameBoy cand eram mai mic. De unde as putea sa imi cumpar? Caut si Ruby/Sapphire de pe GameBoy, ca le pot juca tot pe NDSlite? pls help

  3. #243 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ori pe anunțuri gen okazii sau cel mai sigur pe ebay.

  4. #244 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Ok, mersi, stiam si eu de astea. Dar credeam ca este un utilizator pe Bazar ce ce se specializeaza pe console sau jocuri Nintendo, in special handheld.

  5. #245 SP
    Junior Member BigBibi's Avatar
    Quote Originally Posted by Sadismek View Post
    Ok, mersi, stiam si eu de astea. Dar credeam ca este un utilizator pe Bazar ce ce se specializeaza pe console sau jocuri Nintendo, in special handheld.
    Ia-ti un card r4 e ieftin cat un joc de ds si poti juca in voie tot ce vrei .

  6. #246 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Hello, revin cu o intrebare. Cand imi fac cont pe Nintendo Network ID, se poate selecta si Romania? Am acces la eShop din Romania?

  7. #247 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Oameni buni am devenit peste noapte mare fan al seriei Zero Escape si nu se poate sa nu joc si prima parte , https://en.wikipedia.org/wiki/Nine_H...ns,_Nine_Doors , o are cineva prin colectia de jocuri de DS si este binevoitor sa imi imprumute si mie jocul sau mai bine, sa il vanda ?

  8. #248 SP
    Junior Member Sebastian_nds's Avatar
    Asa mi s aintamplat si mie cu Professor Layton and unwound future, nu l-am lasat pana l-am terminat acum ma apuc de last spectre

  9. #249 SP
    Banned FPS_fan's Avatar
    Buna am si eu un DSi XL.Daca mai viziteaza careva clubul .

    ---------- Post added 04-02-2019 at 13:01 ----------

    Mai are cineva DS/DSi ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13

Similar Threads

  1. Clubul Nintendo Switch By BigBibi in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1190 Last Post: 25-03-2024, 15:28
  2. Clubul Nintendo 3DS By ReNeGaDe124 in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 762 Last Post: 29-04-2022, 11:54
  3. Clubul Nintendo 2DS By rodarkone in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 13 Last Post: 28-04-2017, 11:47
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 19:39
  5. Replies: 2 Last Post: 27-03-2009, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts