Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: GTA Chinatown Wars

  1. #1 SP
    Senior Member Madk91's Avatar

    Thumbs up GTA Chinatown Wars

    Ok doods.
    Un topic inchinat pentru mult asteptatul joc de DS.

    GTA Chinatown Wars.
    Grand Theft Auto: Chinatown Wars for DS - GameFAQs

    Nu se stiu multe despre el decat ca:
    -va avea multiplayer mode cu wi-fi
    -va avea gamecontrol ca si GTA2 (de deasupra)
    -va avea misiuni si in cooperative mode (multiplayer)
    -va folosi si microfonul


    Astfel luand in considerare faptul ca poti sa joci in wi-fi si sa folosesti microfonul putem spune ca va fi o experienta EPICA!. Ma refer ca e fain sa injuri de mama focului in microfon si sa tragi in jucatorii inamici.
    Eu unu abea astept si cred ca va fi inca un HIT pentru DS.
    Nu sunt prea mare fan GTA ( nu am terminat nici macar unul din toate titlurile existente). Dar cred ca acesta va fii unul pe placul meu.

    Pana la lansare,numa' bine!

  2. #2 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Super joc, pacat ca nu cunosc pe nimeni cu DS sa-l imprumut si eu.

  3. #3 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    oficial a aparut.
    se pare ca luna martie a adus niste jocuri exceptionale pt ds!
    pokemon platinum,gta,ff-christal chronicles
    sa vedem ce aduce aprilie.

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  5. #5 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Mi-am luat si eu jocul de curand... sunt destul de dezamagit! Sincer, e mai prost jocul decat Liberty City Stories. Totul e atat de mic incat ma chinui serios sa progresez in joc. Camera e prea aproape de caracter. Practic nu ai cum sa conduci fara sa te busesti sau sa calci pe cineva. In 2 min ai toata politia dupa tine! La inceput e fain, insa dupa un timp devine enervant... in rest, e un joc bunicel pentru DS... L-as recomanda iubitorilor genului...

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Mi-am luat si eu jocul de curand... sunt destul de dezamagit! Sincer, e mai prost jocul decat Liberty City Stories. Totul e atat de mic incat ma chinui serios sa progresez in joc. Camera e prea aproape de caracter. Practic nu ai cum sa conduci fara sa te busesti sau sa calci pe cineva. In 2 min ai toata politia dupa tine! La inceput e fain, insa dupa un timp devine enervant... in rest, e un joc bunicel pentru DS... L-as recomanda iubitorilor genului...
    Zicea in reviewu de mai sus ca poti da zoom out mode cand conduci ca sa nu te busesti asa de in alti oameni . Mie sincer mi se pare un joc deosebit ca sa spun asa , ca sincer nu l-am jucat (desi sper sa am ocazia) si pe gamespot si alte site-uri a luat noa f mare (de la 9,5 in sus ) . Poate ii dureaza mai mult pana ce te obisnuiesti ca te-ai jucat mai multe GTAuri cu care suntem cu totii obisnuiti (vice city , liberty city , etc)

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Il am si eu de vreo saptamana. Imi plac foarte mult minigame-urile. Abia astept sa iau cate o masina noua sa o scurtcircuitez.

    La inceput mi-era foarte greu sa ma obisnuiesc cu view-ul, mai ales cand am pe deasupra un panou publicitar sau calea ferata, etc, pentru ca instinctiv am tendinta sa mut camera in conditiile astea. Insa odata ce m-a pocnit nostalgia primului GTA, toate frustrarile s-au dus

  8. #8 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Hmm...ma intreb oare cum or fi modul WFC...cu friend code-urile alea...
    Ca am auzit ca poti folosi si microfonul.

  9. #9 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Doamne ce n-as da sa fie cnv care sa il trimita in Europa si de pe Amazon.com...App,va cumpar orice joc(care il gasesc pe amazon si il trimite si in Romania) pentru acest Gta...PM daca e interesat cnv.

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    De ce nu il iei de pe thehut.com E sub 100 RON. Eu de acolo l-am luat si a fost livrat in 3 zile.

  11. #11 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Incercam sa nu bag bani si in jocurile de Ds.Sa le iau cu banii care ii fac pe Amazon.O sa apelez la aceasta metoda pana la urma dar dupa ce imi vin si celelalte jocuri(Jam Session si Contra 4)

  12. #12 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    super joc, deci poti castiga la "lotto" de la viata pana la case . are un gameplay minunat handling destul de bun si mai frumos decat pe iphone!!

  13. #13 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by .raZVan. View Post
    super joc, deci poti castiga la "lotto" de la viata pana la case . are un gameplay minunat handling destul de bun si mai frumos decat pe iphone!!


    pacat ca nu aveti edit pe forum dar cica m-am uitat pe youtube si toti spuneau ca jocu este RARE ? wtf?

  14. #14 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    exista edit dar numai timp de 30min dupa ce ai postat.

    in alta ordine de idei, dupa ce reusesc sa imi fac cont pe appstore il iau si eu. este prima chestie pe care vreau sa o iau (pe iphone, ca nu am DS).

  15. #15 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    In sfarsit mi'a venit si mie jocul dupa Amazon.com.Ma cam enerveaza controlul dar incep incet incet sa ma obisnuiesc.

    Cine se baga la un multiplayer sa vad si eu cum este?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. GTA: Chinatown Wars PSP release date By erik95 in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 09-09-2009, 14:51
  2. Gta Chinatown Wars vine si pe iPhone By erik95 in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 31-08-2009, 19:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts