Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 214 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 156 206 ... LastLast
Results 2,101 to 2,120 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2101 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    De unde asta cu “lovitura grea”?! Sony poate avea pret si cu 100€ mai mult decat XSX si XSS, tot va vinde mai mult! In momentul de fata MS nu mai reprezintă nici un pericol pentru Sony (ce putin la nivel de console). Cine nu vede treaba asta este doar prea fanboy.
    In plus, parca costul unul PS5 era de 470€, deci poate da lejer un pret de 399€....

    Si inca o chestie, daca PS5 digital Edition va avea un pret de 349€ va pune “doliu pe usa” pentru XSS.

  2. #2102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai visați PS5 la 350! Dacă vin cu 399 și 499 e bine.

  3. #2103 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Oveman,sti ca poti sa impresionezi si in sens negativ right?😄
    Sper sa nu fie cazul.
    Sa vedem la ce preturi le avem.
    Oricum Microsoft joaca in alta liga generatia asta.jos palaria.preturi f agresive.ei de fapt vand serviciul de Ultimate
    Sony trebuie sa vada de planul lor si sa puncteze la exclusivitati
    Poate faceti un poll sa vedem ce console aveti de ganduri sa cumparati la lansare.👍

  4. #2104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #2105 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    Buna dimineața!

  6. #2106 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    “ The senior manager for sound design at PlayStation was not allowed to see all things in the PS5 Showcase. Sony is hiding some big bombs”

    Deci sigur avem ceva surprize! (GOW2!)

  7. #2107 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Gow 2 nu intra la "big bombs'', e un joc de care toata lumea stie ca va veni mai devreme sau mai tarziu. O surpriza mare ar fi un nou ip, de la Naughty Dog ar fi super, sau un joc exclusiv de la un studio care nu apartine de sony, demoul din UE5 transformat in joc ar fi big bomb. Eu m-as multumi cu ceva gameplay din HZD, Demon, trailer ip nou, multiplayer Tlou 2, pret si data de lansare.

  8. #2108 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cred ca e momentul potrivit sa pun controllerul in cui. Nu prea am de gand sa cumpăr PS5 la lansare ca sa ma joc HZD 2 si GOW 2 peste 2, 3 ani, dupa nu stiu cate amânări. Pe PS3 au fost o gramada de jocuri bune si IP-uri noi interesante, însă pe PS4 au fost lansate mai puține jocuri, iar la PS5 vad numai marketing.
    Cea mai bună variantă pe care o văd este sa împrumut un PS5 de la un amic si sa joc jocurile care ma intereseaza atunci cand apar sau cand am timp liber pentru gaming.

  9. #2109 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Eu zic ca au fost cateva jocuri : GOW, Killzone, Horizon + Frozen Lands, The last of us 2, Ghost of Thushima, Uncharted 4 + Lost Legacy, BloodBorne, Detroit, Until Down, Ratchet & Clank, Spiderman, Days Gone ... si altele pe care le-am omis.

  10. #2110 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Daaaaa, putine exclusivitati.

    https://gamerant.com/ps4-exclusives-list-best/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2111 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Cred ca e momentul potrivit sa pun controllerul in cui. Nu prea am de gand sa cumpăr PS5 la lansare ca sa ma joc HZD 2 si GOW 2 peste 2, 3 ani, dupa nu stiu cate amânări. Pe PS3 au fost o gramada de jocuri bune si IP-uri noi interesante, însă pe PS4 au fost lansate mai puține jocuri, iar la PS5 vad numai marketing.
    Cea mai bună variantă pe care o văd este sa împrumut un PS5 de la un amic si sa joc jocurile care ma intereseaza atunci cand apar sau cand am timp liber pentru gaming.
    Permite-mi sa nu fiu de acord cu nimic din ce ai spus!

    Eu zic sa te lasi de prostii...

  12. #2112 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Eu zic sa pui viata... de gamer in cui dupa afirmatiile alea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2113 SP
    Senior Member Khufu's Avatar

  14. #2114 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pandemia, bat-o vina...

  15. #2115 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Sony nu are raspuns pentru Series S 299, Xbox GamePass care include si xCloud si XBOX All Access.
    Eu o sa le cumpar pe amandoua dar multi parinti si copii o sa fie mai inclinati spre Xbox.


    De ce naiba au mai amanat lansarea pana pe 16 nu stiu ca sa enerveze lumea cu asteptatul, penibili.

  16. #2116 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Din pacate intr-adevar pare ca Sony si Microsoft incep sa se orienteze spre piete diferite, ceea ce reduce concurenta la ambele categorii de gameri. Microsoft a renuntat sa mai aduca jocuri de top dar are oferte super bune pentru saraki, iar Sony continua sa tina pretul sus pentru PS Plus fara sa ofere servicii competitive pentru ca oricum au exclusive peste jumatate din jocurile AAA care merita jucate.

  17. #2117 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Sony nu are raspuns pentru Series S 299, Xbox GamePass care include si xCloud si XBOX All Access.
    Eu o sa le cumpar pe amandoua dar multi parinti si copii o sa fie mai inclinati spre Xbox.


    De ce naiba au mai amanat lansarea pana pe 16 nu stiu ca sa enerveze lumea cu asteptatul, penibili.
    Cred ca trebuie sa iau o pauză de la forum din nou.

  18. #2118 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    După ce am văzut cum arata și se misca godfall nici nu mai incape indoiala sa nu îmi iau ps5 cat de repede
    Și ma gândesc ca ala e asa ,mediocru

  19. #2119 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Presimt ca vom saliva grav la aceasta conferinta. DS se anunta ca un festin vizual!

    Eu inca nu ii inteleg pe cei care au inca dubii ce consola sa aleaga

  20. #2120 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cred ca trebuie sa iau o pauză de la forum din nou.
    You and me both dude!

    Văd că foarte mulți simt nevoia să afirme că "Nu cumpără această consolă la lansare sau că nu sunt destule jocuri". Punct de vedere valid pt. ei, dar problema e părerea mea că au așteptări prea mari. Presupun că mulți sunt poate mai tineri și nu au în vedere istoricul generațiilor, nu poți avea succesele unui God Of War sau știu și eu ce joc în fiecare an. Nu toată lumea joacă doar Big Blockbuster games and ****, iar aici nu are nimeni de comentat... jocuri sunt gârlă pt. toate tipurile de consumatori. Dacă nu s-ar mai crea jocuri timp de 20 de ani, eu cred că aș avea ce să mă joc indiferent de ce combinație de platformă aș alege.

    Cum spuneam, e valid dacă nu vrei să îți cumperi consola când apare, dar nu comenta din impresiile alotra la mâna doua. După ce apar jocurile exclusive de la Sony rămâne doar să revenim la comentariile gen "De ce vrea Sony să enerveze lumea prin a face acest joc exclusiv pt. PS5!? Xbox le pune pe PC!"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 214 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 156 206 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts