Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 214 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2321 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu cred neaparat ca se va tine cont de ordinea in care s-au dat precomenzile, cred ca va fi si chestie de noroc.
    Day one sau nu, pentru mine e tot una ca am dat banii acum sau ca ii dadeam in Noiembrie, tot fara ei ramaneam.
    Dand banii acum, nu am garantia unei console day one, dar am o sansa in plus. Cel putin asa vad eu.

    Legat de plata in avans sincer va spun ca si eu daca eram retailer faceam acelasi lucru. De ce?
    Ca sa se evite ghiorlaniile de genul fac 5 precomenzi si anulez 4. Imi asum ca si eu am facut asta imediat cum mi-a oferit eMAG posibilitatea sa am garantie 4 ani. Nasol...
    Este absolut normal ca la lansarea unui produs atat de cautat sa se ceara plata in avans.

  2. #2322 SP
    Member parazitu86's Avatar
    DA dar nu prețul întreg, dacă imi cereau 900 ron că sa fie sigur de precomandă asa toți banii înainte ca la **** nu mi-se pare normal.
    Attached Images Attached Images fb_img_1600450454254.jpg

  3. #2323 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trebuie sa intelegeti ca asa s-a cerut, din partea Sony, peste tot in lume (sau cel putin in Europa).

    Asta poate insemna cel putin 2 lucruri:
    1. nu au incredere in consola lor - d-aia nici nu au aratat prea multe pana au dat drumu la precomenzi cu plata in avans, iar daca apuci sa vezi review, nu mai iei consola. Poate e ceva de performanta, poate e ceva de racire, ei stiu.
    2. si/sau sunt putine bucati si vor sa se asigure ca din cate sunt, nu se pierde un procent ajungand in magazine, unde le pot lua oamenii si intoarce pe toate partile, le scapa din mana, strica cutiile sau consolele si astfel se asigura ca ajung la cat mai multi oameni.

  4. #2324 SP
    Member clax_117's Avatar
    Stiu ca s-a mai discutat la un moment dat pe undeva, dar nu mai gasesc threadul Nu va fi mai convenabil sa cumparam jocurile pentru PS4 si sa primim updateul gratuit decat sa platim mai mult pe un joc de PS5? Si ma refer strict la jocurile pe care le vom juca direct pe PS5 ( Cyberpunk, AC ) . Vom primi imediat updated-ul sau va aparea ulterior, iar in acest caz ar fi mai bine sa luam direct varianta pentru PS5 ?

  5. #2325 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Din pacate acel cont este fake

  6. #2326 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dap am văzut după. Dar nu am reușit sa șterg postul mai repede. Am văzut imediat cum am postat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2327 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #2328 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cu riscul de a-mi atrage ceva "hate club", nu pot sa nu spun: "Băi, dar urâtă mai e!". Oare merge luata la șmirghel, ca le-a iesit un pic câș?
    Attached Images Attached Images eiq2k-twoaanb2u.jpg

  9. #2329 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si mie mi se pare pur si simplu hidoasa pe orice parte o intoarcem, dar mai ales vazuta de jos.
    Nu are nicio linie dreapta...

  10. #2330 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aștept sa o vad în realitate. Mi-a plăcut foarte mult în prezentare, acum îmi vine sa vomit

  11. #2331 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cu riscul de a-mi atrage ceva "hate club", nu pot sa nu spun: "Băi, dar urâtă mai e!". Oare merge luata la șmirghel, ca le-a iesit un pic câș?
    Eu incerc sa dreg busuiocul: personal nu pot sa cred ca asa arata. Cel putin cum e in poza asta, e un defect. Si am impresia ca nu e al consolei, ci al modului in care a fost facuta poza. Adica nah, se poate observa la acea rigla... ca nu este la unghi de 90 grade, asa cum ar trebui. Practic zici ca toata imaginea si-a luat un efect de perspective distort or something. Sau poate, cine stie... chinezii or avea colturile la alt unghi, nu 90. Sau poate e vorba de perspectiva din care a fost facuta poza. Hell if I know. Oricum tot alba e, si nu par a fi "aripioare interschimbabile", ca la tampoane.

  12. #2332 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Rigla e la 90 de grade (pare fixa, dintr-o bucata) dar poza nu este facuta exact de sus ci perspectiva e putin in spate si stanga.

  13. #2333 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mda. Asa se intampla cand nu esti in stare sa faci o prezentare profi, sa arati consola intr-un mare fel, din toate unghiurile, in real life. Ajungi sa stai si te strambi la orice mizerie de poza scapata pe net, facuta probabil cu vreun Nokia de acum 10 ani, de un chinez cu un singur ochi bun...

  14. #2334 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca intereseaza pe cineva sa vizioneze trailerele de la ultima conferinta in cea mai buna calitate video: All trailers, 4K quality or direct feed for some of them

    https://mega.nz/folder/qZYzAQhB#jia_nkofJ4M8x0_IK8wWKA

  15. #2335 SP
    Member Syni's Avatar
    Pe verticală mai arata cat de cat, dar frate pe orizontala e groaznica. M-am tot uitat pe unde naiba sa o ascund în living și nu am gasit


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  16. #2336 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e problema. Punem un mileu pe ea si un peste de portelan. O sa zicem ca sta pe valuri

  17. #2337 SP
    Member Syni's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu e problema. Punem un mileu pe ea si un peste de portelan. O sa zicem ca sta pe valuri
    Nici porțelanul nu sta pe ea la cat e de strâmbă


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  18. #2338 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Cine cumpara ediția digitală nici nu trebuie sa o scoată din ambalaj, îi face două gauri în cutie pentru cabluri și aia e

  19. #2339 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    E prea urata in pozele alea. Pe de alta parte, modelul din prezentare arata fantastic de bine. Sper sa fie asa si in realitate, iar ce se vede in poze sa fie doar ceva ieftin printat 3D. Cat despre culoare chiar ma bucur ca in sfarsit au facut-o alba. Culorile inchise in casa tind sa deprime oamenii care locuiesc acolo, si cum toata sufrageria mea e alba ar fi fost o provocare sa ascund mastodontul ala.

  20. #2340 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca o sa arate ca in pozele alea... consola va sta in dulap cred, desi in prezentare pe vertical arata fenomenal. Miroase a ceva 3D print, nu cred ca poate fi asa hidoasa pe orizontala.

    Edit: Sa nu mai zic poza aia de sta pe orizontala cu lumina culoare pipi... arata oribil.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 214 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts