Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 214 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #3481 SP
    Member morphine's Avatar
    Corect, nu m-am gandit la asta.

  2. #3482 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Site-u ala e times new roman al lor. Chill

  3. #3483 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Foloseste cineva Sony Pulse 3D ? Daca daca sunteti multumiti?
    La urmatorul stoc as vrea sa imi comand o pereche de casti de gaming si ma gandeam la acestea pentru PS5.
    Sau recomandati altceva pana in 500 de lei ?

  4. #3484 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Personal le consider bune, nu wow. Isi fac treaba, sunet curact, comezile de pe ele sunt ok.

  5. #3485 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Personal le consider bune, nu wow. Isi fac treaba, sunet curact, comezile de pe ele sunt ok.
    Ce m-ar interesa pe mine dacă mai scapă conexiunea wireless ca și cele Gold și Platinum. Am o pereche Platinum Headset și de pe vremea ps4 încă aveam probleme că se întrerupea conexinuea de la 2 sec până la 10 sec. Tocmai de asta am început să îl folosesc wired. Problema persistă și pe ps5.

  6. #3486 SP
    Member codpin's Avatar
    Asta cred ca e o problema cu modelul tau, nu ceva general. Eu am avut gold v1 pe ps4 si nu am intalnit niciodata problema asta de care zici.

  7. #3487 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Ce m-ar interesa pe mine dacă mai scapă conexiunea wireless ca și cele Gold și Platinum. Am o pereche Platinum Headset și de pe vremea ps4 încă aveam probleme că se întrerupea conexinuea de la 2 sec până la 10 sec. Tocmai de asta am început să îl folosesc wired. Problema persistă și pe ps5.
    Am avut Gold v2 pe PS4 Pro si cadea conexiunea foarte des. Cand mi-am luat PS5-ul, am conectat aceleasi casti la el si nu mi-a crapat conexiunea nici macar o singura data.

    Also, cineva de pe aici care a facut o comparatie intre Gold v2 si Pulse 3D? Merita upgrade-ul?

  8. #3488 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    folosesc si eu Sony Pulse 3D, insa pe PS4 momentan, ca PS5...vorba aia mi se par misto, nu am avut nicio problema pana acum, le am de aproape o luna sau cand s-au lansat. nu stiu daca merita neaparat pretul sau agitatia sa le cumperi, poate sunt variante la fel de bune sau chiar mai bune in acelasi buget, dar eu sunt multumit, nu imi pare rau ca le-am luat. Sunt curios daca va fi vreo diferenta de sunet cand le folosesti pe PS5.

  9. #3489 SP
    Member musat's Avatar
    Sunetul este diferit fata de Razer Thresher PS4 (mai "curat"), se putea mai mult bass, dar niciodata nu au pierdut conexiunea in timpul jocurilor jucate pana acum (majoritatea online in special). Folosite pe PS5.

  10. #3490 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca tot se vorbeste de casti, ar putea cineva sa incerce niste casti normale (adica nu pentru PS) prin jack si sa ne spuna daca obtin aceeasi calitate ca atunci cand le conecteaza la alt device?

    Am o pereche de Sennheiser 4.40 de care sunt foarte multumit in general, insa conectate la PS4 au o calitate audio inferioara fata de laptop sau telefon. Sper sa nu fie la fel si la 5.

  11. #3491 SP
    Junior Member Mikkenn's Avatar
    @Espiritus Eu ma joc cu o pereche de Sony M3 pe PS5 și se aud perfect. O sa încerc și cu niște AKG y50 și revin.

  12. #3492 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu folosesc Razer Nari pe fir, functioneaza, se aude perfect si merge si microfonul din headset.

  13. #3493 SP
    Manager paul's Avatar
    Five PS5s:

  14. #3494 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Gematsu
    Teruyuki Toriyama—who worked as a producer on the Demon’s Souls remake, Bloodborne, Soul Sacrifice, and more—will leave Sony Interactive Entertainment Japan Studio at the end of December, he announced.

    Toriyama’s departure follows the departure of Keiichiro Toyama, Kazunobu Sato, and Junya Okura, who left to establish Bokeh Game Studio.
    Teruyuki Toriyama to leave Sony Interactive Entertainment Japan Studio - Gematsu

  15. #3495 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by dbrand
    COMING 2021

    MATTE BLACK FACEPLATES

    for the PlayStation 5
    PS5 » Special Edition Drop » dbrand
    Attached Images Attached Images faceplates-hero_ps5_matte_black_dbrand.jpg

  16. #3496 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Am facut eu un calcul, intr-un vagon de tir incap undeva in jur de 3,564 maxim 4,752 de unitati.

  17. #3497 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Nu stiu de ce le zic "faceplates" pentru ca de fapt vorbim de skin-uri (vinyl). Cei care vroiau sa lanseze faceplate-uri for real, au fost inchisi de Sony...

  18. #3498 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt faceplates, nu skinuri. Sigur au ceva intelegere cu Sony. Nu vorbim despre un site obscur scos peste noapte, ci despre dbrand, care are ceva vechime in piata.

  19. #3499 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Sunt faceplates, nu skinuri. Sigur au ceva intelegere cu Sony. Nu vorbim despre un site obscur scos peste noapte, ci despre dbrand, care are ceva vechime in piata.
    Și atunci de ce se află la dbrand pe site la secțiunea skinuri?

    Also, dacă te uiți atent, inclusiv partea frontală de PS5, care e glossy black, la dbrand e matte black. Lucru pe care nu-l poți schimba decât cu, ai ghicit... un skin. Că bănuiesc că partea aceea nu se poate schimba precum faceplate-urile...
    Attached Images Attached Images 2020-12-28_113601.png

  20. #3500 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A zis MKBHD despre el in video cu giveaway. Este faceplate si nu skin. Skin este doar pentru partea glossy.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 214 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts