Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 214 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #501 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da si eu cred asta. Cam asta ar fi pasul firesc pentru vanzari mai mari si pentru a ajunge la mai multi oameni care sa investeasca inclusiv in online, desi sper sincer sa nu si sa profite de hardware mai potent de la inceput.

    Ideea este ca jocul este clar un system seller si ar fi un adevarat avantaj sa aibe Sony sau Microsoft o exclusivitate cat de mica, asa cum se specula la un moment dat.

  2. #502 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    "This GTA 6 leak has a ton of new information that might be true"

    Cred ca Cerebel nu face diferenta dintre o sursa si o parere. Articolele alea sunt parerile unor duzi care scriu chestii pe site-urile lor. O sursa este ceva ce a comunicat publisherul jocului.

  3. #503 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    N-am mentionat niciodata ca ar fi vorba de o sursa.Dar parerea generala e ca vom avea Vice City in mapa si ca, obviously, jocul va fi lansat pe ps4/x1 prima data.
    Mai vorbim la anul.Sau la iarna.

  4. #504 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ce rahat e o mapa ?!

  5. #505 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    N-am mentionat niciodata ca ar fi vorba de o sursa.Dar parerea generala e ca vom avea Vice City in mapa si ca, obviously, jocul va fi lansat pe ps4/x1 prima data.
    Mai vorbim la anul.Sau la iarna.
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    ...Insa am aflat ca Rockstar are de gand sa-l lanseze anul asta pe PS4/X1 si apoi sa-l porteze pe next-gen, cum au facut cu V...
    De fapt, certitudinea cu care ai vorbit, fix asta denota. Iar eu fix pentru ce "ai aflat tu" am cerut o sursa. Altfel, ai formulat gresit

  6. #506 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    ce rahat e o mapa ?!
    https://dexonline.ro/definitie/mapa

  7. #507 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    De fapt, certitudinea cu care ai vorbit, fix asta denota. Iar eu fix pentru ce "ai aflat tu" am cerut o sursa. Altfel, ai formulat gresit
    Bine man, fie ca tine

    ---------- Post added 12-03-2020 at 19:32 ----------

    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    ce rahat e o mapa ?!
    Mai stii mapele alea pe care ni le cereau la liceu?

  8. #508 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Cat are de gand sa ne mai fiarba Sony?
    Mi se pare incredibil ca nu avem niciun leak cu aspectul consolei, in afara de devkit-urile alea toilet seat.
    XSX si-a desfacut maruntaiele peste tot in timp ce Sony da dovada de o aroganta uriasa.


    Stim cu totii la ce HW sa ne asteptam, similar cu XSX, si probabil niste inovatii la controller, dar vreau neaparat s-o vad pe afara si apoi disecata.


    Oricat de fanboy Sony as fi, XSX e absolut genial gandit in interior. Inginerii aia merita toti banii. Acum..daca ar fi avut si niste studio-uri capabile...

  9. #509 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pai, sunt lideri in piata, inca mai au de scos doua titluri mari, nu vad de ce sa se grăbească. Parerea mea este ca in cealaltă jumătatea a anului se vor axa pe PS5, momentan vor sa încheie perioada PS4 cu un mare BANG!

  10. #510 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Maine vom avea detalii noi
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2020-03-17-14.08.37.jpeg

  11. #511 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Ma bucur ca va fi un video cu Cerny si nu un articol. Omul are un talent deosebit atunci cand vine vorba de explicat ceva .

  12. #512 SP
    Banned wd87's Avatar
    da, Cerny poate sa vorbeasca despre orice si e fascinant sa il asculti, e clar ca omul stie despre ce vorbeste si e pasionat, mult mai atragator fata de un PR guy care citeste bullet points

  13. #513 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu sper sa arate la fel de bine ca PS4, iar la specificatii, sincer mie nu imi pasa care consola va fi mai puternica, oricum Ps voi cumpara.

  14. #514 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Nu cred ca vor arata consola, probabil vor arata controller-ul si specificațiile consolei. Plus ceva demo-URI pentru a arata puterea consolei. Design, pret si data de lansare cel mai probabil dupa luna Iunie.

  15. #515 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu cred ca arata nimic. Vor spune doar niste specs si vor discuta despre teste interne. Parerea mea e ca o sa vedem mai multe informatii prin vara, inclsiv jocuri sau design final al consolei/controller.

  16. #516 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La cât de mișto arată Xbox-ul și cât de cool au prezentat asamblarea, ar fi păcat ca Sony să vină doar cu specs and gibberish... Eu zic că o vom vedea și pe ea, în toată splendoarea. Nu cred că le place ideea că a furat Microsoft startul.

  17. #517 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    razvanrazy
    Nu cred, daca era doar pentru atat te asigur ca era ori un articol ori un State of Play. Nu il aduceau pe Cerny sa iti vorbească despre nimic. Te asigur ca maine vom avea specificațiile complete ale consolei si nu doar atat... remember: “Sony has something secret that will blow people away and is not yet revealed”.

  18. #518 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu cred ca faptul ca MS a furat startul i-a intaratat putin si nu vor sa se lase mai prejos. Ei erau doar precauti, in expectativa. Cred ca s-a dat drumul la "embargo" odata cu acel reveal. Imi place cum este impachetat XSX, multa inginerie desteapta acolo si daca nu se incalzeste si nu face precum un mic avion, avand in vedere cat de compact este, jos palaria. Cand vine vorba de MS, pe asta as paria, ca o sa fie mai silentios, au niste oameni capabili si, pe langa asta, folosesc si niste materiale care sa iti permita acest "lux" al silentionzitatii.

    Cum am zis mai de mult, daca ma castiga cu jocuri bune, le fac si lor loc sub TV. Pana atunci, PS5 oricum ramane batut in cuie, pentru mine.

  19. #519 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu as fi mai curios de launch date. Microsoft a confirmat again ca vor lansa anu asta, de sarbatori. Oare confirma si Sony acelasi lucru? Daca da, ce fac daca se agraveaza situatia in lume si se inchid din ce in ce mai multe fabrici?

  20. #520 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Khufu
    Cred ca trebuie sa faci loc langa televizor, la cum arata consola.

    App, cum ar fi ca PS5 sa aibe 13,8TF?!

    razvanrazy
    Da, bine punctat! Sper totusi sa mențină data de lansare, probabil va scădea volumul de console... parca vezi ca o sa apara asa, pe sub mana doar pentru piloși

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 214 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts