Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 404 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #101 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai spus o mare aberație.

  2. #102 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    S-a epuizat stocul si pe Altex. Am reusit si eu o precomanda la ediția cu disc. M-am trezit tarziu sa dau comanda.. O preferam pe cea digitală.

  3. #103 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ce bine ca nu trebuie sa mergeti la magazin sa faceti precomanda, ati arata ca babele care se bat pe tigai la promotie

  4. #104 SP
    Member iErvin's Avatar
    Am primit raspuns de la JRC. Din pacate ei nu aduc in tara pentru lansare.

  5. #105 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-au mai bagat cateva bucati de editia cu disc la Altex pentru cine intereseza. Link in prima postare.

  6. #106 SP
    Member Johnny's Avatar
    Exista un info legat de accesoriile PS5 la altex sau emag ? ( castile in special )

  7. #107 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil saptamana viitoare.

  8. #108 SP
    Member Hazer's Avatar
    Merită pre-comandă la Altex sau îmi încerc norocul în ziua lansării cu niște ture prin magazinele fizice? Am ratat eMag-ul..

  9. #109 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu vor fi prea multe bucati in magazinele fizice (si doar in cateva magazine mari) - daca vrei sa o ai la lansare, mai safe este sa faci precomanda.

  10. #110 SP
    Member Hazer's Avatar
    Mersi! Am făcut comandă la Altex. Să sperăm că se țin de cuvânt..

  11. #111 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Vorba din batrani: " zici ca e slanina sa se terimine". O sa fabrice pe banda rulanta consolele astea, nu va speriati ca ramaneti fara .

  12. #112 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Am dat si eu precomanda la Altex pt cea full.
    Aveti idee insa daca pridem ceva stocuri anul asta? Sau ne trezim ca primul batch o sa fie deja "pre-rezervat" pilosilor care le iau en-gros si le pun dupa aia la supra pret pe olx.

  13. #113 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta este primul batch. Astea sunt alocarile disponibile pentru lansarea din 19 Noiembrie.

  14. #114 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Vorba din batrani: " zici ca e slanina sa se terimine". O sa fabrice pe banda rulanta consolele astea, nu va speriati ca ramaneti fara .
    Exact asta ma gândeam și eu, as fi luat-o la lansare dacă era cu plata ramburs, așa nu .
    Am îmbătrânit, nu mai am același entuziasm, ma gândesc mai mult la portofel și avantajele pe care le oferă la lansare( destul de mici, poți sa joci reciclarile de ubisoft și ea: FIFA, ac) .N am mai cumpărat un joc day 1 de nu mai știu când.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #115 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am comandat pana la urma si eu de la altex varianta cu disc ..momentan neavand si un tv bun , m-am tot gandit daca ar fi bine sa mai astept, dar pana la urma m-am hotarat pentru a putea juca decent cyberpunk, deoarece acum am ps4 slim
    Mi se pare ciudat ca nu am primit inca mailul de confirmare a comenzii, ci doar cel cu acceptarea platii . Imi puteti spune va rog daca voi ati primit de la altex si mesaj de confirmare?

  16. #116 SP
    Member codpin's Avatar
    Si eu tot mail cu plata am primit, comanda fiind facuta de aseara. Dar intra in cont si o sa vezi acolo ca iti apare precomanda cu plata efectuata. Eu nu cred ca mai e vreun mail de primit pana la livrare.

  17. #117 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ok , multumesc pentru raspuns . Eu nu am cont la ei , am plasa comanda direct, fara autentificare, deci nu cred ca mai am acum posibilitatea sa verific statusul comenzii. Astept telefonul sa ma duc sa o ridic din magazin

  18. #118 SP
    Member dtancu's Avatar
    Asa e, la Altex apare direct in cont confirmarea, la fel e și la mine.

    Sent from my SM-F916B using Tapatalk

  19. #119 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Ok , multumesc pentru raspuns . Eu nu am cont la ei , am plasa comanda direct, fara autentificare, deci nu cred ca mai am acum posibilitatea sa verific statusul comenzii. Astept telefonul sa ma duc sa o ridic din magazin
    Pai ce sa ridici? Nu vine curierul cu ea? De ce ai alege in pandemie sa te duci in magazin dupa consola?

  20. #120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Și în restul Europei s-a plătit toată suma în avans. Îți pot confirma pt cel puțin 2 tari, Belgia și UK
    Pai poate a "insistat" si acolo Sony, ce sa zic? Doar ca la Amazon nu prea merge cu "insistente" d-astea...
    Anyway, e clar ca va fi un numar de console mult mai limitat decat in alti ani. Sau poate reuseste Sony o minune si face un ramp-up la productie...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 404 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts