Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 404 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #121 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am ales livrarea in magazin pentru ca programul meu chiar nu-mi permite sa stau dupa curier Cred ca e mai ok asa

  2. #122 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    am stat pe ganduri daca sa confirm sau nu la comanda pe altex - versiunea PS5 digital - dar nu au facut-o. Si nu pentru ca nu dispun de fonduri, asta e ultima problema a mea, ci pentru simplul fapt ca e alba (dorian popa white edition).
    Si controllerul la fel. N-am unde sa pun consola in living, imi strica tot setup-ul. Astept varianta pe NEGRU. Stie cineva ceva? Mai sunt si altii ca mine?

  3. #123 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Momentan nu au anuntat nimic, dar se speculeaza ca se vor putea schimba fatetele alea albe cu altele customizabile (probabil chiar 3d printed).
    Sunt sanse mari sa scoata ceva editii speciale pentru jocurile importante din 2021.

  4. #124 SP
    Member renatoman's Avatar
    ps5 u asta in pozitia verticala seamana foarte mult cu ps3 super slim pe suport.

  5. #125 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Draqullla View Post
    am stat pe ganduri daca sa confirm sau nu la comanda pe altex - versiunea PS5 digital - dar nu au facut-o. Si nu pentru ca nu dispun de fonduri, asta e ultima problema a mea, ci pentru simplul fapt ca e alba (dorian popa white edition).
    Si controllerul la fel. N-am unde sa pun consola in living, imi strica tot setup-ul. Astept varianta pe NEGRU. Stie cineva ceva? Mai sunt si altii ca mine?
    Mai e Monky, the boss. Va compatimesc pe amandoi. Pentru voi as scoate roze edition.

  6. #126 SP
    Member dtancu's Avatar
    Mah, eu îl înțeleg pe Sony; sunt vremuri grele, nu mai știi ce culoare sa scoți.
    Dacă o făceau neagra, se supărau albii lui Trump, dacă o făceau alba se supărau negrii...asa au facut-o alba cu puțin negru, e și cu diversity cu de toate.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

  7. #127 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Am găsi un meme super mișto pe internet , am râs cu lacrimi
    Attached Images Attached Images fb_img_1600450454254.jpg

  8. #128 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am facut și eu precomanda azi in jur de ora 15 00 ,am primit mail cu confirmarea plății și in cond îmi arata precomanda noua
    Sper sa o primesc pe 19 ,as mai fi stat dar îmi era ca nu mai prind nimic și decât sa aștept câteva luni pana aduceau iar

  9. #129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Mai e Monky, the boss. Va compatimesc pe amandoi. Pentru voi as scoate roze edition.
    Thank you so much for thinking about me!
    Dar daca tot va fi roze edition, să fie și cu inimioare, da?

  10. #130 SP
    Manager paul's Avatar
    Gata, am adaugat si niste jocuri si PlayStation Plus/Store credit.

  11. #131 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Thank you so much for thinking about me!
    Dar daca tot va fi roze edition, să fie și cu inimioare, da?
    Eu as fi vrut o editie Peppa Pig
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Gata, am adaugat si niste jocuri si PlayStation Plus/Store credit.
    Foarte tare omule! Felicitari!
    Chiar arata bine tabelul ala si este foarte clar la fiecare joc ce fel de upgrade primeste
    Attached Images Attached Images mv5bnduyodq0njatytzjms00mzbjlwi1zjytmzbhyzgyyzdjmte4xkeyxkfqcgdeqxvymzu5ote2nti-._v1_.jpg

  12. #132 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Un simplu preorder


  13. #133 SP
    Junior Member nicugoalkeper's Avatar
    Fiecare dupa gusturile sale, insa cred ca cel putin pana in vara anului 2021 nu se va putea achizitiona pe alta culoare, poate doar gamepad-ul, ramane de vazut.

  14. #134 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    La mine sa anulat comanda? Dar bani sunt luați de altex, am rămas fără consola

  15. #135 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ti-au anulat precomanda? Ți-au dat mesaj sau asa apare în contul tău?

    Ai achitat sigur cu cardul sau ai încercat altă metodă de plata?

  16. #136 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mie imi arata “Precomanda noua” in cont, iar pe mail am primit confirmarea plății cu cardul. Asa ar trebui sa ai si tu ca sa fie ok, cel putin asa cred.

  17. #137 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Am plătit cu card ign am primit mail ca e ok plata și azi ca e anulata ca nu sa plătit.

  18. #138 SP
    Member clax_117's Avatar
    Si eu am primit mail de la altex ca s-a anulat precomanda, dar in cont inca imi apare la comenzile mele. Si seria comenzii anulate este diferita de seria comenzii din cont .

  19. #139 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Verifica in Homebank ce se intampla cu plata, daca aveai fondurile necesare atunci cand ai plasat comanda nu ar trebui sa fie probleme. Daca e card de credit, la fel, verifica in Homebank. Problema ar fi la banca, nu la magazin.

    Sau poate mai taie din ele ca nu mai au bucati

  20. #140 SP
    Member clax_117's Avatar
    Banii din cont mi s-au retras cand am achitat precomanda Si momentan nu mi s-au restituit. Voi incerca sa contactez banca, pentru ca bineinteles ca la altex nu raspunde nimeni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 404 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts