Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 404 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast
Results 141 to 160 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #141 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Asa e și la mine seria e diferita cred ca au greșit ei ceva, și e în regula cu precomanda mea

  2. #142 SP
    Admin MonkY's Avatar
    V-am mutat eu posturile, sa lasam threadul de PS5 mai curat. Discutati aici despre achizitii, anulari, etc.

    Oricum, daca dupa ce au tras banii au anulat comenzile... e grav.

  3. #143 SP
    Member clax_117's Avatar
    Imi cer scuze pentru postarea pe celalalt thread.
    Eu am reusit pana la urma sa vorbesc cu cineva de la altex - relatii clienti si m-a asigurat ca precomanda mea este valabila, achitata si voi fi anuntat cand va veni pe stoc produsul. Mi-a spus doamna respectiva sa nu bag in seama mailul primit de dimineata

  4. #144 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    S-a anunțat vreun Special Edition pt PS5?

  5. #145 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Inca nu. PS4 a avut un bundle cu extra controller camera si Killzone. Nu mai stiu daca la lansare sau dupa. La noi a fost available in ianuarie odata cu lansarea consolei standard parca.
    Primul special edition a venit destul de tarziu.

  6. #146 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Unde mai găsesc și eu sa fac o precomanda pt PS5...magazin din România?

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  7. #147 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu cred ca mai gasesti pana la lansare sau in apropiere de lansare, cand vor stii magazinele nr de console mai exact si vor mai putea suplimenta, daca au de unde.

  8. #148 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se stie/s-a stiut numarul exact de console alocate per retailer. Altele nu ar trebui sa mai vina.

    Vor exista day 1 in anumite magazine, cateva console, dar ma astept sa dispara in primele cateva ore.

  9. #149 SP
    Member clax_117's Avatar
    Sa speram ca si cei de la altex/ mediagalaxy au stiut exact numarul de console si vor onora toate precomenzile.

  10. #150 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fix asta am spus - a fost un numar fix alocat in sistem, un numar alocat de Sony si odata ce s-a atins, produsele au intrat in Stoc Epuizat.

  11. #151 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am inteles ce ai spus Razvan, dar eu am indoieli in ceea ce priveste seriozitatea si organizarea celor de la altex Pe langa asta a fost si dubioasa faza cu stocul initial epuizat, iar peste cateva ore au aparut din nou available pentru precomenzi. Dar poate sunt doar eu paranoic si vor fi onorate toate precomenzile platite

  12. #152 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by vitelu2002 View Post
    Unde mai găsesc și eu sa fac o precomanda pt PS5...magazin din România?

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
    Ai răbdare, o sa mai fie un mic stoc online. Nu știu exact o data, dar o sa anunțăm pe aici.

  13. #153 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ai răbdare, o sa mai fie un mic stoc online
    Sunt însurat de 11 ani---deci sunt învățat sa am răbdare..
    La ce retailer va fi acel mic stoc?

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  14. #154 SP
    Member clax_117's Avatar
    @dant3 ,,pe surse” , crezi ca vor mai fi console disponibile la emag ? Daca se va intampla asa si voi fi pe faza, anulez sigur precomanda de la altex.

  15. #155 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa fiți cu ochii și pe orange.ro!

  16. #156 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    @dant3 ,,pe surse” , crezi ca vor mai fi console disponibile la emag ? Daca se va intampla asa si voi fi pe faza, anulez sigur precomanda de la altex.
    Cum anulezi precomanda de la altex? Nu exista buton de anulare comanda ( cum e la emag )

  17. #157 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Email la suport

  18. #158 SP
    Manager paul's Avatar
    Am adaugat toate accesoriile de la Gamers.ro, dar din pacate zice ca sunt indisponibile.

  19. #159 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Erau puse de o zi-doua, stiu ca si eu le urmaresc, dar oricum cred ca astept sa le listeze eMAG, sa le iau pe toate si consola din acelasi loc, in aceeasi zi. (hopefully).

    Multumim de efort

  20. #160 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ideal ar fi sa nu iei ambele console in aceeasi zi, pentru ca X se lanseaza pe 10 si PS pe 19

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 404 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts