Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 404 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast
Results 561 to 580 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #561 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Da, afara au luat samsarii ca apucatii. S-au epuizat stocuri intregi in cateva minute.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #562 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    am vazut, dar nu ma asteptam, asta zic. in mintea mea, credeam ca sunt stocuri "fara numar" si vom putea comanda oricand. daca as fi stiut ca asa stau lucrurile, comandam atunci

  3. #563 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    am vazut, dar nu ma asteptam, asta zic. in mintea mea, credeam ca sunt stocuri "fara numar" si vom putea comanda oricand. daca as fi stiut ca asa stau lucrurile, comandam atunci
    Poate ca nu iti amintesti, dar cand s-a lansat PS4, Romania era undeva in valul 3 de livrari. Acum suntem in valul 1. It's an improvement.

  4. #564 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by Schultz View Post
    Poate ca nu iti amintesti, dar cand s-a lansat PS4, Romania era undeva in valul 3 de livrari. Acum suntem in valul 1. It's an improvement.
    nu, PS4 l-am luat la cateva luni bune de la lansare dar cand o aparea PS6, stiu ce am de facut

  5. #565 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    Mie imi apar in stoc consolele ps5������ da nu merg adaugate.. poate dau drumu la ele pe 19������

  6. #566 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Fratilor, hai sa lasam toate teoriile legate de numar de stocuri si ce interese au retailerii, mai avem 1 zi si putin si o sa vedem care este realitatea.

  7. #567 SP
    Member Ramon's Avatar
    Realitatea e ca joi unii o sa fericiti ca au prins, altii o sa planga ca nu. Realitatea e ca unii dintre noi n-o sa aiba PS5 anul asta.

  8. #568 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Si daca nu prinde cineva joi se sfarseste lumea? Stai linistit ca daca nu acum pana la Craciun sigur face toata lumea care isi doreste rost de consola.
    Oricum, in Romania nu exista doar altex si emag, atata zic

  9. #569 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    De sarbatori ma duc si il iau de pe raft....la pariu. ������ Oricum,abia astept sa va ajunga consolele sa aud pareri. (Sper sa fie numai de bine). Ps4 pro mi-a ajuns acasa cu o zi inaintea lansarii. Asta la Timisoara,nu stiu in restul tarii ������

  10. #570 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Salut! Stie cineva cand se va lansa consola? La noapte sau maine dimineata?

  11. #571 SP
    Junior Member Indurin's Avatar
    Nici nu mi-a venit consola si ar trebui sa scriu o "scurta recenzie". Coil wine, brick, queue...?
    Attached Images Attached Images 1605679479784.jpg

  12. #572 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Salut baieti, cei care au facut precomanda a fost obligatoriu sa platiti cu cardul bancar sau era optiune de ramburs la livrare? Am niste retineri in legatura cu tranzactia bancara si as dori sa platesc prin ramburs DACA am norocul sa prind maine un ps5.
    Mersi

  13. #573 SP
    Member dtancu's Avatar
    Toate precomenzile s-au plătit în avans, deci numai cu cardul.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

  14. #574 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Sau ordin de plata.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  15. #575 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu înțeleg de unde la unii frica asta de bănci? Am cunoștințe care in ziua de salariu scot pana la ultimul leu de pe card ca "da dacă le fura banca banii". In condițiile in care suntem in 2020 si poti plati cu cardul aproape tot si e mult mai comod si mai ușor de tinut evidenta cheltuielilor

  16. #576 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    A murit Emag-ul.... antrenament pentru maine?

  17. #577 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Csf a inceput lumea sa dea refreshuri ))

  18. #578 SP
    Member roberte's Avatar
    E foame de bani
    Attached Images Attached Images 43c0cdbbc3bbf7c9f761a423ec400597.png

  19. #579 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Nu înțeleg de unde la unii frica asta de bănci? Am cunoștințe care in ziua de salariu scot pana la ultimul leu de pe card ca "da dacă le fura banca banii". In condițiile in care suntem in 2020 si poti plati cu cardul aproape tot si e mult mai comod si mai ușor de tinut evidenta cheltuielilor
    Nu imi este frica de banci, am mai mult retineri legate de retaileri sau de firma de curierat cu care trimit retailerii. Imi tin totii banii pe card deci nu am treaba cu bancile.

  20. #580 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Quote Originally Posted by Wizller11 View Post
    Nu imi este frica de banci, am mai mult retineri legate de retaileri sau de firma de curierat cu care trimit retailerii. Imi tin totii banii pe card deci nu am treaba cu bancile.
    True story,am dat comanda de un tv de la emag odata,am așteptat cam o luna după el după am anulat comanda deoarece produsul nu mai ajungea dacă era plata cu card rămâneam cu banii blocați atat pe acea perioada cât și dupa(pana îmi innapoiau banii mai dura câteva zile bune)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 404 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts