Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 404 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1821 SP
    Junior Member Lord_Silver's Avatar
    Ma inscrisesem si eu pentru o consola varianta digitala desi am una de la Orange (ma mai intorc in orasul de origine de vreo 2-4 ori pe an, cate 3-4+ saptamani... si as fi vrut pentru acolo) , dar n-am castigat.

    Am facut si eu comanda de un gamepad cu voucher-ul oferit, nu ma asteptam. Mai aveam un voucher din urma de la ei, 161 am dat pe gamepad cu tot cu transport. Mai imi trebuie statie de incarcare, cand o intra si alea in stoc.

    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    Daca cineva va ofera pe loc 5000 lei pe PS5, majoritatea dintre voi l-ati vinde in secunda 2.
    Nope, cred ca ar trebui sa imi ofere mult mai mult de atat doar pentru a lua eu in considerare lucrul asta, n-am nici cel mai mic gand sa o vand, indiferent cat mi-ar da nu stiu cine.

  2. #1822 SP
    Member eidos's Avatar
    Oameni buni, nu va mai ....ti pe voi, problema nu este ca cineva cumpara ieftin si vinde scump cand cererea este mai mare decat oferta ... asta se face in toata lumea ...

    Singura problema pe care o vad este ca sunt care folosesc boti de cumparare si cumparatorul normal nu are nici o sansa

  3. #1823 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Pe emag iar a aparut stoc epuizat in loc de indisponibil

  4. #1824 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    poate pregatesc ceva. Fac si ei o tombola?

  5. #1825 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Deci sa inteleg ca pe viitor, cand o sa existe stocuri, noi vom avea prioritate in a cumpara? Adica eu am nr 80, inseamna ca o sa fiu al 80 care poate comanda sau care ii faza?

  6. #1826 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    De aia 100 de lei merita luat un card de playstation store de fix 100 de lei Platesti 15 lei transportul si gata !

  7. #1827 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by NttSkippy View Post
    De aia 100 de lei merita luat un card de playstation store de fix 100 de lei Platesti 15 lei transportul si gata !
    nu merge

  8. #1828 SP
    Junior Member mogospa's Avatar
    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    Deci sa inteleg ca pe viitor, cand o sa existe stocuri, noi vom avea prioritate in a cumpara? Adica eu am nr 80, inseamna ca o sa fiu al 80 care poate comanda sau care ii faza?
    Daca tu cu nr 80 comanzi la ora 18:00 iar eu cu numarul 5000 comand la ora 17:59, tu ai prioritate la livrare, in cazul in care se vor epuiza repede stocurile.. Eu asa inteleg.

  9. #1829 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    Care aveti peste 500 nr. de ordine, uitati de consola de la Altex anu asta.

  10. #1830 SP
    Member eidos's Avatar
    Eu am o presimtire ca ianuarie cel tarziu februarie le veti gasi la raft

  11. #1831 SP
    Member Para81's Avatar
    se pare ca abia in februarie este lotul pentru romania, asa am primit informatii de la Altex.

  12. #1832 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    nu merge
    Ba merge. Tocmai am comandat eu. Am plătit transport 15 lei. Atat.

  13. #1833 SP
    Member Para81's Avatar

  14. #1834 SP
    Member dragosbc's Avatar
    sa glumim un pic , oare SONY nu sufera ca a gresit pretul la ps 5 < cand vede la ce sume se vand instant si la comecianti oficile dar mai ales ebay si alte situri cu niste valori cu cel putin 50 % peste pretul lor ?

  15. #1835 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosbc View Post
    sa glumim un pic , oare SONY nu sufera ca a gresit pretul la ps 5 < cand vede la ce sume se vand instant si la comecianti oficile dar mai ales ebay si alte situri cu niste valori cu cel putin 50 % peste pretul lor ?
    Stai relax ca asta este scopul ... banii vin din jocurile care costa 300 - 400 ron nu din console, asa a fost tot timpul
    Consola se vinde in pierdere

  16. #1836 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by NttSkippy View Post
    Ba merge. Tocmai am comandat eu. Am plătit transport 15 lei. Atat.
    Nu merge

  17. #1837 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by NttSkippy View Post
    Ba merge. Tocmai am comandat eu. Am plătit transport 15 lei. Atat.
    ah, eu incercasem cu abonament PS Plus si nu a mers. cu celalat card merge

  18. #1838 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Eu am prioritatea numarul 3. Tare, ce sa zic.

  19. #1839 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Prin aceasta declaratie:
    "La urmatoarele livrari de PlayStation 5 vom prioritiza participantii la tragerea la sorti in ordinea inregistrarii comenzilor."
    Inteleg ca participantii pierzatori vor fi contactati in prealabil pentru validare comanda, nefiind necesara "vanarea" pe site - Gresesc?

  20. #1840 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    ah, eu incercasem cu abonament PS Plus si nu a mers. cu celalat card merge
    Vezi ? Și erai rautacios cu mine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 404 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts