Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 404 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 270 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3381 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A fost la Emag consola PS5? (versiunea digitala) - apare pe livestock...

  2. #3382 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Acum a ajuns si la mine consola comandata de la Orange pe 12.12, in prima incercare am avut comanda anulata insa pe a 2-a a fost aprobata, plata a fost la livrare. Asa cum a mai zis si un coleg, a venit inclusiv cu garantie de la PSRo, pe langa cea de la Orange. Ambalarea a fost ok, nu doar cutia in sine, a mai fost pusa suplimentar inca o cutie din partea celor de la Orange, deci nu renuntati nici la ei sa cautati, si sa fie cu plata ramburs ca sa nu aveti probleme cum au spus si ceilalti cu returul banilor.

  3. #3383 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    A fost la Emag consola PS5? (versiunea digitala) - apare pe livestock...
    A fost schimbat status-ul la "..nu mai face parte din oferta.."

  4. #3384 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    https://www.gamingbible.co.uk/news/x...lpers-20201216

    si noi avem initiative similare, doar ca nu avem

  5. #3385 SP
    Junior Member Riple's Avatar
    Eu acum am primit de la . Comanda rapida. Consola a venit cu factura siu garantie, dar si cu garantie sony.
    Bafta baieti, stati geana pe site-uri, niciodata nu se stie cand apare. Un refresh si 2500 lei este intre noi si consola.

  6. #3386 SP
    Member smits's Avatar
    Bine ar fi.
    Sa le crepe

  7. #3387 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Ceva nou despre vreun stoc? Any clues?

  8. #3388 SP
    Member Remediu's Avatar
    Eu zic sa va mai relaxati. E doar o consola. Nici nu ai ce juca pe ea. De ce atata graba?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  9. #3389 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Eu zic sa va mai relaxati. E doar o consola. Nici nu ai ce juca pe ea. De ce atata graba?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk
    Sunt altii care nu au deloc consola/nu au jucat niciodata pe consola (my case).. nu inteleg ce e atata graba pe aceia care au deja ps4/ps4 pro x/

  10. #3390 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Eu zic sa va mai relaxati. E doar o consola. Nici nu ai ce juca pe ea. De ce atata graba?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk
    Vreau să de-a și ei o țeacă cât se mai poate.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  11. #3391 SP
    Member Remediu's Avatar
    Haha

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  12. #3392 SP
    Junior Member DaMainG's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Sunt altii care nu au deloc consola/nu au jucat niciodata pe consola (my case).. nu inteleg ce e atata graba pe aceia care au deja ps4/ps4 pro x/
    Asta nu are nici o legatura. Cu totii ne dorim PS5 la fel de mult, indiferent daca am mai avut sau nu consola.

  13. #3393 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Quote Originally Posted by DaMainG View Post
    Asta nu are nici o legatura. Cu totii ne dorim PS5 la fel de mult, indiferent daca am mai avut sau nu consola.
    Eh, nu chiar. Eu personal daca aș fi avut vreun model de ps4, nu as fi depus eforturile pe care le-am depus ca sa prind ps5-ul. Cred ca e valabil in multe alte cazuri

  14. #3394 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Eu zic sa va mai relaxati. E doar o consola. Nici nu ai ce juca pe ea. De ce atata graba?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk
    pentru ca am vandut in august ps4 crezand ca o sa cumpar ps5 la lansare.

  15. #3395 SP
    Member Remediu's Avatar
    Eu am PS4. Daca m-ar fi lovit fix acum dorinta de a avea o consola (desi nu inteleg cum de fix in momentul asta), as fi luat un PS4 SH cat mai ieftin. Mi se apre cel mai rentabil. Si cand or sa fie jocuri pentru PS5, atunci as achizitiona PS5. Nu vad de ce sa ma omor acum pt o consola cu carenu prea am ce sa fac. Sa stau geana pe site-uri si sa dau refreshuri in continuu? No freakin' way. Am serviciu, am treburi de facut, nu stau ca nebunu sa dau refresh cu saptamanile

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

    ---------- Post added 20-12-2020 at 13:56 ----------

    Quote Originally Posted by allex1923 View Post
    pentru ca am vandut in august ps4 crezand ca o sa cumpar ps5 la lansare.
    Asta e o aiureala. Consola o ai ca sa te joci. Ai vandut consola in august ca sa iei bani mai multi pe ea. Cum sa faci asa ceva?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  16. #3396 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Mie nu mi se pare ok in situația de față sa cumperi un sh scos din garanție eventual, folosit până la Dumnezeu și înapoi, doar ca sa nu te simti prost ca nu ai prins ps5. Generatia actuală e singura care merita dpdv raport preț-hardware. Si degeaba spune lumea ca nu sunt jocuri pe ps5, daca si majoritatea celor de ps4 rulează mai bine pe ps5. Plus ca alta e bucuria cand iei un lucru nou și il desfaci tu just my 2 cents

  17. #3397 SP
    Member Remediu's Avatar
    Quote Originally Posted by Atem View Post
    Mie nu mi se pare ok in situația de față sa cumperi un sh scos din garanție eventual, folosit până la Dumnezeu și înapoi, doar ca sa nu te simti prost ca nu ai prins ps5.
    Nu e vorba sa te scoti, e vorba sa te joci. Ca bannueisc ca de aia vrei consola. Pe PS4 exista o librarie foarte mare de jocuri. Merge ok si se vede ok. Jpcuri au grafica chiar impresionanta. Valhalla, tlou2, etc, nu are rost sa le enumar.

    Normal ca e mai tare PS5, dar daca e asa complicat, eu zic pas anul asta. Nu mai imi bat capul. Plus ca arfi trebuit sa imi iau concediu pe perioada nedeterminata ca sa stau sa dau regreshuri la minut?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  18. #3398 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Ma rog, până la urmă daca banii nu sunt o problema, da iei acum un ps4 si cand apare ps5 in magazin il cumperi si pe ăla.

  19. #3399 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Ai vandut consola in august ca sa iei bani mai multi pe ea. Cum sa faci asa ceva?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk
    Nu stiu despre ce vorbesti. Am vandut-o cu 800.

  20. #3400 SP
    Member Remediu's Avatar
    Am banuit ca ai vandut-o inainte sa apara ps5 ca sa iei mai multi bani. Era logic ca dupa aparitia ps5, cand se gaseste in magazine, PS4 seva vinde la pret mai mic.
    Dar asta zic, consola o ai sa te joci. Daca o vinzi in august => nu te mai joci

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts