Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 404 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 226 276 ... LastLast
Results 3,501 to 3,520 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3501 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    https://www.hotnewhiphop.com/sony-is...ws.124660.html


    By March, you'll be able to easily walk into stores and pick up both the digital and deluxe PS5.

  2. #3502 SP
    Junior Member Speedmelk's Avatar
    Iar 2 buc stoc la emag vindute de Mobi Store cu 5999.99 acum. Poate intereseaza pe cineva....desi nu cred

  3. #3503 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Ai fi surprins cati ar plati 6000 lei pe un ps5 decat sa astepte pana la toamna sa prinda o consola la altex

  4. #3504 SP
    Junior Member Speedmelk's Avatar
    In acest caz...sa le fie de ajutor acest anunt (daca sunt membri ai forumului). Vad ca deja mai este doar una pe stoc. Posibil de asemenea sa fie si strategie de marketing...neinteleasa pe deplin de mine...dar ....

  5. #3505 SP
    Junior Member Speedmelk's Avatar
    Totusi nu inteleg de ce nu primesc un email de informare a faptului ca a revenit in stoc la Emag, desi produsul este adaugat la favorite, si deja e aproape o ora de cand ma uit la stoc.

  6. #3506 SP
    Member miculas10's Avatar
    Pentruca ultimele 2 bucati , nici eu nu primesc email de informare stoc

  7. #3507 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    deci pana in primavara nema ps5, asa i? +))))

  8. #3508 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Stocuri cu adevarat abia pe la sfarsitul toamnei, cei care nu au luat de pe olx cu 3500 lei vor lua cu 4500 lei pana la urma daca vor sa se joaca vara asta

  9. #3509 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu26 View Post
    Stocuri cu adevarat abia pe la sfarsitul toamnei, cei care nu au luat de pe olx cu 3500 lei vor lua cu 4500 lei pana la urma daca vor sa se joaca vara asta
    tu ai apucat ps5?

  10. #3510 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by brocu View Post
    deci pana in primavara nema ps5, asa i? +))))
    Quote Originally Posted by Sergiu26 View Post
    Stocuri cu adevarat abia pe la sfarsitul toamnei, cei care nu au luat de pe olx cu 3500 lei vor lua cu 4500 lei pana la urma daca vor sa se joaca vara asta
    Nu inteleg de unde scoateti asta din moment ce din link-ul postat mai sus se intelege foarte clar ca ar trebui sa exista destule console pana in Martie

  11. #3511 SP
    Junior Member Sparcks's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg de unde scoateti asta din moment ce din link-ul postat mai sus se intelege foarte clar ca ar trebui sa exista destule console pana in Martie
    Cred ca colegu are la vânzare pe olx ps5 la preț de 5000 și nu are cumpărător....

  12. #3512 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Quote Originally Posted by Sparcks View Post
    Cred ca colegu are la vânzare pe olx ps5 la preț de 5000 și nu are cumpărător....
    fix la asta m am gandit si eu )))))

  13. #3513 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg de unde scoateti asta din moment ce din link-ul postat mai sus se intelege foarte clar ca ar trebui sa exista destule console pana in Martie
    To be fair, din linkul de mai sus se intelege ca N. America va avea destule console (Target si Best Buy), nu se precizeaza nimic de Europa, nu mai zic de Romania.

  14. #3514 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, dar nu se intelege nici ca nu vor fi console in Europa. Astfel ca pana la proba contrarie, nu vad rostul unor comentarii de genul celor de mai sus.

  15. #3515 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Linkul de mai sus e de pe un site de hiphop, stirile despre hip hop le cititi pe site-uri de gaming? Nu argumenteaza niciuna din afirmatii, nu trimit la nicio sursa oficiala, toate linkurile sunt interne.
    Din pacate nu cred ca ajungem in prima jumatate a acestui an sa intram intr-un retailer si sa gasim ps5 la raft, cam oriunde am locui pe pamantul asta. Nu e ca si cum se mai pune un 0 intr-un excel si se mareste capacitatea de productie Sony 10x

  16. #3516 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg de unde scoateti asta din moment ce din link-ul postat mai sus se intelege foarte clar ca ar trebui sa exista destule console pana in Martie
    Site-ul cu pricina e cam fake news, am scos afirmatia aia din statisticile unui site de gaming de pe youtube nu mai gasesc linkul dar avand in vedere viitoarele lockdownuri productiile vor fi incetinite, eu n-am niciun ps5 la vanzare si eu astept sa-l cumpar dar stocuri pt europa vor fi abia la sfarsitul toamnei.

  17. #3517 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tot ce e posibil, dar tot nu inteleg cu ce ajuta, dpdv constructiv, niste postari in care diversi isi dau cu parerea ca vom avea stoc in septembrie 2021 sau in martie 2035

    O sa fie stoc cand o sa fie stoc si cand o sa fie stoc, se va posta si aici, ca de obicei.

    Mai departe, ramane doar sa asteptam.

    Nu vreau sa fiu rautacios, dar cine a vrut cu adevarat un PS5, a dat precomanda cat timp a fost disponibila (vreo 2h la eMag si vreo 19h la Altex).
    In conditia in care in lume s-au deschis precomenzile cu cateva zile/saptamani inainte si s-au epuizat in cateva minute.

  18. #3518 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu26 View Post
    Stocuri cu adevarat abia pe la sfarsitul toamnei, cei care nu au luat de pe olx cu 3500 lei vor lua cu 4500 lei pana la urma daca vor sa se joaca vara asta
    De unde până la sfârșitul toamnei (ai vreun link sau ceva oficial) ? Conform link-ului care l-am pus ieri, din martie va fi la liber la retaileri.

  19. #3519 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Tot ce e posibil, dar tot nu inteleg cu ce ajuta, dpdv constructiv, niste postari in care diversi isi dau cu parerea ca vom avea stoc in septembrie 2021 sau in martie 2035

    O sa fie stoc cand o sa fie stoc si cand o sa fie stoc, se va posta si aici, ca de obicei.

    Mai departe, ramane doar sa asteptam.

    Nu vreau sa fiu rautacios, dar cine a vrut cu adevarat un PS5, a dat precomanda cat timp a fost disponibila (vreo 2h la eMag si vreo 19h la Altex).
    In conditia in care in lume s-au deschis precomenzile cu cateva zile/saptamani inainte si s-au epuizat in cateva minute.
    eu pana la PS5 nu am avut nicio precomanda la consolele trecute, le-am cumparat la cateva luni bune de la lansare. nu aveam idee ca asa vor sta lucrurile. daca stiam, clar as fi facut precomanda well, cand va aparea PS6 sau ce o mai fi, stiu ce am de facut

  20. #3520 SP
    Member eidos's Avatar
    Daca stiam cum sta treaba faceam si eu precomanda si ca sa arat ca nu sunt egoist luam si cateva in plus pentru prietenii mei de pe olx care nu au prins...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts