Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 231 of 404 FirstFirst ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 281 331 ... LastLast
Results 4,601 to 4,620 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4601 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Eu am sunat astazi si a fost confirmata cmd de Orange la telefon dupa verificare, a zis ca dureza 3-4 zile lucratoare. Acum nu stiu ce sa mai zis... cmd data sambata la 14:58.

    Daca tu primest atunci trebuie si eu...am 2 comanda una pe 13:28 si 14:37

  2. #4602 SP
    Junior Member mihaib1's Avatar
    https://altex.ro/dualsense-charging-.../GAMPS5DUALCS/


    Este in stoc la Altex.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #4603 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Pai ce sa zic, ma bucur pentru cei de mai sus care au cate 2 comenzi, sper ca nu sunteti prosti si le revindeti pe olx cu 3500 lei
    cand vedeam ca e in stoc nici nu treceau 10 secunde si nici macar sansa de a o pune in cos nu am avut.

  4. #4604 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    Pai ce sa zic, ma bucur pentru cei de mai sus care au cate 2 comenzi, sper ca nu sunteti prosti si le revindeti pe olx cu 3500 lei
    cand vedeam ca e in stoc nici nu treceau 10 secunde si nici macar sansa de a o pune in cos nu am avut.
    Ma holbam la ps5 digital pe orange cum statea in stoc si nu puteam sa il pun in cos sub nici o forma, timp de cateva minute... -.-


    BTW, multumiri celui care a intrebat la Altex si de editiile digitale! Chiar aveam speranta sa aiba in stoc, avand in vedere informatia de acum mai multe zile si pentru ca orange a avut. Dar din pacate, altexul nu a adus nici una.. Asteptarea continua, dezamagirea creste.

  5. #4605 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Stiu ca poate dau sperante false, deci sa nu credeti 100%, dar cel care a prezis numarul ps5-urilor standard corect, ar fii zis ca cele digitale nu ar fii ajuns inca in depozit, nu ca nu au primit deloc ( asta a zis ieri, poate au ajuns astazi cine stie. )

  6. #4606 SP
    Member Striker09's Avatar
    @Rayce sa vezi frustrare cand ai luat de la lansare si a mers 28 de zile dupa care a inceput sa dea artefacte si freez uri. Iar emag s-a spalat pe maini trimitand repede banii inapoi. Acum stau pe refresh zilnic. Numai bine!

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #4607 SP
    Junior Member Razvy01's Avatar
    Salutare.
    O intrebare. Din cate vad , au fost sunate multe persoane ce au numere de ordine peste ~1400 si din ce vad sunt si persoane ce au numarul de ordine sub acel numar , printre care ma numar si eu. Oare a sunat cineva la Altex sa intrebe care este criteriul lor prin care suna persoanele?
    Adica mi se pare foarte ciudat , ca o persoana ce are numarul ~2000 , sa fie sunat iar o alta persoana ce are numarul 800 , inca sa astepte.

    Mersi

  8. #4608 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Probabil nu au terminat de sunat. Multi nu au fost sunati, si nu cred ca ar avea timp sa sune 1000 de persoane intr-o zi, poate chiar mai multe ca se mai refuza, nu raspund etc etc. Eu zic ca o sa sune si azi. Bafta

  9. #4609 SP
    Junior Member DarkPheonix's Avatar
    Salut. Poti sa-i intrebi, dar o sa-ti dea raspunsul standard, ca nu stiu care e situatia lor si vor fi date in functie de ordinea precomenzilor(sigur)

  10. #4610 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Stiu ca poate dau sperante false, deci sa nu credeti 100%, dar cel care a prezis numarul ps5-urilor standard corect, ar fii zis ca cele digitale nu ar fii ajuns inca in depozit, nu ca nu au primit deloc ( asta a zis ieri, poate au ajuns astazi cine stie. )
    @Jetsssskii , intr-adevar, ai facut o observatie foarte buna! Nu mi-am ridicat sperantele totusi, avand in vedere ca realitatea a fost cu totul sub asteptarile tuturor avand in vedere PS5ul de cand s-a lansat.


    @Striker09 Imi pare rau sa aud asta. Intr-adevar era mai bine daca nu faceau hype cu lansarea si mai amanau putin sa fie produsul pus la punct. Acum toti suntem hooked sa obtinem o consola chiar daca are probleme.

  11. #4611 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    cei cu orange, tocmai l-au sunat pe un prieten sa-i anuleze comanda, ca a fost o eroare, etc. PS5 Digital

  12. #4612 SP
    Junior Member dragomir80's Avatar
    Tocmai am fost sunat de Orange( la 14:56 sâmbătă am facut comanda de PS5 digital cu bani retrași din cont- mesaj ca este in procesare la curier in site): mi-au comunicat ca toate comenzile facute in acest weekend se vor anula datorită unor probleme tehnice și ca fizic nu au avut niciodată aceste console, imi vor restitui bani si ca voi avea prioritate când vor avea stoc, dar ca nu știe cand primesc un nou lot.
    Dacă primeste cineva comanda de la Orange sa ne scrie, va rugăm să vedem cum au mințit: nu au avut deloc?! au avut puține bucăți?!....

  13. #4613 SP
    Member snk2's Avatar
    Tocmai mi-au anulat comanda si mie la Orange. Nu am fost sunat (inca), dar am vazut pe site la Comenzile mele. Foarte tare, ce sa zic.

  14. #4614 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Reclamatie ANPC?

  15. #4615 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Toate se vor anula, nu au avut stoc. 0. M au sunat si pe mine.

  16. #4616 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ANPC va rog, ca tot suntem cateva sute de persoane.

    Poate asa isi fac si ei rahatul ala de site infect, sa nu mai aiba parte de erori din astea


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4617 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Posteaza cineva procedura pentru ANPC?

    Sa fie usor pentru toata lumea, mai ales cei care n-au mai facut asta pana acum.

  18. #4618 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai folositi-va de mesajele primite, atat pe mail si schimbare status in "la curier", conversatii telefonice (care ar trebui sa fie inregistrate) si depuneti reclamatii la ANPC. That simple.
    Va ia maxim 5 minute pentru o reclamatie la ANPC, iar amenzile pe care le primesc ei ii vor face sa se gandeasca de 2 ori inainte sa mai aibe astfel de erori...
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Posteaza cineva procedura pentru ANPC?

    Sa fie usor pentru toata lumea, mai ales cei care n-au mai facut asta pana acum.
    Nu este nicio procedura. Accesezi site-ul ANPC si urmezi pasii de acolo (completezi toate campurile si daca ai doar un apel telefonic in care ti s-a confirmat, spune ora si minutul apelului, iar ei vor fi nevoiti sa investigheze.)

  19. #4619 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Pentru reclamatie ANPC trebuie sa aveti o dovada ca ati incercat sa solutionati pe cale amiabila cu ei situatia. Nu stiu in acest caz cum ar putea fi aceasta, dar pe site-ul ANPC va cere sa incarcati conversatia avuta cu ei despre problema sesizata.


    Aici site-ul pentru ANPC https://reclamatii.anpc.ro/Reclamatie.aspx

  20. #4620 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu trebuie nicio dovada. Spuneti acolo ca nu si ii vor contacta ANPC pe Orange si Orange va veni la voi sa incerce sa rezolve amiabil, pentru a nu primi amenda. Cel mai probabil va vor oferi ceva voucher insignifiant. Va recomand sa nu accepteti, pentru ca amenzile date de ANPC sunt mult mai mari decat acele vouchere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts