Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 404 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 347 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4921 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    Am fost sunat eu pt varianta digitala, nr 730 am avut la prioritate.

  2. #4922 SP
    Junior Member Schwichel's Avatar
    Am fost sunat si eu la ora 17:16. Numarul 713 Digital.

  3. #4923 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Deci 730 a fost sunat inainte de 713? What?

    Edit: Am o lista cu intrebari si as prefera sa evit mai multe postari. Asadar:

    1. Stim cumva pana la ce ora suna cei de la Altex? Pe cei de saptamana trecuta cu editia standard pana la cat i-au sunat? Au fost sunati si a doua zi?
    2. Vreo speculatie despre numarul de console digitale din stock? Eu sunt #1234. Oare am vreo sansa in seara asta?
    3. Oare in ce ordine suna daca 730 a fost sunat inainte de 713?

  4. #4924 SP
    Member flaviud's Avatar
    Si la varianta cu disc au sunat la fel, aiurea, nu in ordinea nr de ordine. De obicei(din cate am vazut aici pe forum) suna intre 10 si 17

  5. #4925 SP
    Junior Member Schwichel's Avatar
    Sunt convins ca nu au un singur operator care suna oamenii. Sa spunem ca au 300 de console in stoc. Cel mai probabil ii extrag pe primii 300 de oameni din lista in functie de prioritate, apoi numerele de telefon sunt impartite fiecarui operator.

  6. #4926 SP
    Junior Member bursuk2007's Avatar
    Poate avem si noi cei cu orange-ul noroc si ne suna si pe noi, daca tot a intrat digital in tara...

  7. #4927 SP
    Member flaviud's Avatar
    Quote Originally Posted by Schwichel View Post
    Sunt convins ca nu au un singur operator care suna oamenii. Sa spunem ca au 300 de console in stoc. Cel mai probabil ii extrag pe primii 300 de oameni din lista in functie de prioritate, apoi numerele de telefon sunt impartite fiecarui operator.
    Nu, dar te doare inima cand vezi ca apar multi care zic ca au fost sunati cu nr mult peste al tau si tu tot astepti...Eu aveam 860 si apareau cu 1700-2200, abia a doua zi m-au sunat si pe mine...

  8. #4928 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Sincer nu cred ca reprezinta prea mult pentru ei acele numere...sa fim seriosi, cel care a primit consola chiar daca probabil are numarul mai mare de ordine decat altcineva de pe aici, nu o sa se duca sa urle la altex in fata ca de ce am primit-o eu si nu colegu de pe forum. Tot o mica loterie o fi si cu sunatul asta.

  9. #4929 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Si daca merge sa urle chiar colegul de pe forum care nu a primit? Logic ca cel cu consola in brate nu o sa urle

  10. #4930 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by mur View Post
    Si daca merge sa urle chiar colegul de pe forum care nu a primit? Logic ca cel cu consola in brate nu o sa urle
    Pey da, dar nu are cum sa demonstreze...pentru ca cel care a primit-o o sa dispara de pe forum cel mai probabil iar pentru simplu fapt ca a scris cineva un numar...nu inseamna ca e si adevarat asa ca....orice este posibil

  11. #4931 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Cum nimeni nu s-a plans ca a fost sarit la standard pana acum, nu cred ca o sa sara lumea la digital. S-a intamplat ca la standard sa sune numere de 1800 si sa nu fie numere de 800 sunate. Dar ghiciti ce, au fost sunate a doua zi. Stati linistiti, oricum toti primim email-ul de plata in acelasi timp deci toti suntem in aceeasi oala,fie ca suntem sunati azi fie maine.

  12. #4932 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Da, dar in momentul in care vezi ca cineva cu numar mai mare decat al tau a fost sunat te cam poti linisti. Eu cu #1234 nu stiu ce sa zic daca ultimul raportat a fost #730

  13. #4933 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Asta e alta poveste. Nu ai ce sa faci decat sa speri ca ajung la tine, daca nu, data viitoare. Sau orange daca vrei sa iei un mic risc.

  14. #4934 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Asta e alta poveste. Nu ai ce sa faci decat sa speri ca ajung la tine, daca nu, data viitoare. Sau orange daca vrei sa iei un mic risc.
    ce e cu orange?

  15. #4935 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Am sunat la altex (panic mode enabled) sa vad daca totul e ok, și cu ocazia asta am si confirmat ca doresc achizitia consolei. A zis ca urma să fiu sunat maine. # 173 ps5 digital. De acum sunt in așteptarea link-ului de plată.

  16. #4936 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Si la orange sunt persoane in asteptare pe lista?!

  17. #4937 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    ce e cu orange?
    Sa astepti ca poate apare din nou stoc.

  18. #4938 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Suntem, dar fără mari șanse, până nu termina ALTEX lista. Am întrebat azi la Orange, nu stiu nimic.
    Astept si eu ANPC sa ma lamureasca cat de corect e sa stau după ALTEX, daca vreau sa cumpăr de la Orange sau EMAG. Sunt foarte curios care-i faza.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  19. #4939 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Si la Orange s a facut lista de asteptare, urmeaza sa sune aprox la jumatatea lunii, asa ziceau cei de la logistica&marketing. Cel putin asa m a informat cel care m a sunat.

  20. #4940 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by chinty View Post
    Astept si eu ANPC sa ma lamureasca cat de corect e sa stau după ALTEX, daca vreau sa cumpăr de la Orange sau EMAG. Sunt foarte curios care-i faza.
    Huh?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts