Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 248 of 404 FirstFirst ... 148 198 238 246 247 248 249 250 258 298 348 ... LastLast
Results 4,941 to 4,960 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4941 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Clar, cred ca toata nebunia asta cu consolele va fi tot anul, cred ca abia anul viitor se vor gasi in magazine fara sa se mai bata lumea... cand ajung si eu sa cumpar , apare varianta pro

  2. #4942 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    au scapat de printscreen si au pus o pagina normala la cap pe evomag, poate baga si stoc: https://www.evomag.ro/componente-pc-...b-3803758.html

  3. #4943 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by petersagan View Post
    au scapat de printscreen si au pus o pagina normala la cap pe evomag, poate baga si stoc: https://www.evomag.ro/componente-pc-...b-3803758.html
    Stiu ca e o intrebare stupida pt majoritatea dintre voi, dar evomag e un site de incredere? Nu am comandat niciodata de la ei si nu stiu sigur.

  4. #4944 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Stiu ca e o intrebare stupida pt majoritatea dintre voi, dar evomag e un site de incredere? Nu am comandat niciodata de la ei si nu stiu sigur.
    Da, sunt OK, am comandat la ei, am fost si in magazinul fizic, am facut retur la un TV fara comentarii, eu am fost multumit de ei.

  5. #4945 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by ionitagelu View Post
    Da, sunt OK, am comandat la ei, am fost si in magazinul fizic, am facut retur la un TV fara comentarii, eu am fost multumit de ei.
    Am inteles. Multumesc!

  6. #4946 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by petersagan View Post
    au scapat de printscreen si au pus o pagina normala la cap pe evomag, poate baga si stoc: https://www.evomag.ro/componente-pc-...b-3803758.html
    Slabe sanse. Imi place ca cer mai mult pe ea.

  7. #4947 SP
    Member dragosbc's Avatar
    A PRIMIT CAREVA CODUL DE PLATA PT PS5 DIGITAL ?

    mULTUMESC

  8. #4948 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Eu nu am primit nimic inca.

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  9. #4949 SP
    Junior Member rzvro's Avatar
    Linkul de plata banuiesc ca e trimis dupa ce suna pe toata lumea.

  10. #4950 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Am primit mail de la eMAG cum ca s-a redus pretul la PS5. "3 oferte de la 5799.00 Lei". Wow, ce generosi.

  11. #4951 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Probabil magazinele astea care au rasarit pe emag ca buruienile, au primit oare console de la Altex si acuma le revand?

  12. #4952 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    Probabil magazinele astea care au rasarit pe emag ca buruienile, au primit oare console de la Altex si acuma le revand?
    M-as mira ca niste companii no-name sa aiba contracte cu Sony.

  13. #4953 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Altex, Emag, Orange, Olx la pret mai mic sau din exterior, Amazon si restul. Normal ca nu le aduce Sony special .

  14. #4954 SP
    Junior Member rzvro's Avatar
    A mai sunat altex pe cineva de aici astazi?

    ---------- Post added 03-03-2021 at 12:33 ----------

    Am sunat acum la Altex si mi-au zis ca nu o sa primesc tura asta PS5 Digital. Tura urmatoare. Numarul meu de ordine este 970.

  15. #4955 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Mersi de info! Sper sa nu asteptam inca 3-4 luni.

  16. #4956 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am 705 la digital, am sunat mai devreme sa întreb si mi-au spus ca nu s-a ajuns inca la numărul asta. I-am zis ca deja au fost sunați oameni cu 730, 780 etc si tanti o tot tinea pe a ei ca nu exista asa ceva. I-am mulțumit si la revedere. Ăștia n-au habar ce se întâmplă.
    In fine, daca o fi sa ma mai sune azi, bine, daca nu, data viitoare. Am deja una cu disc acasă, vroiam digital pt soție.

  17. #4957 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa ce s-a clarificat pe paginile anterioare, nu exista numere pentru digital si pentru editia normala. Exista o singura lista.

  18. #4958 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu înțeleg ce vrei sa spui. Din moment ce e o singura lista si deja au ajuns la numărul 781 la cineva digital, iar eu am 705 nu înseamnă ca trebuie/trebuia sa fiu sunat?

  19. #4959 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e alta discutie legata de felul in care isi impart ei persoanale pe care-i suna, intre colegii de la departamentul de relatii cu clientii.

    Eu spun ca nu mai e nevoie sa spuneti ca sunteti x # pe lista de digitale, pentru ca nu exista aceasta lista. Exista o lista de 7k de numere sau cate sunt, unde sunt toate comenzile in ordine cronologica, unii cu digitale si unii cu editia normala.

  20. #4960 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ok, de acord ca isi impart ei listele cum pot. Tot nu are sens sa-mi spună ca nu-i adevărat ca s-a ajuns la numărul 781 pt digital, adica sa ma faca mincinos, cand am văzut mai multe persoane cu numere peste ale mele care au fost sunate. Inclusiv cineva tot cu număr mai mare care a sunat si i-au zis ca daca tot a sunat ii confirma pe loc comanda pt digital si sa aștepte link de plata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts