Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 404 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ca fapt divers, nu vor fi destule in noiembrie, daca se termina stocul pentru precomenzi

  2. #42 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Hai ca am facut-o si p-asta, plus 2 ani de extra garantie. As fi luat de la Altex, dar nu aveau optiunea asta.

    Sper sa o si primesc.

  3. #43 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Pai pana in noiembrie o sa produca console pe banda rulanta, oricum nu au jocuri o cumperi ca sa te uiti la ea.
    Am facut precomanda la PS4 Pro cand a aparut dar acum stau linistit. Am backlog de jocuri, PS4 Pro, Xbox One X.

  4. #44 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Normal. E alegerea fiecaruia

    Eu doar ziceam pentru ca stiu stocurile alocate pe tara per magazinele astea mari si sunt mult prea putine.
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Hai ca am facut-o si p-asta, plus 2 ani de extra garantie.

  5. #45 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Am facut precomanda la Emag. Ar fi frumos sa ajunga la timp fiind si in mijlocul saptamanii. Godspeed.

  6. #46 SP
    Member codpin's Avatar
    Eu am luat de la Altex si nu aveau optiunea de extra garantie. O sa vb cu ei atunci aproape de livrare poate pot sa o adaug contra cost bineinteles.

  7. #47 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Playstation 5 + 2 ani extra garantie.
    Hai eMAG ca poti!
    Attached Images Attached Images playstation-5.png

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @codpin Se va putea adaugă și dupa, te duci cu factura

    @Xander Ro nu te cred

  9. #49 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa e @Xander Ro - pune poza cu tine tinand buletinul in mana si print screen din aplicatie cu numele si adresa complete - eventual si cu cardul si cvv-ul la vedere si daca se poate si cu PIN-u

  10. #50 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    Am precomandat si eu ps5 de pe emag

  11. #51 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Urmeaza unboxing cand o sa vina.
    Eu am tot spus ca am cumparat mereu Xbox si Playstation day one si ca am apreciat enorm exclusivele lor and I still do...
    Nu am nimic cu SONY, am ce am cu aroganta si cu dubla masura cu care au fost mereu judecate cele 2 platforme.

  12. #52 SP
    Banned Phil Spencer's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Playstation 5 + 2 ani extra garantie.
    Hai eMAG ca poti!
    Alexandru, mi-ai frânt inima...

  13. #53 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Phil Spencer View Post
    Alexandru, mi-ai frânt inima...
    Pai decat sa te plangi ca o baba mai bine da un telefon la emag si vezi de ce o ard dubios cu XSX ca stau cu mouse-ul sa dau click si nimic...
    Ti-e frica de taxa la telefon din Seattle???

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O sa vina zilele astea si Xbox la eMag si Altex

  15. #55 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ce mizerie, sa te țină cu banii blocați 2 luni.
    De fapt ce sa te aștepți de la magazine care au manelizat noțiunea de black friday.
    Ca la ghiorlania-meltenia.Eu nu mai cumpar in viața mea nimic de la ei .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adica tu te plangi de normalitate?

    In tarile civilizate, precomenzile se fac exclusiv cu plata in avans, unde exista si incredere in magazine, iar produsele se ridica personal de la magazine.

    Sunt anumite magazine unde poti face precomanda cu o suma modica, dar nu cred ca se aplica la atat de putine bucati alocate per tara.

  17. #57 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Citeam mai devreme ca 99% din jocurile ps4 vor merge pe PS5. Sunt curios daca vor merge in 60 fps in 1080p. Daca da o sa imi iau PS5 a doua zi dupa ce apare. Altfel nu vad rostul grabei pana nu apar jocuri care sa nu mearga pe ps4.

  18. #58 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sincer nu cred ca a merge = cu a avea unlocked framerate sau orice fel de update cu enhancement pentru PS5.

    Cred ca va merge asa cum merge pe PS4 Pro, dar cu fps stabil. Daca un joc merge pe PS4 Pro in 1440 cu 30fps si uneori scade la 20fps, atunci el va merge in 30fps constant.

  19. #59 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    E bine ca apare in unele tari mai repede decat la noi. O sa apuc sa vad demonstratii si teste pe youtube. Cei de la Digital Foundry sigur vor testa asta. Oricum precomanda parerea mea nu se justifica. Mergi in primul Altex sau Media Galaxy si il iei de acolo cand vrei, nu stai ca pe ace dupa curier.

  20. #60 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa cum am mai zis - nu va bazati pe stoc prea mare in magazinele din toata tara din primul lot - iar al doilea lot e posibil sa vina in decembrie/ianuarie.

    Vom avea sub 50% fizic in magazinele din toata tara, fata de cat e disponibil la precomenzi - daca se epuizeaza astea in cateva zile, alea din magazine se vor duce mult mai repede.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 404 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts