Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 305 of 404 FirstFirst ... 205 255 295 303 304 305 306 307 315 355 ... LastLast
Results 6,081 to 6,100 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6081 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca am facut o gafa cand am scris aici fara sa fiu sigur. Se pare ca il sunase si nu a putut sa raspunda iar cand a sunat inapoi era de la Media Galaxy si a presupus ca-i vorba de PS5.
    Dar a uitat ca a participat si la tombola Xbox si azi l-au sunat pentru XSX nu pentru PS5, iar acum e super bummed

    Deci nu au sunat pentru PS5. Scuze

  2. #6082 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Back to crying I guess

  3. #6083 SP
    Member miculas10's Avatar
    Salutare , am o intrebare pentru cei care au primit Ps5 Disc Edition de la Altex cu tombola..nu este garantie in cutia lor si Altex numa factura a trimis prin mail...cand am luat de la orange Digital Edition am primit garantie factura inpreuna si inca in garantie pe cutie a fost. Dar la asta de la Altex nimic numa facrura prin mail....

  4. #6084 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    La Altex iti zice asa la casa: "Garantie in baza bonului"

  5. #6085 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Dacă ai factura în format digital te prezinți cu ea la altex cand ți se strica consola sau controleru.

  6. #6086 SP
    Junior Member alexmvp112's Avatar
    Salut, am vazut ca zicea cineva ca daca dai comanda la emag cu livrare in showroom, poti plati ramburs, are cineva mai multe informatii?
    Stau cu el in cos de la primul restock din martie si stiu ca atunci nu era optiunea asta, dar la ultimul stiu ca aparea dar nu am mai apucat... Multumesc anticipat

  7. #6087 SP
    Junior Member lordull80's Avatar
    Se aude ceva precum că mâine ar fi stoc la eMag?

    Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

  8. #6088 SP
    Member Para81's Avatar
    Niciodata nu se stie cand este stoc.

  9. #6089 SP
    Member alexandru92's Avatar
    orange nu mai baga si ei?? Cate liste mai au?!

  10. #6090 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    orange nu mai baga si ei?? Cate liste mai au?!
    Eu am dat comanda sambata 20 Februarie pe la ora 14:50 si am primit consola, probabil ca au terminat listele.

  11. #6091 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Salutare eu am 950 la digital tombola altex dar nu am fost sunat încă,,

  12. #6092 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Salutare! Bun venit in club!

  13. #6093 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Salut. Au crescut stocurile? Am vazut magazine noi cu preturi de scalper, dar care nu aveau pana acum nici un PS5... Sau poate le-au luat la tombola si le revand? Stie cineva mai multe informatii?

  14. #6094 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    Quote Originally Posted by VforV View Post
    Salut. Au crescut stocurile? Am vazut magazine noi cu preturi de scalper, dar care nu aveau pana acum nici un PS5... Sau poate le-au luat la tombola si le revand? Stie cineva mai multe informatii?
    nu, doar le iau din strainatate unde se fac mai des stocuri si le revand la noi. QuickMobile de pilda isi ia consolele din Japonia.

  15. #6095 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Quote Originally Posted by TheCryHD View Post
    nu, doar le iau din strainatate unde se fac mai des stocuri si le revand la noi. QuickMobile de pilda isi ia consolele din Japonia.
    Ok, mersi de raspuns.

  16. #6096 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    A fost stock în străinătate la Sony direct. Dacă e că de obicei mâine sau zilele astea o să avem și noi

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  17. #6097 SP
    Member gompo's Avatar
    A avut si Orange la noi Digital Edition, dar cred ca tot pentru cei de pe listele cu comenzi anulate in februarie...

  18. #6098 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    A fost stock în străinătate la Sony direct. Dacă e că de obicei mâine sau zilele astea o să avem și noi

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
    Stocurile in Romania si in strainatate intra numai in zilele lucratoare, poate saptamana viitoare

  19. #6099 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Găsită în Auchan Cluj. E mai ieftin la băieții de pe olx decât în magazine. Deja avem o problema

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  20. #6100 SP
    Member miculas10's Avatar
    Se poate vinde magazinele Ps5 supra preț..asta clar nu e ok.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 305 of 404 FirstFirst ... 205 255 295 303 304 305 306 307 315 355 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts