Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 404 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6101 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce magazin de 2 lei e Auchan. Cat de penibil sa fii sa ai cifra de afaceri de miliarde si sa incerci sa faci bisnita cu 10 console pentru cateva sute de euro?

  2. #6102 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Fiecare leu pe profit ajunge la cineva in buzunar. Nu la angajați dar la cineva

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  3. #6103 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt prin toate magazinele 1-2 console, cu sau fara disc, la pret mare. Dar e poibil ca si ei sa le ia de la ceva furnizor care le vinde la pret foarte mare si sa nu aibe super adaos pentru ele.

  4. #6104 SP
    Member morphine's Avatar
    Iti dai seama ca nu face boss al' mare pretul. E unu speculator ca in orice industrie care nu pune pret pe consumator.

  5. #6105 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu trebuie sa va mirati de ce face Auchan cu consolele. Vedeti cazul placilor video, absolut toata lumea il practica, si nu se mai supara nimeni

  6. #6106 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Ce magazin de 2 lei e Auchan. Cat de penibil sa fii sa ai cifra de afaceri de miliarde si sa incerci sa faci bisnita cu 10 console pentru cateva sute de euro?
    Cand vor aparea pe stoc mai multe, vor face mare reducere cu pretul vechi taiat de la 4000 la 2500...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #6107 SP
    Member mladin86's Avatar
    Hahaahha nu cred macar 2549, sa rupa si ei o ciorbita doar sunt comercianti de mare perspectiva . Eu unul nu am sa platesc nici un banut in plus buticurilor astora . Orice ghertoi se poate inscrie mai nou in market place uri ca si comerciant “verificat” , nu i verifica nimeni, daca nu vreti batai de cap nu va incurcati.

  8. #6108 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    A mai cumparat cineva din cei interesati de pe techinn?


    Am citit dsicutiile despre site, dar nu am citit despre un cumparator efectiv din Ro care a si finalizat si primit comanda...

  9. #6109 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Daca te tine engleza, poti citi aici pareri despre Techninn cate vrei: https://www.reddit.com/r/PS5/comment...techinn_legit/

    Ca rezumat, are review-uri proaste, e marcat ca fiind suspicios, nu au stoc dar tu practic platesti si cand primesc ei iti trimit. Dar na, sanse mari sa fie fake.

    Pe alt subiect, l-am intrebat ieri pe un tip de la Altex daca stie cand mai vine stoc de PS5 digital si a zis ca nu ajunge informatia asta la ei. Mai asteptam.

  10. #6110 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Prieteni eu zic sa stați liniștiți,au lansat sony un update au devenit cam gălăgioase când joci ceva joc ps5,și la jocuri ps4 cam auzi un sunet ciudat,am impresia ca sony mizează bitcoin pe ele.Spuneau ca vor fi silențioase dar ce zgomote se aud acum nu stiu ce sa zic.Sunt curios dacă lansează un update sa rezolve ceva,e foarte enervant ce sunete scoate acum.Am consola de 3 săptămâni de utilizare.

  11. #6111 SP
    Member mladin86's Avatar
    Ca mineaza cu ele nu ar fi asa grav, sa nu ne bage ceva covid prin fantele ale de aer cand scoate zgomotele alea eu nu mai fac nici un update ...

  12. #6112 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am doua PS5, niciuna nu scoate sunete ciudate dupa update.

  13. #6113 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Nici al meu. Merge impecabil si e forjata deja cu cateva sute de ore de joc. Parca si cu coil whineul m am obisnuit si nici nu l mai aud deloc. Doar controlerul pare sa se fi ,,deteriorat putin,, - daca il agit, suna ca si cum s-ar misca cdva prin el (desi nu l-am scapat niciodata)

  14. #6114 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Doar in jocurile ps5 im cazul meu Valhalla face zgomot ciudat sper sa fie doar de la update dacă nu rezolva ceva o dau retur...Don ce îmi aduc aminte spuneau ca fi mai silentioasa dar acum zici ca mizează bitcoin pe ele sony când te jocu ceva ps5

  15. #6115 SP
    Junior Member pr0ph3t's Avatar
    Nici a mea nu scoate absolut nici un sunet, indiferent ce/cat ma joc. Singura mica problema (daca pot sa o numesc asa) era ca incepea sa invarta disc-ul aleatoriu in timp ce ma jucam, dar asta s-a remediat cu ultimul update.

  16. #6116 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Doar in jocurile ps5 im cazul meu Valhalla face zgomot ciudat sper sa fie doar de la update dacă nu rezolva ceva o dau retur...Don ce îmi aduc aminte spuneau ca fi mai silentioasa dar acum zici ca mizează bitcoin pe ele sony când te jocu ceva ps5
    Nu da retur pentru asa ceva, pentru ca-ti vor da negatie instant si banii inapoi. Daca e doar zgomot (cum e la mine day 1) nu au ce-i face si e pacat sa ramai fara.
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Nici al meu. Merge impecabil si e forjata deja cu cateva sute de ore de joc. Parca si cu coil whineul m am obisnuit si nici nu l mai aud deloc. Doar controlerul pare sa se fi ,,deteriorat putin,, - daca il agit, suna ca si cum s-ar misca cdva prin el (desi nu l-am scapat niciodata)
    E normal sa faca asa cand il agiti. Cauta pe net sa vezi cum arata motorasele care vibreaza si o sa intelegi de ce la miscare, se aude asa.
    Daca in schimb e alt zgomot (ca si cum ar fi ceva pierdut inauntru), nu lua in seama ce am zis eu acum

  17. #6117 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    De ce sa-i dea negatie? E aberant si ar merita luati la...

    Zgomotul ala nu este normal. Observ ca nici altii nu-l au, cum nici eu nu-l am.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #6118 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Ce este ciudat am consola de 3 saptamani si nu am avut probleme cu ea acel sunet de bobina,de cand a venit uptade-ul parca se aude mai tare,cand e in idle nu se aude nimic la fel in jocuri ps4.Dar cand dau in joc ps5 valhalla in cazul meu se sude sunetul de bobina.Ciudat rau nu cred ca are consola ceva

  19. #6119 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    De ce sa-i dea negatie? E aberant si ar merita luati la...

    Zgomotul ala nu este normal. Observ ca nici altii nu-l au, cum nici eu nu-l am.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Chill dude. Negație înseamnă ca nu se repară si primești banii înapoi. Si dupa aia stai cu buza umflata pana prinzi alt PS5.

  20. #6120 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Da, stiu prea bine ce inseamna negatie. Ideea era alta...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 404 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts