Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 404 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast
Results 641 to 660 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #641 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by snodriva View Post
    Si eu am la Altex si nimic..dar credeti ca ajunge maine cu urgent cargus ? Am experiente neplacute cu ei ( livrare in 4 zile etc..)
    Depinde și unde te afli. Dacă aștepți un colet de la firma sau persona fizica. Ce contract au cu Cargus. La fizica god cu mila, am trimis un colet în Tulcea și a ajuns în 8 zile cu tot cu weekend. De la magazinele mari, de pe o zi pe alta.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

    ---------- Post added 18-11-2020 at 13:53 ----------

    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Caut ce caut si tot la dna cu bac-ul imi fug ochii ! Nu mai bine ma duc la ea ? Scap mai ieftin !
    Black edition...

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2. #642 SP
    Junior Member snodriva's Avatar
    Sunt din Bucuresti. Cu fan curierul vine de pe o zi pe alta deci super rapid..

  3. #643 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Intreaba-l acum sa vezi ce zice. De azi incepe distribuirea.
    Tot nu-i apare stoc. Poate ai tu informatii de la fata locului si stii ca a intrat tirul cu PS5 in depozit, dar in gestiune nu apare inca.

  4. #644 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    Salut, la Orange ( departament online) sunt in depozit si maine sunt publicate


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #645 SP
    Member enemigo's Avatar
    De bine de rau MG/Altex a avut unitati pentru preoder destule si trateaza tot procesul destul de serios. Ca vor avea unii curieri intarzieri asta-i partea a doua, oricum e de super apreciat cum se desfasoara pana acum totul, din punctul meu de vedere. Mai mult decat atat e si userul ATX-MG cu cate-un heads up. All in all great job.

  6. #646 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Tot nu-i apare stoc. Poate ai tu informatii de la fata locului si stii ca a intrat tirul cu PS5 in depozit, dar in gestiune nu apare inca.
    Consolele sunt la ei si nu de azi, doar ca nu se facuse receptia marfii. E posibil sa faca receptia si procesarea comenzilor in acelasi timp.
    Dar sunt suficiente pentru toate precomenzile.

  7. #647 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Gata, au intrat consolele in gestiune la emag.

  8. #648 SP
    Junior Member iIronLord0's Avatar
    Salut!

    Mai este cineva pe aici care a reusit sa procomande PS5-ul si care a optat pentru Ridicarea Persoanala a produsului din showroom-ul Emag?

    Intreb pentru ca vad pe peste tot doar persoane care precizeaza livrarea prin curier, dar nicio ridicare personala.

  9. #649 SP
    Junior Member SnipeRulz's Avatar
    salut,
    Si eu am facut precomanda cu ridicare din showroom. M-am gandit ca ar fi sanse mai mari sa ajunga la timp avand in vedere ca acum e perioada de black friday si s-ar putea sa fie suprasolicitati curierii.
    I-am intrebat pe cei de la emag daca are sens sa schimb livrarea ca sa vina prin curier la domiciliu si mi-au zis ca nu are relevanta (ar trebui sa ajunga in acelasi timp si in showroom).

  10. #650 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Re. Si eu am cu ridicare din showroom, am unul langa mine si am zis ca sunt sanse mai mari sa il iau asa la timp, decat prin curier. Vedem maine daca am nimerit-o

  11. #651 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Gata, au intrat consolele in gestiune la emag.
    Ai cumva si ceva insider info despre procesarea comenzilor?

  12. #652 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se vor onora absolut toate precomenzile, deci nu conteaza care e procesata prima, pentru ca vor pleca toate spre noi.
    Dar in mod normal, la precomenzi (vezi si la iPhone 12), se proceseaza in ordinea plasarii.

  13. #653 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Da, mi se pare firesc. Eu, care am dat in valul al doilea, nu ar trebui sa am prioritate fata de cei care au dat in primul val.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #654 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ideea e ca ambele "valuri" s-au luat din acelasi stoc, aceiasi alocare, deci nu se face discrepanta intre val 1 si val 2 ci este un numar dupa altul.

  15. #655 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    disponibil doar la pachet promo ? wtf is this ,emag!

  16. #656 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    disponibil doar la pachet promo ? wtf is this ,emag!
    la ce te referi?

  17. #657 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    care e pachetul promo ? si unde e butonul cumpara! acum se fac magariile ! trage din gramada de console cine are de tras

  18. #658 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    la ce te referi?
    asa scrie pe emag la consola, insa doar la cea cu disc. nu e disponibila oricum momentan

  19. #659 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    am Genius , doar nu ma mai pune sa il mai cumpar inca odata , nu? sau daca ala o fi pachetul promo !??!

  20. #660 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Se vor onora absolut toate precomenzile, deci nu conteaza care e procesata prima, pentru ca vor pleca toate spre noi.
    Dar in mod normal, la precomenzi (vezi si la iPhone 12), se proceseaza in ordinea plasarii.
    Nici nu am crezut ca o sa fie altfel, ma bucur ca la noi nu au fost probleme cu alocatiile precum in USA. Vroiam doar da aflu daca vor pleca azi sau numai incepand de maine. Mi-am facut planuri, sunt nerabdator!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 404 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts