Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 404 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1401 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by GabrielAndrei07 View Post
    Pentru cei de la Orange, ati primit ceva prin care sa va anunte ca s-a predat la curier? La mine nu apare pe site la comenzile mele nimic.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Da, mesaj ca ajunge luni și ca a fost predata la curier.Poate la cei care nu aveți detalii va ajunge azi

  2. #1402 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by iliedobre View Post
    Nu am primit nimic, m-am trezit cu curierul la usa. S-a schimbat statusul nopatea treacuta in "in procesare la cureie".
    Eu am statusul de la AWB "Coletul tau va intra in posesia noastra in curand.19 Nov 14:40" Normal daca au generat AWB ieri la 14:40, ar fi trebuit sa il ridice cei de la curierat, sper sa imi faca o surpriza si sa vina astazi

  3. #1403 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    Eu am statusul de la AWB "Coletul tau va intra in posesia noastra in curand.19 Nov 14:40" Normal daca au generat AWB ieri la 14:40, ar fi trebuit sa il ridice cei de la curierat, sper sa imi faca o surpriza si sa vina astazi
    La ce firma de curierat?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  4. #1404 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Domnilor acuma este momentul,de ce atâtea mailuri la protecția consumatorului,la oficiul național pentru jocuri de noroc,la x la y,eu propun sa luați tortele și furcile și sa vizitați magazinele altex din toată tara,sa se audă de la noi și pana în America ca nu te pui cu romanii ce vor sa cumpere un ps5!Gloata sa fie cu voi!Doamne ajuta!

  5. #1405 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by GabrielAndrei07 View Post
    La ce firma de curierat?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Sameday ( totusi mai bine se numea Sometime )

  6. #1406 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Quote Originally Posted by volt View Post
    Domnilor acuma este momentul,de ce atâtea mailuri la protecția consumatorului,la oficiul național pentru jocuri de noroc,la x la y,eu propun sa luați tortele și furcile și sa vizitați magazinele altex din toată tara,sa se audă de la noi și pana în America ca nu te pui cu romanii ce vor sa cumpere un ps5!Gloata sa fie cu voi!Doamne ajuta!
    Ai furci de imprumutat, cumva?

  7. #1407 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by volt View Post
    Domnilor acuma este momentul,de ce atâtea mailuri la protecția consumatorului,la oficiul național pentru jocuri de noroc,la x la y,eu propun sa luați tortele și furcile și sa vizitați magazinele altex din toată tara,sa se audă de la noi și pana în America ca nu te pui cu romanii ce vor sa cumpere un ps5!Gloata sa fie cu voi!Doamne ajuta!
    N-au nicio vina magazinele fizice, magazinul online este alta componenta.

  8. #1408 SP
    Junior Member cristachecri's Avatar
    E cineva care dupa toata ameteala asta creata de Altex va comanda consola si va participa la tombola ? Merita incercarea, chiar si cu niste bani blocati, dar cu remarca ca exista posibilitatea de a castiga la tombola ?

  9. #1409 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    Sameday ( totusi mai bine se numea Sometime )

    Ai ca si mine de la Flanco, am sperat si eu cand am vazut AWB-ul generat mai ales la ora aceea de 14 ca va veni sigur maine, eu am sunat la Flanco si mi-au zis ca nu vor pleca abea de luni , iar Sameday lucreaza doar pentru eMAG pe weekend din spusele celei de la firma de curierat.

  10. #1410 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Se fac ca ploua cei de la Altex
    Attached Images Attached Images screenshot_20201120_114640_com.facebook.katana.jpg

  11. #1411 SP
    Member Otman's Avatar
    Greu sa-i multumesti pe toti....

    In 18 toti erati aici...Altex NR.1...jos palaria....asa DA....etc.

    In 20 LUATI FURCILE SI SA LE DAM FOC.....

  12. #1412 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Mie mi-au spus ca cei de la curier au preluat comanda si urmeaza sa o trimita in 3-5 zile lucratoare. Pe site, la comenzile mele, apare in continuare cu statusul "aprobata"

  13. #1413 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Ai ca si mine de la Flanco, am sperat si eu cand am vazut AWB-ul generat mai ales la ora aceea de 14 ca va veni sigur maine, eu am sunat la Flanco si mi-au zis ca nu vor pleca abea de luni , iar Sameday lucreaza doar pentru eMAG pe weekend din spusele celei de la firma de curierat.
    Pfoaiii.... deci e clar, nicio sansa astazi Daca trimiteau cu Fan sau Urgent, veneau astazi.... Ce fain era acum pe week end cu el....

  14. #1414 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Quote Originally Posted by jasyle View Post
    Mie mi-au spus ca cei de la curier au preluat comanda si urmeaza sa o trimita in 3-5 zile lucratoare. Pe site, la comenzile mele, apare in continuare cu statusul "aprobata"
    Si eu tot asa am.

  15. #1415 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Greu sa-i multumesti pe toti....

    In 18 toti erati aici...Altex NR.1...jos palaria....asa DA....etc.

    In 20 LUATI FURCILE SI SA LE DAM FOC.....
    pai da man dar cu ce ma incalzeste pe mine ca s au achitat bine de precomenzi daca la faza cu tombola au procedat cum au procedat iar acum de doua ore nu raspund la telefon sa imi primesc si eu banii inapoi...ce sa le zic,jos palaria?

  16. #1416 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    https://www.avocatoo.ro/blog/poate-f...MHQC1kQlldpDXk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1417 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    La mine cam asa sta treaba cu comanda
    Attached Images Attached Images screenshot_28-down.png

  18. #1418 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    Sameday ( totusi mai bine se numea Sometime )
    Sau Someday

  19. #1419 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Sau Someday
    Corect, probabil au cele mai ieftine preturi, dinaia au contract cu ei, cu toate ca eu am mai comandat de la flanco dar am primit prin Fan, ce e drept mai de mult putin.

  20. #1420 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post

    Cum isi fac unii reclama...(la autorul articolului ma refer).

    La fel ca multi altii se abereaza in acel articol...mult!
    Se leaga toata lumea de acel banner care nu era...a fost de la inceput doar ca pozitionat in oagina produsului si de fapt nimeni nu a vazut ca erau preocupati sa dea click pe adauga in cos si sa plateasca. Apoi a aparut unul care a facut un SS cu ce i a convenit lui, ca vai de mine nu era nici un banner. Au fost de la inceput doar ca pozitionate in alta parte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 404 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts