Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 404 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1601 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Quote Originally Posted by Icyy View Post
    Oaaai, chiar as vrea sa o am eu, am fost asa dezamagit cand am auzit de tombola ca mi am anulat comanda, n am avut incredere in cei de la Altex, este Digital sau varianta cu disc?

    Este varianta cu Disc si este promisa lui mrradu momentan.

  2. #1602 SP
    Junior Member Icyy's Avatar
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    Este varianta cu Disc si este promisa lui mrradu momentan.
    Daca nu te superi, in ce localitate stai?

  3. #1603 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    De asta intreb ca si a mea a venit fara, sau cel putin sper sa nu fiu eu dobitoc si chior si sa o ard.
    Nu cred ca este lipit atat de bine incat sa fie invizibil, am dat de marginea aia de am ramas fara unghie.

    M-ar ajuta cat mai mult feedback pe tema asta.
    Merci!

    M-am uitat acum mai bine. Nu are nici un sticker pe ea.

  4. #1604 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    Este varianta cu Disc si este promisa lui mrradu momentan.
    Daca se razgandeste mrradu, tare mult as dori-o eu.
    Thanks!

  5. #1605 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Contează! Dacă trebuie sa ii faci retur din varii motive și îți dau mai puțini bani că e varza cutia, ce faci? Ca să nu mai zic că e minimul ce l-ar fi putut face un retailer.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

    Am sunat eu la Flanco si am intrebat daca eu am probleme sau ceva cu consola si vreau retur si cutia a venit cum a venit ce se intampla? Mi-a zis ca e okay si asa, am 14 zile cand o pot returna oricum si m-a trecut pe-o lista cu comanda si daca e ceva stiu colegii ce probleme am cu cutia. Oricum, sa iti fie lene sa pui ceva suplimentar sa nu ajunga ca si cand arunci saci.

  6. #1606 SP
    Member kaoru's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Daca se razgandeste mrradu, tare mult as dori-o eu.
    Thanks!
    Si ceilalti cine stie cate zeci de oameni de aici. Toti cei care nu au apucat una, si au dat refresh ca nebunii pe toate site-urile, si am fost chiar dispusi sa participam la tombola foarte suspecta a lui Altex. Toti ne-o dorim la fel de mult.

  7. #1607 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    Si ceilalti cine stie cate zeci de oameni de aici. Toti cei care nu au apucat una, si au dat refresh ca nebunii pe toate site-urile, si am fost chiar dispusi sa participam la tombola foarte suspecta a lui Altex. Toti ne-o dorim la fel de mult.

    Eu sper sa castig si sa fac un om de pe aici fericit decat s-o dau ca bisnitarii aia badarani de pe olx. Acum sa vedem cum stau cu norocul ca eu nu prea sunt norocos de fel

  8. #1608 SP
    100
    Junior Member 100's Avatar
    Salut,

    Trebuie sa va zic ca in 19 am intrat dimineata pe Altex, si scria "Produsul nu poate fi adaugat individual" si am cautat asta pe google si m-a adus aici.

    Am vazut ca lumea stie bine ce si cum unde apare si am stat cu refreshul aici pana cand la ora 2
    19-11-2020 14:12#1029 SP Volt a anuntat ca Flanco are consola in stoc.

    Am apucat sa pun comanda cu ramburs si azi dimineata a ajuns, intr-adevar nu era ambalata a venit in cutia lui dar e in regula.

    Va multumesc si sper sa prinda fiecare cat mai repede.

  9. #1609 SP
    Member angellicus's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    De asta intreb ca si a mea a venit fara, sau cel putin sper sa nu fiu eu dobitoc si chior si sa o ard.
    Nu cred ca este lipit atat de bine incat sa fie invizibil, am dat de marginea aia de am ramas fara unghie.

    M-ar ajuta cat mai mult feedback pe tema asta.
    Merci!
    Am desfacut-o și eu pe-a mea acum! Nu pare să aibă sticker!

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  10. #1610 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    De asta intreb ca si a mea a venit fara, sau cel putin sper sa nu fiu eu dobitoc si chior si sa o ard.
    Nu am vazut in niciun unboxing pe net sa aibe sticker pe partea lucioasa (in caz ca la aia te referi).

  11. #1611 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    https://www.carrefour.es/auriculares...-y-videojuegos

    ---------- Post added 21-11-2020 at 15:36 ----------

    Se pare ca valul 2 de precomenzi in europa e 25. Si in Franța vad ca e la fel
    https://reservation.carrefour.fr/

  12. #1612 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Precomenzi pe 25..super

  13. #1613 SP
    Junior Member arfel's Avatar

  14. #1614 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    pacat ca e licitatie

  15. #1615 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Cineva care joaca în ambele tabere și are la vânzare Xbox series x?

  16. #1616 SP
    Junior Member cboghiu's Avatar
    Aveti idee cand vor fi urmatoarele loturi? Sunt unul din ghinionisti care nu a prins nimic.

  17. #1617 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by cboghiu View Post
    Aveti idee cand vor fi urmatoarele loturi? Sunt unul din ghinionisti care nu a prins nimic.
    Tocmai am scris eu mai sus...pe 25 nov..de asta a facut altex acea tombola fix pe 25...pt ca atunci au voie sa refaca stocurile

    ---------- Post added 21-11-2020 at 17:15 ----------

    Verificați aici stocuri pt uk

    https://www.whathifi.com/advice/ps5-...station-5-cost

  18. #1618 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Sa inteleg ca cei de la Altex au facut acea tombola fix pe 25 iar cei care s-au inscris la ea si nu vor castiga vor ramane cu banii blocati si probabil nu vor mai avea timp nici sa comande din alte parti? Interesant.

  19. #1619 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by Adriaan View Post
    Sa inteleg ca cei de la Altex au facut acea tombola fix pe 25 iar cei care s-au inscris la ea si nu vor castiga vor ramane cu banii blocati si probabil nu vor mai avea timp nici sa comande din alte parti? Interesant.
    Ceva de genu.. oricum extragerea o face fix în ziua aia.. practic ca și cum ar cumpara cei 600 în ziua respectiva

  20. #1620 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Eu zic ca vor avea mai mult de 600, cred ca 600 le raman lor dupa ce livreaza toate precomenzile, dar probabil va fi si la ei din nou disponibil la precomanda,doar ca se vor da extrem de repede, in schimb cei ce castiga la tombola aia stau fara griji banuiesc ca asa vor face.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 404 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts